Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde ale to trzeba wiedzieć że opcja hamulcowa to lewica z kanclerzem na czele a opcja pro Ukraina i USA to zieloni z minister spraw zagranicznych Baerbock i z tym ministrem rolnictwa Özdemirem. W koalicji nie ma zgody.
0
@xavi890 i jak tam?
1
@P33ck tylko Bayern w 2020 zdobył LM
0
Oczywiście dziennikarzyna z madryckiego ASa musiał wspomnieć o Liverpoolu pomimo, że aktualnie w składzie został tylko MAtS i SR z tamtego meczu
2
@Vernon_Roche zamien x na twitter
0
@Tasde to nie jest piłkarz realu, chyba że masz na myśli że były piłkarz realu
2
@Kazragore 02.01.2022 vs Mallorca na wyjeździe, wygraliśmy 1:0 po bramce potężnego Luuka
2
@DonMatteo901 a ja na to: iptv
17
Ostatnio Dani Olmo wrzucił fotkę na której było widać telewizor z odpalonym meczem w aplikacji IPTV, także jak widać bogaci tez mają wywalone jajca.
0
@talizmo ciekawy wpis. Przedostatni akapit Alonso przed Bayernem do edycji
0
@Criss18Barca wczoraj było live spotkanie zarządu i Stana nie było. Myślałem, że jest może na urlopie. Ale jeśli nie to coś może być na rzeczy.
0
@priest9999 jaki koncert?
1
@kubix05 co tydzień na nowo musiałem negocjować z kilkoma kumplami, żeby się nie urywali z zajęć bo byśmy pełnych dwóch składów nie mogli skleić.
0
@DamianBarcaCule to sprzeda e stratą 20% i kupi 16 pro. W czym problem?
0
@BulaKG nosisz też wysokie af1? Bo mi one nie podchodzą - wkurza mnie ten rzep. Dunki tego nie mają więc zobaczymy. Na wiosnę spróbuję też niskich dunków
1
Jakie sneakersy są według was najlepsze? Pomimo, że co drugi je nosi, to dla mnie nadal air force 1. Nigdy nie nosiłem dunków. Wczoraj zamówiłem Nike Dunk High x SOULGOODS i już nie mogę się doczekać.
0
@tbas jak można sobie wywalczyć miejsce do gry na pozycji która w taktyce trenera nje istnieje?
0
@Hosh on to importuje z apki Huawei do apki strava i ma dwa różne wyniki. Nic nie pisał że rejestrował bieg na dwóch urządzeniach równocześnie.
0
@KrystianR potestuj może dłużej bo tak po jednym biegu to trochę mało
26
No to już można zrozumieć, dlaczego Messi nie mógł zarabiać symbolicznej złotówki. Tzn może mógł, ale Teba$ by i tak wpisał 50 mln.
0
@escarabajo już wiele razy było mówione, że kasa dla Kuleszy się tak nie liczy. On chce mieć sukcesy w piłce, bo wtedy będzie miał spokój, sponsorzy będą zadowoleni i będą dalej dawać kasę a Kulesza będzie miał realną szansę zostać ponownie wybranym.
17
@pioz123 nie czytał artykułu oraz nie wie kim jest Enric Masip
1
@cooen zgadzam się, to jest nielogiczne i niewygodne. Szczególnie że większość czyta jeszcze komentarze więc trzeba skakać po stronie jak małpa dół, niżej, gora, jeszcze niżej
0
@niepijpiotrek wiadomo że nasz kapitan
0
@Kessie na twitter jeszcze blokują bramki?
1
@MesQueUnClub_87 3. Air Max excee leather bw
0
@BartqRKO musieliby przełożyć IO na nieparzyste lata
1
@tristan87 Lewy jest taki sztywny w tych filmikach, że zawsze przechodzą po mnie ciarki żenady. Nie rozumiem dlaczego on ma takie parcie na to. Jakieś tańce, quizy, chellenge z dupy.
2
@Mavcin1980 bo rywale też używają ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB jedynie żałoba może tłumaczyć ten strój