0

@Azi @sysia10 ale ona chyba jest stara

0

@michal26 teraz rozumiem, dzięki

1

@macio_944 gdzie to zdjęcie?

0

@Emhyr tylko dla ciebie czy też dla pełnoletniego opiekuna?

0

@Barca1992 45% to większość?

0

@Hosh jak ci wyszło z tych wyników, że ko+3d moze mieć większość?

0

@Emhyr a dlaczego nie wybierzesz się na mecz w Barcelonie?

0

@lntrowertyk jakby wrzucić wszystkich z 3d i lewicy pod nazwę KO to byś nie zauważył różnicy. Scena polityczna bardzo się spolaryzowała - jest opozycja i rząd

0

@Phoenixx jeśli przedłużą ciszę to o 21 nie będzie wyników exit poll

0

@draxidox jest obawa że patusy się zmobilizowały bo zasiłki zagrożone.

15

Wysoka frekwencja może oznaczać, że zwolennicy opozycji się zmobilizowali, ale może też oznaczać, że zwolennicy rządu się zmobilizowali bo podejrzewali że zwolennicy opozycji się zmobilizują.

0

@Kamiloza91 to nie trzeba być jakimś ekspertem - ten koleś ma 22 lata i dopiero od 3 miesięcy uczy się grać w europejską piłkę. Materiał na gracza Barcy, serio?

0

Gdzie ta uraza w jego wypowiedzi?

0

@Mns21 poziom Desta to jest jego max.

0

@Danny Gaucho a jeszcze bardziej istotna byłaby statystyka bramek w turniejach CA ME MŚ

0

@Criss18Barca to taka frekwencja obejmuje tylko tych co idą na mszę na 8 rano. Jak idziesz na 10 to już raczej nie zdążysz zagłosować przed 12

1

@Danny Gaucho więcej powiedziałaby statystyka liczba bramek / liczba meczów o punkty

0

@matirix20 w tv czy w top gear?

0

@Emhyr a co powiesz o Niemcach?

1

@Kengo szkoda że fejk

0

Już za godzinę USA-Niemcy. Ciekawe czy Nagelsmann podobnie do Probierza rozpocznie przygodę z reprezentacją od zwycięstwa?

0

@ini_barca ale to jest brutto więc jakieś 11 mln na rękę.

1

@barcelonaLM Qeleshe - tradycyjne męskie nakrycie głowy Albańczyków

0

@Kgorecki2500 to wiadomo już od dawna że lewy za po a Błaszczykowski za pis dlatego się nie lubili

0

@FcPortoFan1999 poczekaj jak przegrają to zobaczymy szorstką atmosferę

0

@John_Doe grał średnio

0

@CZAJUN_119 już znalazłem, ale jakoś mi nie podeszły design

0

@Torpeda0991 Santos miał 10 treningów

0

@Emhyr dlaczego nie uznali?

0

@CZAJUN_119 gdzie do kupienia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?