1

@achacjusz te 48 milionów to jest za rok a nie za 4 lata

2

@BORO_12 Ten Haag jest wolny :)

2

@MesQueUnClub_87 ale Lapcio to jest trochę w czepku urodzony i nie ma co mówić - ma dużo farta. Rijkard wygrał mu LM, R10 przyszedł jako drugi wybór, bo Beckham pomylił samoloty, nawet w wybór Pepa powątpiewano na samym początku.

0

@insp1re mamy 9 punktów

0

@bady48 zasady to uwzględniają - patrz trzeci punkt. Co innego czy głosujący czytają ten regulamin

3

Dajcie już spokój z tymi bajtowymi tytułami bo powoli się odechciewa @Redakcja

1

Jak larabla go chwali to wiem, że musi coś być nie tak. Cancelo też był kotem jak przyszedł i wielu tutaj pisało, że zjada Xaviego taktycznie, szkoła Pepa, nowoczesny boczny obronca łamiący do pomocy. A rzeczywistość pokazała że nadaje się co najwyżej do arabów bo nie ogarnia europejskiej piłki. Z Alfonso będzie podobnie.

0

@LOPEZ16 kiedy jakaś drużyna dominowała tak, że od 1 do 90 było pewne, że nic się złego nie wydarzy. Albo skupmy się tylko na Barcelonie.

11

Ciężko się to czyta, przewijałem. Może powinieneś pisać wiersze.

I dodam jeszcze bo mnie to zdanie wkurza "Ciarki tracą urok w nadmiarze. " - właśnie nie, ja teraz mam mam ciarki w każdym meczu, nawet teraz z Czerwoną Gwiazdą i tak ma być, na tym polega oglądanie piłki żeby mieć ciarki co mecz a nie tylko "na wiosnę" jak mówią ci ze stolicy

0

@Murazor najlepsze to, że wszyscy wiedzieli, że do Atletico wrócić nie może, a im się i tak udało jeszcze skasować 50 baniek

0

@Arden żeby nagrac taki filmik i wrzucić do internetu

1

@maroon w Niemczech prezydent Christian Wulff musiał zrzec się stanowiska po tym jak wyszło, że spędził weekend w hotelu na wyspie Sylt w towarzystwie jakiegoś biznesmena z branży filmowej na jego koszt.

Dodam, że dwa lata później były już prezydent został uniewinniony.

0

@zuang1995 spieniacz do mleka to oddzielny pojemnik - czyli najpierw robisz sobie czarną kawę z kapsułki, ilość wody zależy od ciebie, i wtedy dolewasz do tego spienione podgrzane mleko, albo odwrotnie najpierw mleko do szklanki a później kawę na to. Więc to ma smak kawy z mlekiem bo tam nie ma żadnych dodatków. Nespresso to z tego co się orientuję tylko kapsułki typowo kawowe. Inni producenci tych maszyn kapsulkowych jak Tchibo w swoich systemach oferują też inne napoje czy kawy mleczne już w kapsulce, albo jakaś czekolada milka do picia, ale to nie dla mnie, piłem kiedyś u znajomego i to sam cukier.

10 kapsułek cappy kosztuje 3 euro, nie wiem ile w Polsce. Są też oczywiście tańsze nawet o połowę z Lidla itp, i niektóre kiedyś próbowałam i jeden rodzaj był ok a inny słaby. Pozostałem przy cappy.

Maszyna to nespresso citiz & milk.

0

@ACMaldini3 nawet podium nie powąchają w najbliższych latach

6

Dopiero zobaczyłem, że pół Sejmu klaskało na stojąco i skandowało "Donald Trump" xD myślałem, że takie żenujące zachowania to tylko w krajach trzeciego świata, oh wait :)

5

@KRIS1986 a ty płacisz redaktorom wierszówkę, że masz problem z ilością artykułów? Bardzo dobrze, że piszą o wychowankach.

0

@kanver_ raczej go nie powołają z tym rozciętym policzkiem, pod warunkiem, że w lidze też nie zagra

0

@zuang1995 ekspresy na normalną kawę do mielenia są droższe. Kawa wyjdzie ci oczywiście taniej niż kapsułki, ale jak widzę ile znajomi mają problemów z tymi drogimi maszynami, nawet Jury za 5 tys zł itp, to jestem zadowolony, że zdecydowałem się kilka lat temu na nespresso za 400 zł że spieniaczem mleka - bezawaryjna, nic przy niej nie robię, nawet nigdy nie odkamieniałem. Co do smaku kawy, bardzo mi smakuje, tylko trzeba znaleźć swój rodzaj - ja kupuję zawsze dalmayar cappy niebieskie, i co ważne, każda filiżanka zawsze smakuje tak samo, cztery lata temu jak i dziś.

2

@Kapitan hawk na kuponie do skreślenia to jest pierwsza kolumna i środkowa liczba z drugiej kolumny. Tą szóstkę trafiło chyba 11 osób i dostaną po 200 tys. Ludzie lubią skreślić takie wzorki

0

@Wasacz_ mam nespresso na kapsułki, idealny, nic przy nim nie trzeba robić, tylko wodę dolewać

0

@BORO_12 zawsze tak głosują

0

@Patry10 ale trzeba patrzeć na kwestie finansowe, bo on ma nadal aspiracje do zarabiania na najwyższym szczeblu drabinki, a na boisku tego nie pokazuje

0

@vincentPL ale jemu nikt nie chce zabrać jego pensji. Został mu jeden sezon gry i Barca chce z nim przedłużyć umowę, ale zapewne dają mu mniej, niż on liczy.

0

@colossus jak wstawisz twitter.com to pojawi się miniaturka tweeta, tylko że czasem nie działa bo jakiś problem ma twitter czy tam x

0

@colossus
x.com/Barzaboy/status/1854275235240948223

I jak?

29

dobrym pociągnięciem że strony UEFA było, że pierwsze 8 drużyn gra dwa mecze mniej, to jest nagroda o którą warto walczyć

1

@DJ6 ale akurat Brest to raczej nie jest drużyna do lekceważenia

0

@Criss18Barca to jest w ogóle zagadka, tułał się na wypożyczeniach 5 lat i nagle bum i Sporting płaci 20 baniek. Swoją drogą Brighton pokazuje, że cierpliwość popłaca

1

@leomessi1710 w środku najmniej szans na wejście jak jesteś piątym wyborem

0

@mariosss20 kibice fajni tylko szkoda ze kacapy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?