Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo wrzuciłeś tutaj wpis marketingowy, czyli dołączyłeś pewnie nieświadomie do reklamy tego produktu.
1
@mordini123 dzięki. oby jutro nasi kibole nie wbiegli za wcześnie :)
1
@Adran360 jak sie człowiek nie interesuje, to tabele nic nie mówią. ale teraz widzę - mają jeszcze 3 mecze do zagrania a przewaga przed meczem była dzisiaj 8 punktów.
w sumie to taka sama sytuacja jak u nas - oby nasi kibice nie wbiegli na murawę przed końcem meczu
0
@Bilon87 lepiej?
gorzej :) zmień to na 6:2 na Boga
1
@FcPortoFan1999 a jak oni tam grają? ogarniasz to? bo tabela mi nic nie mówi
2
@FcPortoFan1999 jakby wbiegli 3 minuty później, to by nikt tego tutaj nie zobaczył a szykowali się pewnie cały tydzień
0
@mordini123 a to był mecz o mistrza? ciężko wykminić z tabeli bo oni mają jakis dziwny system.
0
@mordini123 przerwał ten mecz czy skończył? Sofascore mówi że skończył
2
@Eto'o9 R10 Yamal dawał za każdym razem lepsze argumenty. Teraz nie ma Yamala, czego nie rozumiesz?
0
@siael też jestem zdania, ze chodzi o superligę. ale "wyrolowanie" chyba nie jest najlepszym określeniem. przyłączenie się do superligi raczej nic nam nie przyniosło, wycofaliśmy się jako ostatni (przed realem) i zaczęliśmy na nowo odbudowywać kontakty z uefa. Wyrolowanie to by było, jakby od początku Laporta zagrał kartą anty Perez i opowiedział się za uefa, tak jak Bayern czy PSG.
0
@RosjaninBut IPN wypowiedział się w tej sprawie i twierdzi, że nie ma żadnych przesłanek za tym, że to była robota SB a tym bardziej że doszło do pomyłki
2
@Andrzej_Majonez Ferran nigdzie się nie ruszy rok przed końcem kontraktu, albo dostanie nowy, albo odejdzie za rok za darmo.
0
@maroon jakbyś się podzielił swoją interpretacją to bym był mądrzejszy o tą wiedzę.
0
@PeRRy zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, ale rozumiem jeśli to twoja rodzina
1
@PatrychoO prościej niech sobie wyrobi paszport izraelski, stać go chyba, a dostanie bez problemu
0
@adi7adi8 koronavirus też nie miał...
0
@PeRRy no i prawidłowo jak ma w papierach, że zasiadał w Sejmie w jednej loży z Braunem edit ławie
1
@draxidox wiadomo, że chodzi o Brauna, wystarczyło powiedzieć na lotnisku, że już się z nim nie koleguje, to by to zapisali w bazie danych i następnym razem miałby spokój.
0
@maroon a to jest jakaś inna funkcja tego poza lubię, podoba mi się, zgadzam się?
0
@maroon a nie wiem, może nie wyłapałem sarkazmu który ty wyłapałeś
8
@macio_944 "To jest niesamowite, że ta dyskusja trwa już ponad 40 minut"
bo to jest troll
0
@BojanKriKicz @maroon tam był i widział, żadnej wojny nie ma, wszystko cgi i ai
12
Niestety można podejrzewać, że w czasach AI, żadnego z tych zawodników nie było podczas produkcji reklamy. Sprzedali tylko prawa do swojego wizerunku a resztę zrobił komputer.
0
@MessiForeverTheBest to już nie ma polskiego słowa prowokować, tylko jakieś pokracznie rejczbajt?
0
@PatrykBarca oni wszyscy eksperci, tylko żaden nie potrafi podać źródła
0
@Gall swoich nie bił więc ok
5
@Kgorecki2500 podobno upadł na głowę więc wózek zasadny jeśli podejrzenie wstrząśnienia mózgu
3
Oni ogólnie są jacyś tacy dziwni
1
Xabi Alonso jest głównym kandydatem do przejęcia Liverpool? Nie śledzę na codzień ale to chyba byłoby logiczne?
0
@PatrykBarca tak myślałem xD