Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To syn Laporty?
0
@Kubsoleon nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
0
@Culers nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.
0
@Herbert więc moja druga wersja że woli pilnować Anki
0
@Szmulek prawdziwy aryjczyk
1
@Herbert jedzie Ikay bo prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej 10 (?)
0
@BorzyKrzys tylko że przez to prawa strona w ataku praktycznie nie istniała bo Cancelo nie miał wsparcia
0
@Losiex on wcale nie jest jakimś dryblerem. Szybko biega.
3
@Compadre tak, po prostu im się nie chciało. Jakby im się chciało to by prowadzili
0
@kamar24 a jakby jeszcze nauczył się angielskiego...
1
@hayek to nie jest pomysł na zachęcenie do powrotu tylko na zniechęcenie do nielegalnego wyjazdu tych co jeszcze zostali
4
@Lionel_Messi10 najlepiej sprzedającą koszulką byłaby koszulka Argentyny 10, tylko z jakiś niewiadomych powodów adidas przestał produkować.
1
@bari_94 mama zawsze mówiła nie chodź z rękoma w kieszeni
0
@Wiking88 tak myślałem.
0
@Wiking88 nope. Jego ojciec jest Amerykaninem więc i syn jest Amerykaninem. Od kiedy pochodzenie nabywa się tylko od matki? Chyba pomyliłeś z Żydami.
2
@Wiking88 masz na myśli Desta? To nie jest naturalizowany Amerykanin tylko po prostu Amerykanin.
2
@mindbender84 gdzie ona wychodzi bez słowa? Chyba do ogrodu
26
Guiu wczoraj przed meczem 72 tys followersów na insta, Guiu 24 godziny później 720 tys.
0
@Katalończyk 99 zastanawia mnie czemu nadają teraz na ks extra
0
@RoberDzik jeśli grasz regularne od lat lat, to na bank jesteś uzależniony. Kwestia tylko czy chcesz to leczyć czy nie.
3
Jak myślicie, kiedy przestaną dopisywać "dawniej Twitter"?
0
@Katalończyk 99 sciaga nawet weszlopolskich z KS
Powiesz coś więcej albo gdzie o tym poczytać?
1
@JimMorrisonFCB no przecież nie o świecie. W samym Meksyku w miesiąc tyle ginie.
0
@noface może da się odzyskać wydaną na niego kasę. Ma Barcę jest za słaby.
1
@mesulete potrafisz lepiej to zgłoś się dk redakcji
4
@TomekJastrzebski najlepiej byłoby napisać "mnie także udało się strzelić gola w debiucie"
0
@LM10GOAT karne nie liczą się do statystyk. Liczy się wynik do końca dogrywki
1
@Rl9k1nG rozumiem, że jesteś już dorosły skoro pracujesz. W takim razie nie rozumiem dlaczego chodzisz na imieniny cioci? A ty ją zapraszasz na swoje?
0
Dlaczego Barca U19 gra bez Spotify na koszulkach?
0
@kanver_ przecież Fermin to inna pozycja niż Raphinia