2

@blakkudium Laporta rozegrał dziadzia Peraza jak przedszkolaka.

1

@Aragorn33 byłem rok temu na tych ulicach po meczu z espanyol. To fart, że jeszcze żyję

0

@lukaszbrk i bardzo fajnie

1

@tbas Casillas ma tam wtyki w szatni, bo postował emotki popcorn krótko przed bójką

5

narzekamy czasem na Laportę, ale hiszpańska piłka to jest taki kocioł i tam trzeba w gabinetach ogarniać tyle spraw, że jakiś świeżak jak Font to by się załamał po tygodniu.

0

@platki_owsiane nikt normalny w Katalonii oprócz skrajnych odklejeńców nie chce jej odłączenia od Hiszpanii

0

@kamiVeB nie zrobi ogromnej różnicy. Ci co mieli iść to poszli.

0

@Danny Gaucho śliska to jest ona

0

Może przeoczyłem, czy nasz pierwszy kapitan na wypożyczeniu opublikował coś w związku ze zdobytym mistrzostwem?

0

Jednak w zeszłym roku finał przejazdu na Łuku Triumfalnym był chyba ciekawszy. W tym roku robią kółko i wracają na Camp Nou

0

@Nazio_87 szanuj się chłopie

1

@Hindus tylko ze canal już się wylogował

6

Eleven zwalił to z transmisją na koniec. Pierdzielą smuty zamiast komentować to co się dzieje na murawie

0

@Bilon87 nie jest poprawnie, wygraliśmy 6:2

1

@Cochise Debil stworzyl temat na Rambli i mysli, ze blyszczy.

gdzie szukać zanim wpw usunie?

0

@Pedri16Future o ile więcej czego? białka? w tej reklamie nie ma nic o większej ilości białka w jajku XD bo kura znosi jajka z taką samą ilością białka, kwestia wielkości jajka

0

@Roobo wrzuciłeś tutaj wpis marketingowy, czyli dołączyłeś pewnie nieświadomie do reklamy tego produktu.

1

@mordini123 dzięki. oby jutro nasi kibole nie wbiegli za wcześnie :)

1

@Adran360 jak sie człowiek nie interesuje, to tabele nic nie mówią. ale teraz widzę - mają jeszcze 3 mecze do zagrania a przewaga przed meczem była dzisiaj 8 punktów.
w sumie to taka sama sytuacja jak u nas - oby nasi kibice nie wbiegli na murawę przed końcem meczu

0

@Bilon87 lepiej?
gorzej :) zmień to na 6:2 na Boga

1

@FcPortoFan1999 a jak oni tam grają? ogarniasz to? bo tabela mi nic nie mówi

2

@FcPortoFan1999 jakby wbiegli 3 minuty później, to by nikt tego tutaj nie zobaczył a szykowali się pewnie cały tydzień

0

@mordini123 a to był mecz o mistrza? ciężko wykminić z tabeli bo oni mają jakis dziwny system.

0

@mordini123 przerwał ten mecz czy skończył? Sofascore mówi że skończył

2

@Eto'o9 R10 Yamal dawał za każdym razem lepsze argumenty. Teraz nie ma Yamala, czego nie rozumiesz?

0

@siael też jestem zdania, ze chodzi o superligę. ale "wyrolowanie" chyba nie jest najlepszym określeniem. przyłączenie się do superligi raczej nic nam nie przyniosło, wycofaliśmy się jako ostatni (przed realem) i zaczęliśmy na nowo odbudowywać kontakty z uefa. Wyrolowanie to by było, jakby od początku Laporta zagrał kartą anty Perez i opowiedział się za uefa, tak jak Bayern czy PSG.

0

@RosjaninBut IPN wypowiedział się w tej sprawie i twierdzi, że nie ma żadnych przesłanek za tym, że to była robota SB a tym bardziej że doszło do pomyłki

2

@Andrzej_Majonez Ferran nigdzie się nie ruszy rok przed końcem kontraktu, albo dostanie nowy, albo odejdzie za rok za darmo.

0

@maroon jakbyś się podzielił swoją interpretacją to bym był mądrzejszy o tą wiedzę.

0

@PeRRy zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, ale rozumiem jeśli to twoja rodzina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?