12

chciałbym mieć takie pojęcie w jakimkolwiek temacie, żeby gasić kmiotów bez użycia chatgpt jak ten pan


1

@tbas to pewnie ten jego syn co rano wstawał i gazety rozwoził

1

@Pedri16Future

bo Zalewski?

0

@allien18 a jak akcje apple spadną o 10% to iphony w sklepie też?

0

@mordini123 po co on tyle gada? Już się nawet Yamal z niego śmieje, że dziadek filozof

11

@Arden bez kamer by mu jebnął

2

@Eklerek Świątek już ma tak zrytą banię przez tą babę, ale sama też ma ciężki charakter, że wątpię w jej odbudowanie po rozstaniu z tą terrorystką, tam pewnie potrzeba lat pracy

0

@BorzyKrzys ale to inne pytanie też odnosiło się raczej reprezentacji, bo co innego miałaby oznaczać ta "głęboka woda"? Chyba, że precyzyjniej odnośnie do tego, czy ma wyjść w pierwszym składzie.

Ogólnie to ten Lewandowski ma te swoje zajawki na pseudo filozoficzne monologi, zamiast powiedzieć krótko, że selekcjoner decyduje a drużyna stanowi jedność i wszyscy wszystkim pomagają, młodzi.czy starzy.

2

@Eklerek ta baba jest psycho terrorystą

5

Ci młodzi zawodnicy, w przeciwieństwie do nas wiedzą bardzo dobrze, czy mają szansę zaistnieć w pierwszej drużynie. Kto grał w jakichś juniorach nawet 3-ligowego klubu wie o czym piszę.

0

@Bobo25 nie muszę się zgadzać z jakimiś anonami z X

0

@Antimadridista_WR ta zdrada też jest już historią

1

@Bobo25 nie ma czegoś takiego jak "przewinienie na rzut karny". Jest po prostu "przewinienie" i bez względu na część boiska to zagranie jest przewinieniem.

0

@Encore to jest identyczne czerwo jak słynny kop Ramosa na Messim

2

@arasz1819 jeszcze leży

0

@arasz1819 pokazali

0

@yoli przecież go zdjął

2

Najbardziej to się obawiam jakiejś głupiej drugiej żółtej dla Yamala i Raphinha

4

@FcPortoFan1999 Na szczęście moja żona pamiętała

0

Moja dziewczyna zapomniała wczoraj o moich urodzinach :(

0

@FcPortoFan1999 bez "niestety"

1

@michal26 "Idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy mieć 22 piłkarzy w kadrze, a tak nie jest."
możemy mieć 100 piłkarzy, wystawić w meczu LaLiga możemy 23 (12 na ławce). Aktualnie z kontraktami w pierwszym składzie mamy chyba właśnie 23 zawodników.

Ty chciałbyś mieć 10 obrońców, 10 pomocników i 7 napastników? 27 zawodników w polu. plus 2-3 bramkarzy. kurde.

6 zawodników w każdym meczu Hansi musiałby wysyłać na trybuny. SZEŚCIU :(

0

@th@les Lewandowski nigdy nie poinformował oficjalnie, manipulacja. ostatecznie kasy nie dostali.

1

@FcPortoFan1999 jakby byli konsekwentni, to by nie wrócili na boisko.

0

"Mężczyźni w pierwszych 10 latach od zawarcia małżeństwa zdradzają średnio dwa razy częściej od kobiet. "

1

@michal26 ale rozumiem, że ty chcesz mieć sensownych rezerwowych dla rezerwowych w przypadku kontuzji, zawieszeń? no na taki luksus to żaden klub sobie nie może pozwolić. Mamy w tej chwili w pierwszej kadrze 8 zawodników w bloku defensywnym. Barca nie pozbędzie się w jednym okienku 2 żeby kupić 4.

a co do Maldiniego, to powiem ci, że niestety stety miałem już okazję na żywo oglądać początki Puyola i w pierwszych latach w pierwszej drużynie to byłem pierwszy żeby Rijkard go nie wystawiał bo chłopak miał straszne wylewy, Maldini przy nim to profesor, wiek podobny. wszystko jest możliwe.

1

@TR3YWAY @Eklerek @Sulimo na polsat news pierdzielą teraz o tym i też się nauczyłem nowego słówka XD problem w tym, że w tym programie pierdzielą o tym dwie "eskpertki" i mówia wyłącznie o facetach gashlihgterach XD

1

czy doświadczyliście kiedykolwiek gaslightingu?

0

@michal26 gra Maldini i ten nowo sprowadzony obrońca (jeśli Araujo out). Nie ma co tutaj sobie wyobrażać, bo to normalne sytuacje w każdej drużynie i w każdym sezonie. Nie da się kupić zawodników na zapas.

0

@michal26 dlatego napisałem, że potrzebny jeden środkowy obrońca, pewnie lewy do pary z Cubarsim.

edit> zabawa trochę z tych SF, bo nie stać nas sprowadzić 4 obrońców, oddając tylko dwóch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?