0

@FcPortoFan1999 a co teraz robisz?

0

@FcPortoFan1999 kiedy się wybierasz na stadion? Może na Grodzisk albo ŁKS?

1

@BORO_12 zostanie przy 10 mln brutto z rocznym kontraktem? powiedział tak, to wtedy git, niech zostanie na rok.

1

@blakkudium nie wiem co miałeś dokładnie na myśli jako "grosze", ale według mnie grosze to jest poziom 10 mln brutto kontrakt na rok, które Barca jeszcze może (a nawet max powinna) mu zaproponować. Wydaje mi się, że nie będzie chciał zostać za takie "grosze".

0

@Walker ale to rozumiem, że ty nie piszesz tych komentarzy do wrzutek muzycznych na bieżąco, tylko jakaś sekretarka ci to zrobiła rok temu? :)

0

@FcPortoFan1999 jaka atmosfera na stadionie?

1

@blakkudium Nie widzę żadnych podstaw, żeby Lewy chciał grać za grosze.

1

@Walker raczej się przeprosił się ze Spotify, bo wszystkie jego płyty są tam dostępne i ta piosenka też

https://ibb.co/v0T91PG

0

@Konradowskyy Angolę żyją we własnej bańce i oglądają tylko mecze swoich. a Pedri ostatni raz z angielskim klubem grał oficjalnie chyba z Man UTD lidze europy

1

@Marusek Pedri pełen chill

0

@karci0 mogłeś zapytać czy mówi po angielsku

0

@Rewolucja123 dobrze, że nie ściął o dwa mm za dużo ;)

0

@Roobo Ikea akurat to ma słaby system składania mebli

3

@kubix05 kiedyś to był jeszcze jakiś pożytek z sądów

0

@tbas nie mam wyrobionego zdania odnośnie aktualnej sytuacji. Odnosiłem się tylko do kwestii Turcja vs rosja

1

@tbas przecież dokładnie tam przytoczyłem informacje, że po zestrzeleniu samolotu ruscy nadal naruszali przestrzeń powietrzną Turcji. Plus inne incydenty. Docisnęli Erdoğana na tyle mocno, że po 8 miesiącach oficjalnie przeprosił Putina i rodziny zabitych pilotów, oraz przyznał ze to zestrzelenie było błędem.
Jeśli według kogoś jest to wyjaśnienie putina to nie jestem w stanie bardziej pomóc.

0

@tbas zgadza się, to nie byłeś ty, ale komentarz był w sumie identyczny jak twój :)
Tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16058883#comment-16058883

0

@tbas chyba już kilka dni ci pisałem, że Turcja nie "wyjaśniła" ruskich tylko było odwrotnie.

0

@Hosh ale akurat tutaj Stanowski ma rację co do meritum - skomentował wpis meczyków. Jak ten koleś ma z tym problem, to powinien napisać do admina o usunięcie

1

@TR3YWAY jak masz iphone to apple watch

3

@Arcybiskup urban nie manipuluj. Morawiecki w 2019 roku w grudniu zaakceptował na szczycie Rady Europejskiej Europejski Zielony Ład, a następnie w 2020 roku, dokładnie rok później w grudniu, zrezygnował z drugiego weta i zaakceptował podniesienie limitu emisji do 55 proc. do roku 2030

1

@Kengo obejrzałem. ale analogia czy alegoria?

0

@Azazel_Pazuzu jeśli dla ciebie dynamiczna wyspa to postęp technologiczny to nie mam pytań xD

0

@daniel006 teraz jest promka u jakiegoś buka 3 miesiące za darmo. bierz a później się zobaczy. w sumie to dwa bo jak nie jesteś w hazard to musisz jeden miesiąc przepalić

0

@adamek20151 gdzie wady? nie widzę

1

@Faro ja mam jeszcze inne przemyślenie - robimy (chyba nie jestem jedyny) setki, tysiące zdjęć a porównywalnie niewiele filmów. gdzie po latach widzę, że to właśnie proste filmy sprawiają więcej przyjemności z oglądania i budzą więcej wspomnień

0

@karci0 Baleary są sentymentalnie, kulturowo i historycznie bliżej Barcelony niż stolicy więc to ma pewnie spory wpływ.

1

@macio_944 Deutsche Bahn już nawet nie przeprasza

5

@Kgorecki2500 próbuj jakiegoś prawdziwego fachu - budowlanka, lakiernictwo, hydraulik, dekarz bo z tej ekonomii to cię AI szybko na bezrobocie wyśle

1

@krol211 Nagelsmann to może za 10 lat jak nabierze ogłady i pokory. W tej chwili słabo potrafi zarządzać szatnią, za duże ego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?