0

@Tasde ale to trzeba wiedzieć że opcja hamulcowa to lewica z kanclerzem na czele a opcja pro Ukraina i USA to zieloni z minister spraw zagranicznych Baerbock i z tym ministrem rolnictwa Özdemirem. W koalicji nie ma zgody.

0

@xavi890 i jak tam?

1

@P33ck tylko Bayern w 2020 zdobył LM

0

Oczywiście dziennikarzyna z madryckiego ASa musiał wspomnieć o Liverpoolu pomimo, że aktualnie w składzie został tylko MAtS i SR z tamtego meczu

2

@Vernon_Roche zamien x na twitter

0

@Tasde to nie jest piłkarz realu, chyba że masz na myśli że były piłkarz realu

2

@Kazragore 02.01.2022 vs Mallorca na wyjeździe, wygraliśmy 1:0 po bramce potężnego Luuka

2

@DonMatteo901 a ja na to: iptv

17

Ostatnio Dani Olmo wrzucił fotkę na której było widać telewizor z odpalonym meczem w aplikacji IPTV, także jak widać bogaci tez mają wywalone jajca.

0

@talizmo ciekawy wpis. Przedostatni akapit Alonso przed Bayernem do edycji

0

@Criss18Barca wczoraj było live spotkanie zarządu i Stana nie było. Myślałem, że jest może na urlopie. Ale jeśli nie to coś może być na rzeczy.

0

@priest9999 jaki koncert?

1

@kubix05 co tydzień na nowo musiałem negocjować z kilkoma kumplami, żeby się nie urywali z zajęć bo byśmy pełnych dwóch składów nie mogli skleić.

0

@DamianBarcaCule to sprzeda e stratą 20% i kupi 16 pro. W czym problem?

0

@BulaKG nosisz też wysokie af1? Bo mi one nie podchodzą - wkurza mnie ten rzep. Dunki tego nie mają więc zobaczymy. Na wiosnę spróbuję też niskich dunków

1

Jakie sneakersy są według was najlepsze? Pomimo, że co drugi je nosi, to dla mnie nadal air force 1. Nigdy nie nosiłem dunków. Wczoraj zamówiłem Nike Dunk High x SOULGOODS i już nie mogę się doczekać.

0

@tbas jak można sobie wywalczyć miejsce do gry na pozycji która w taktyce trenera nje istnieje?

0

@Hosh on to importuje z apki Huawei do apki strava i ma dwa różne wyniki. Nic nie pisał że rejestrował bieg na dwóch urządzeniach równocześnie.

0

@KrystianR potestuj może dłużej bo tak po jednym biegu to trochę mało

26

No to już można zrozumieć, dlaczego Messi nie mógł zarabiać symbolicznej złotówki. Tzn może mógł, ale Teba$ by i tak wpisał 50 mln.

0

@escarabajo już wiele razy było mówione, że kasa dla Kuleszy się tak nie liczy. On chce mieć sukcesy w piłce, bo wtedy będzie miał spokój, sponsorzy będą zadowoleni i będą dalej dawać kasę a Kulesza będzie miał realną szansę zostać ponownie wybranym.

17

@pioz123 nie czytał artykułu oraz nie wie kim jest Enric Masip

1

@cooen zgadzam się, to jest nielogiczne i niewygodne. Szczególnie że większość czyta jeszcze komentarze więc trzeba skakać po stronie jak małpa dół, niżej, gora, jeszcze niżej

0

@niepijpiotrek wiadomo że nasz kapitan

0

@Kessie na twitter jeszcze blokują bramki?

1

@MesQueUnClub_87 3. Air Max excee leather bw

0

@BartqRKO musieliby przełożyć IO na nieparzyste lata

1

@tristan87 Lewy jest taki sztywny w tych filmikach, że zawsze przechodzą po mnie ciarki żenady. Nie rozumiem dlaczego on ma takie parcie na to. Jakieś tańce, quizy, chellenge z dupy.

2

@Mavcin1980 bo rywale też używają ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB jedynie żałoba może tłumaczyć ten strój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?