0

@rayqi był jeszcze ten problem, że środek i bez niego był dobrze obstawiony a lewe skrzydło nie. Gdyby Barca miała kasę na obydwu to pewnie nikt by nie miał problemu.

0

@Pnog37 Balde jako boczny ma łatwiej, bo albo wyznacza linię albo jest ostatni w linii i wiadomo że nie musi się ustawiać na styk

0

@Kidd na takich forach siedzą nolajfy co nie mają innego życia

0

@Szreko Daleko do MJ

0

@sevs dziadku ale to nie to się pisze

1

@Gall widzę, że opowi tłumacz na polski coś nie pyknąć. Źródło mówi o trzech jeden po drugim.

FC Barcelona became the FIRST club in history to see 3 different players from its squad win back-to-back La Liga Player of the Month awards.

2

@sergio5 w jednym sezonie czy że pod rząd?

0

@Rifek szukałem dalej i Xavi też nie zaczął od szkółki FCB tylko od Terrasa GC a Yamal w CF La Torreta czyli chyba nie ma żadnego który zaczął w szkółce Barcelony :)

0

@Eto'o9 R10 Pique CE Europa, Valdes zaczynał w Penya Barcelonista Cinc Copes.

3

@kamyk_23 tego sezonu? Chyba ci się z poprzednim pomyliło

0

@KobeFR Putin twoim idolem xD

0

Po przeczytaniu artykułu o naszych młodych, naszła mnie taka myśl, że z tych wymienionych zawodników tylko Yamal zaczynał od początku w szkółce Barcy, inni grali już wcześniej w innych drużynach młodzieżowych i zostali "wyłowieni" przez skutów. Można powiedzieć, że Yamal to jest taki "super wychowanek"

Xavi jest chyba jedyny z tych wcześniejszych z dream team Pepa, który zaczynał bezpośrednio w Barcelonie. Wiecie o kimś jeszcze z tych co zrobili karierę w Barcelonie, albo w innym klubie, którzy są naszymi "super wychowankami"?

0

Po przeczytaniu naszła mnie taka myśl, że z tych wymienionych tutaj zawodników tylko Yamal zaczynał od początku w szkółce Barcy, inni grali już wcześniej w innych drużynach młodzieżowych. Można powiedzieć, że to jest taki "super wychowanek"

Xavi jest chyba jedyny, który zaczynał bezpośrednio w Barcelonie. Ktoś jeszcze?

2

@pawcio1989 zakładam, że twoje dzieci nie trenują w szkółce FC Barcelony. Możliwe, że i tam selekcja jest czasem bez sensu (z punktu widzenia rodzica odrzuconego dziecka szczególnie) ale skoro w jednym roczniku dzieciaków trenuje około chyba 200 a chętnych na trenowanie tam jest pół świata, to jakąś selekcję musisz robić.

0

@Eto'o9 R10 przedostatnie zdanie wewnętrznie się wyklucza

0

@Maker0 gdyby to było takie spokojnie proste do ogarnięcia, to możnaby ubezpieczyć wszystkich naszych piłkarzy i nie martwić się o wypłatę pensji gdy ktoś wypadnie na kilka miesięcy. Ale jakoś nie słyszałem, żebyśmy tak robili.

0

@Destroyer_of_Worlds nie ma szans. Jego wartość marketingowa jest bardzo duża, nawet ciężko oszacować - Barcy nue stać zapłacić odszkodowanie Miami w przypadku poważnej kontuzji, a taki punkt umowy wypożyczenia na pewno by się pojawił.

2

@Rust_Cohle Messi jest dziennikarzem?

2

@Ojciec5tkidzieci i kościół katolicki

0

@Pawci023x zmieniam co roku po premierze apple pro max

0

@mkord tak, a o co chodzi? :)

0

@mkord "mieć pochodzenie" nie równa się "pochodzić z". Ona ma polskie pochodzenie narodowe i żydowskie pochodzenie etniczne.

0

@Darek_Maruszczak Ten gest oznaczał "W" czyli Women, jej syn pokazywał "W" ze skrzyżowanymi środkowymi palcami co oznacza Westside. Natalie jest właścicielką żeńskiego klubu LA Angels.

1

Ten gest oznaczał W czyli Women, jej syn pokazywał W ze skrzyżowanymi środkowymi palcami co oznacza Westside. Natalie jest właścicielką żeńskiego klubu LA Angels. Nie dziękujcie.

0

@ini_barca mnie jako kibica Barcy bardziej interesuje czy mamy szansę na zdobycie trofeuf, reszta będzie tylko efektem tego.

0

@PeterMaro pomijając wszystko co piszesz - ta gala jest przez 99,9 świata rozumiana jako impreza dla najlepszego piłkarza świata w sezonie. Te wszystkie żeńskie nagrody, drużynowe, andruty za gole nikogo nie interesują.

0

@Sysia11 Twitter ma wywalone w oficjalne konta. Kazdy może być oficjalny jak zapłaci, this is america, pozdrawiam Elon Musk

0

@Who_you_mam nazwij to konkretnie a nie polityka, chodzi o rasizm

0

@PatrychoO chyba dla ciebie

1

@BORO_12 to są trochę inne formy prawne, Chelsea to sp z o.o. Czyli jeden właściciel, no i te jest nie do zaakceptowania pewnie dla żadnego kibica Barcelony, Valencia to spółka akcyjna z prawdziwego zdarzenia, czyli większość udziałów ma Peter Lim i wiadomo jak to wygląda, tragedia. W przypadku niemieckich klubów jest inaczej, bo prawo niemieckie wymusza, żeby 51% akcji należała do pierwotnego zrzeszania. W Bayernie to jest chyba 70%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?