0

@Roobo wrzuciłeś tutaj wpis marketingowy, czyli dołączyłeś pewnie nieświadomie do reklamy tego produktu.

1

@mordini123 dzięki. oby jutro nasi kibole nie wbiegli za wcześnie :)

1

@Adran360 jak sie człowiek nie interesuje, to tabele nic nie mówią. ale teraz widzę - mają jeszcze 3 mecze do zagrania a przewaga przed meczem była dzisiaj 8 punktów.
w sumie to taka sama sytuacja jak u nas - oby nasi kibice nie wbiegli na murawę przed końcem meczu

0

@Bilon87 lepiej?
gorzej :) zmień to na 6:2 na Boga

1

@FcPortoFan1999 a jak oni tam grają? ogarniasz to? bo tabela mi nic nie mówi

2

@FcPortoFan1999 jakby wbiegli 3 minuty później, to by nikt tego tutaj nie zobaczył a szykowali się pewnie cały tydzień

0

@mordini123 a to był mecz o mistrza? ciężko wykminić z tabeli bo oni mają jakis dziwny system.

0

@mordini123 przerwał ten mecz czy skończył? Sofascore mówi że skończył

2

@Eto'o9 R10 Yamal dawał za każdym razem lepsze argumenty. Teraz nie ma Yamala, czego nie rozumiesz?

0

@siael też jestem zdania, ze chodzi o superligę. ale "wyrolowanie" chyba nie jest najlepszym określeniem. przyłączenie się do superligi raczej nic nam nie przyniosło, wycofaliśmy się jako ostatni (przed realem) i zaczęliśmy na nowo odbudowywać kontakty z uefa. Wyrolowanie to by było, jakby od początku Laporta zagrał kartą anty Perez i opowiedział się za uefa, tak jak Bayern czy PSG.

0

@RosjaninBut IPN wypowiedział się w tej sprawie i twierdzi, że nie ma żadnych przesłanek za tym, że to była robota SB a tym bardziej że doszło do pomyłki

2

@Andrzej_Majonez Ferran nigdzie się nie ruszy rok przed końcem kontraktu, albo dostanie nowy, albo odejdzie za rok za darmo.

0

@maroon jakbyś się podzielił swoją interpretacją to bym był mądrzejszy o tą wiedzę.

0

@PeRRy zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, ale rozumiem jeśli to twoja rodzina

1

@PatrychoO prościej niech sobie wyrobi paszport izraelski, stać go chyba, a dostanie bez problemu

0

@adi7adi8 koronavirus też nie miał...

0

@PeRRy no i prawidłowo jak ma w papierach, że zasiadał w Sejmie w jednej loży z Braunem edit ławie

1

@draxidox wiadomo, że chodzi o Brauna, wystarczyło powiedzieć na lotnisku, że już się z nim nie koleguje, to by to zapisali w bazie danych i następnym razem miałby spokój.

0

@maroon a to jest jakaś inna funkcja tego poza lubię, podoba mi się, zgadzam się?

0

@maroon a nie wiem, może nie wyłapałem sarkazmu który ty wyłapałeś

8

@macio_944 "To jest niesamowite, że ta dyskusja trwa już ponad 40 minut"

bo to jest troll

0

@BojanKriKicz @maroon tam był i widział, żadnej wojny nie ma, wszystko cgi i ai

12

Niestety można podejrzewać, że w czasach AI, żadnego z tych zawodników nie było podczas produkcji reklamy. Sprzedali tylko prawa do swojego wizerunku a resztę zrobił komputer.

0

@MessiForeverTheBest to już nie ma polskiego słowa prowokować, tylko jakieś pokracznie rejczbajt?

0

@PatrykBarca oni wszyscy eksperci, tylko żaden nie potrafi podać źródła

0

@Gall swoich nie bił więc ok

5

@Kgorecki2500 podobno upadł na głowę więc wózek zasadny jeśli podejrzenie wstrząśnienia mózgu

3

Oni ogólnie są jacyś tacy dziwni


1

Xabi Alonso jest głównym kandydatem do przejęcia Liverpool? Nie śledzę na codzień ale to chyba byłoby logiczne?

0

@PatrykBarca tak myślałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?