0

To syn Laporty?

0

@Kubsoleon nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.

0

@Culers nie, to nagroda Sokratesa za działalność charytatywną, przyznawania od dwóch lat. W zeszłym roku Sadio Mane.

0

@Herbert więc moja druga wersja że woli pilnować Anki

0

@Szmulek prawdziwy aryjczyk

1

@Herbert jedzie Ikay bo prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej 10 (?)

0

@BorzyKrzys tylko że przez to prawa strona w ataku praktycznie nie istniała bo Cancelo nie miał wsparcia

0

@Losiex on wcale nie jest jakimś dryblerem. Szybko biega.

3

@Compadre tak, po prostu im się nie chciało. Jakby im się chciało to by prowadzili

0

@kamar24 a jakby jeszcze nauczył się angielskiego...

1

@hayek to nie jest pomysł na zachęcenie do powrotu tylko na zniechęcenie do nielegalnego wyjazdu tych co jeszcze zostali

4

@Lionel_Messi10 najlepiej sprzedającą koszulką byłaby koszulka Argentyny 10, tylko z jakiś niewiadomych powodów adidas przestał produkować.

1

@bari_94 mama zawsze mówiła nie chodź z rękoma w kieszeni

0

@Wiking88 tak myślałem.

0

@Wiking88 nope. Jego ojciec jest Amerykaninem więc i syn jest Amerykaninem. Od kiedy pochodzenie nabywa się tylko od matki? Chyba pomyliłeś z Żydami.

2

@Wiking88 masz na myśli Desta? To nie jest naturalizowany Amerykanin tylko po prostu Amerykanin.

2

@mindbender84 gdzie ona wychodzi bez słowa? Chyba do ogrodu

26

Guiu wczoraj przed meczem 72 tys followersów na insta, Guiu 24 godziny później 720 tys.

0

@Katalończyk 99 zastanawia mnie czemu nadają teraz na ks extra

0

@RoberDzik jeśli grasz regularne od lat lat, to na bank jesteś uzależniony. Kwestia tylko czy chcesz to leczyć czy nie.

3

Jak myślicie, kiedy przestaną dopisywać "dawniej Twitter"?

0

@Katalończyk 99 sciaga nawet weszlopolskich z KS

Powiesz coś więcej albo gdzie o tym poczytać?

1

@JimMorrisonFCB no przecież nie o świecie. W samym Meksyku w miesiąc tyle ginie.

0

@noface może da się odzyskać wydaną na niego kasę. Ma Barcę jest za słaby.

1

@mesulete potrafisz lepiej to zgłoś się dk redakcji

4

@TomekJastrzebski najlepiej byłoby napisać "mnie także udało się strzelić gola w debiucie"

0

@LM10GOAT karne nie liczą się do statystyk. Liczy się wynik do końca dogrywki

1

@Rl9k1nG rozumiem, że jesteś już dorosły skoro pracujesz. W takim razie nie rozumiem dlaczego chodzisz na imieniny cioci? A ty ją zapraszasz na swoje?

0

Dlaczego Barca U19 gra bez Spotify na koszulkach?

0

@kanver_ przecież Fermin to inna pozycja niż Raphinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?