Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
chciałbym mieć takie pojęcie w jakimkolwiek temacie, żeby gasić kmiotów bez użycia chatgpt jak ten pan
1
@tbas to pewnie ten jego syn co rano wstawał i gazety rozwoził
1
@Pedri16Future
bo Zalewski?
0
@allien18 a jak akcje apple spadną o 10% to iphony w sklepie też?
0
@mordini123 po co on tyle gada? Już się nawet Yamal z niego śmieje, że dziadek filozof
11
@Arden bez kamer by mu jebnął
2
@Eklerek Świątek już ma tak zrytą banię przez tą babę, ale sama też ma ciężki charakter, że wątpię w jej odbudowanie po rozstaniu z tą terrorystką, tam pewnie potrzeba lat pracy
0
@BorzyKrzys ale to inne pytanie też odnosiło się raczej reprezentacji, bo co innego miałaby oznaczać ta "głęboka woda"? Chyba, że precyzyjniej odnośnie do tego, czy ma wyjść w pierwszym składzie.
Ogólnie to ten Lewandowski ma te swoje zajawki na pseudo filozoficzne monologi, zamiast powiedzieć krótko, że selekcjoner decyduje a drużyna stanowi jedność i wszyscy wszystkim pomagają, młodzi.czy starzy.
2
@Eklerek ta baba jest psycho terrorystą
5
Ci młodzi zawodnicy, w przeciwieństwie do nas wiedzą bardzo dobrze, czy mają szansę zaistnieć w pierwszej drużynie. Kto grał w jakichś juniorach nawet 3-ligowego klubu wie o czym piszę.
0
@Bobo25 nie muszę się zgadzać z jakimiś anonami z X
0
@Antimadridista_WR ta zdrada też jest już historią
1
@Bobo25 nie ma czegoś takiego jak "przewinienie na rzut karny". Jest po prostu "przewinienie" i bez względu na część boiska to zagranie jest przewinieniem.
0
@Encore to jest identyczne czerwo jak słynny kop Ramosa na Messim
2
@arasz1819 jeszcze leży
0
@arasz1819 pokazali
0
@yoli przecież go zdjął
2
Najbardziej to się obawiam jakiejś głupiej drugiej żółtej dla Yamala i Raphinha
4
@FcPortoFan1999 Na szczęście moja żona pamiętała
0
Moja dziewczyna zapomniała wczoraj o moich urodzinach :(
0
@FcPortoFan1999 bez "niestety"
1
@michal26 "Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy mieć 22 piłkarzy w kadrze, a tak nie jest."
możemy mieć 100 piłkarzy, wystawić w meczu LaLiga możemy 23 (12 na ławce). Aktualnie z kontraktami w pierwszym składzie mamy chyba właśnie 23 zawodników.
Ty chciałbyś mieć 10 obrońców, 10 pomocników i 7 napastników? 27 zawodników w polu. plus 2-3 bramkarzy. kurde.
6 zawodników w każdym meczu Hansi musiałby wysyłać na trybuny. SZEŚCIU :(
0
@th@les Lewandowski nigdy nie poinformował oficjalnie, manipulacja. ostatecznie kasy nie dostali.
1
@FcPortoFan1999 jakby byli konsekwentni, to by nie wrócili na boisko.
0
"Mężczyźni w pierwszych 10 latach od zawarcia małżeństwa zdradzają średnio dwa razy częściej od kobiet. "
1
@michal26 ale rozumiem, że ty chcesz mieć sensownych rezerwowych dla rezerwowych w przypadku kontuzji, zawieszeń? no na taki luksus to żaden klub sobie nie może pozwolić. Mamy w tej chwili w pierwszej kadrze 8 zawodników w bloku defensywnym. Barca nie pozbędzie się w jednym okienku 2 żeby kupić 4.
a co do Maldiniego, to powiem ci, że niestety stety miałem już okazję na żywo oglądać początki Puyola i w pierwszych latach w pierwszej drużynie to byłem pierwszy żeby Rijkard go nie wystawiał bo chłopak miał straszne wylewy, Maldini przy nim to profesor, wiek podobny. wszystko jest możliwe.
1
@TR3YWAY @Eklerek @Sulimo na polsat news pierdzielą teraz o tym i też się nauczyłem nowego słówka XD problem w tym, że w tym programie pierdzielą o tym dwie "eskpertki" i mówia wyłącznie o facetach gashlihgterach XD
1
czy doświadczyliście kiedykolwiek gaslightingu?
0
@michal26 gra Maldini i ten nowo sprowadzony obrońca (jeśli Araujo out). Nie ma co tutaj sobie wyobrażać, bo to normalne sytuacje w każdej drużynie i w każdym sezonie. Nie da się kupić zawodników na zapas.
0
@michal26 dlatego napisałem, że potrzebny jeden środkowy obrońca, pewnie lewy do pary z Cubarsim.
edit> zabawa trochę z tych SF, bo nie stać nas sprowadzić 4 obrońców, oddając tylko dwóch