1

Czy powinniśmy przedłużyć Raphinha do 2030?

1

Odwieczny dylemat: nie sprzedawać teraz, bo jeszcze nam dużo da, ale to oznacza, że najpóźniej za rok trzeba z nim przedłużyć umowę - będzie chciał 3 lata kontraktu czyli do 34 roku życia oraz będzie chciał podwyżki. W innym przypadku odejdzie za darmo. Sam nie wiem.

0

Czyli Barca zaoferowała mu 3 bańki rocznie czy o co chodzi?

3

@norbi77 przewracasz się i podpierasz się na ręce w polu karnym, przeciwnik jest przy piłce i z premedytacją kopie piłką w twoją rękę, z metra, w całkiem innym kierunku niż stoi bramka i jakikolwiek zawodnik z jego drużyny...

0

@Dari0G "To tak dobrze mają zaopatrzoną armię, że nie potrzebują już tej broni? " i po co te fikołki? Tak, przemysł zbrojeniowy na Ukrainie w niektórych sektorach jest bardzo silny i może produkować więcej, niż Ukraina potrzebuje na bieżąco, głównie technologie dronów. Co do sprzedaży (niedozwolonej) darowanej broni od innych krajów, to może się to i dzieje, nie wiem tego - tylko co to ma do tej wypowiedzi Zelenskiego?

0

@Kgorecki2500 przecież na fundację można dalej wpłacać

0

@Dari0G rozumieć to tak, że Ukraina produkuje broń a nadwyżki produkcyjne chce eksportować. Proszę. Nie ma za.co.

1

@HarveySpecter ty masz jakieś rozdwojenie jaźni?

0

@vincentPL jaki to był nasz błąd z kontraktem?

1

@Mateonvious wysokim poziomie vs Dro. Wybierz jedno

1

Już widzę te kluby MLS które płacą mu grube siano żeby szlifował formę pod reprezentację

1

@Comentateiro dzisiaj poziom piłkarski w ataku byl kosmiczny natomiast poziom defensywny i bramkarzy był przeciętny. Taki mecz bez historii, dużo bramek i tyle.

1

@Comentateiro ewidentny karny i wie to każdy kto zna przepisy

0

@norbi77 w finale Liverpool Milan to w sumie prawie całą pierwszą połowę też się nic nie działo - bramka Maldiniego w pierwszej minucie i kolejne dopiero w 40. A w drugiej połowie po bramce na 3:3 do karnych minęła godzina bez bramek

3

@Comentateiro Inter-Barca 2025

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Kompany dzisiaj na trybunach

0

@Metalowy14 Jarek ale to nie tu

1

@macio_944 Yamala by potrajali bo wiedzą że to 90% naszej ofensywny. Tutaj mają problem bo każdy przy piłce może coś zdziałać

0

@Xxxbarca4ever czy przepis raz działa a raz nie działa? A ty od dzisiaj oglądasz piłkę żeby zadawać takie pytania? Xd

1

Karny 100%, kto zna przepisy ten wie.

0

@trolownik powiększa obręb ciała, nie panuje nad piłką

0

@Who_you_mam nie w takim przypadku. Tylko jeśli piłkarz nie atakowany przyjmuje piłkę i dotknie ręki

0

@trolownik nie ma znaczenia w tym przypadku

0

@MirusAmisz w tym meczu? Tak

10

@Deathwing112 nie nadajesz się na chrzestnego i musisz się z tym pogodzić. KK nie będzie pod ciebie naginać zasad, które ustalił Jezus Chrystus

0

@Ilka to stadion BVB więc pracy by na pewno nie stracił

5

@AmigoBlancos myślę że Xabi Alonso byłby idealny a jest aktualnie bez pracy

0

@Karol145 z czym nie ma nic wspólnego?

0

@Transu96 zesrałeś to się ty. Litewka był na strimie i latwogang nie miał z tym problemu. Zluzuj majty

1

Szkoda, że tego Yamala będzie tak późno próbował ogarnąć, nabiłby sporo nowych zasięgów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?