0

@Kgorecki2500 to wiadomo już od dawna że lewy za po a Błaszczykowski za pis dlatego się nie lubili

0

@FcPortoFan1999 poczekaj jak przegrają to zobaczymy szorstką atmosferę

0

@John_Doe grał średnio

0

@CZAJUN_119 już znalazłem, ale jakoś mi nie podeszły design

0

@Torpeda0991 Santos miał 10 treningów

0

@Emhyr dlaczego nie uznali?

0

@CZAJUN_119 gdzie do kupienia?

0

@Tomo1989 coca cola

2

Nadużywania wykrzyknika ciąg dalszy :)

0

Czy złożenie komputera do grania jest trudne? Syn się uparł, trochę kasy odłożył. Wolałbym iść do sklepu, żeby podali jakieś propozycje konfiguracji i złożyli ale trochę się obawiam, że włożą jakieś używki. Zdarza się to w ogóle, ktoś słyszał?

0

@BorzyKrzys oni to samo mówią o polskim lektorze. Najlepsze napisy.

0

@escarabajo gdzie do zobaczenia?

1

@mkord viaplay tam leci

0

@michal26 to po co tankujesz na orlenie?

0

@Greenalley tak tylko dla zasady: kontuzjogenny może być sport, a piłkarz podatny na kontuzje.

0

@bartekvisca szury znowu miały rację

0

@kuz no to musi być straszne uczucie wiedzieć, że za chwilę samolot się rozbije. Np. Coś w stylu tej akcji gdzie niemiecki pilot zamknął się w kabinie i wleciał w skały.

14

@Comentateiro to prawda, byłem tą nagonką

0

@Lucerfi atmosfera w żadnym innym meczu nie równa się tej w El Clasico. A 1/8 LM to już w ogóle nie ma podjazdu szczególnie jak Barca trafi na jakieś Lens albo Kopenhagen a na trybunach będzie max 25 tys ludzi.

0

@kuz dlaczego przeciwko federacji?

0

@Wiking88 sędziowie nie podlegają Tebasowi tylko RFEF także on ma g.. do gadania. Ale i tak ich nie ukażą.

0

@SawneyBean "Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by u naszego innego sąsiada, np. rok 2024 został ogłoszony rokiem Hitlera."

Ukraińcy muszą podtrzymywać nastroje nacjonalistyczne - inaczej połowa by uciekła a druga połowa miała w dupie kto rządzi. Podałeś za przykład Niemcy a oni od lat w sondażach są na ostatnim miejscu pytani czy by walczyli za swój kraj.

0

@ME551 trochę wstyd dla redaktora tłumacza.

1

Nie oglądam realu na codzień. Dzisiaj oglądałem i się zastanawiam na jakiej pozycji gra Belingam.

0

@Emhyr w sumie akcja podobna jak Gimeneza. Według mnie obydwie na żółte

2

Reżyser transmisji zakochał się dzisiaj w powtórkach.

0

@Janas11224
News z 7 września : Chociaż klub nie poinformował o oficjalnych prognozach dotyczących kontuzji, wyciekły informacje, że spodziewany czas przerwy wyniesie około czterech do pięciu tygodni

0

@Firestone dlaczego nie pobiegł się cieszyć do Cancelo? On prawie zawsze ma minę jakby mu chomik zdechł.

0

@4drian0 ciekawe ilu tam było Holendrów

0

@BordowyPtak a Zieliński przedłużył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?