0

@Andi18 ciśnie tak na powrót na Camp Nou, bo gdyby jakimś cudem przepchnęli te pozwolenia, to oszczędzamy na wynajmie Montjuic kilkadziesiąt milionów, urchuchamiamy łoże VIP dzięki czemu wracamy do 1:1 a to by pomogło przedłużać kontrakty z kilkoma zawodnikami.

3

@Faro i one miały się niby nie odróżniać od strojów Levante xD

0

@Hosh Na YouTube jest tak z pewnością, ale oglądam regularnie Szewko i on te tematy bez cenzury publikuje na Spotify.

0

@Deviler najlepiej to jakiegoś elektryka

0

@KobeFR to że tobie się wydaje, że ci się udało, nie znaczy, że tak jest

0

@AxelF nie za bardzo rozumiem twój komentarz

2

@Szalik trzeba pytać mądrzejszych czyli internet

ten „daszek” to akcent cyrkumfleks (ˆ), używany w wielu językach.

Kilka przykładów:
• francuski: â, ê, î, ô, û (np. forêt = las)
• rumuński: â, î
• portugalski: â, ê, ô (np. avô = dziadek)
• turecki: â, î, û (zaznacza wydłużenie lub zmiękczenie)
• wietnamski: występuje na kilku samogłoskach (np. â)

Natomiast nad literą S praktycznie nie występuje w żadnym języku – bo tam stosuje się inne znaki (np. š w czeskim i słowackim, z takim daszkiem przypominającym małe v, ale nie circumflex).

Czyli: sam symbol to normalny znak diakrytyczny (ˆ), ale nad S jest sztucznie wstawiony, nie należy do żadnego alfabetu.

Hiszpański nie używa w ogóle akcentu cyrkumfleks (ˆ). Ma tylko akcent ostry (´) i znak tyldy (ñ).
• Kataloński też nie ma cyrkumfleksu. Używa akcentu ostrego (´), akcentu ciężkiego (`) oraz tzw. tréma (¨) – np. qüestió, raïm.


1

@Szalik spoko, ale w sumie smutne, że mają taki znaczek, nie wiem czy to czeski czy z jakiegoś innego kraju, a nie mają polskiego

0

@wpwelement prokurator nikogo nie wsadza tylko sędzia ;)

0

@Szalik nie mają polskiego Ś czy tak chciałeś?

0

@Azazel_Pazuzu na 16 pro max 512 gb black titanium nie muli.

1

@sergio5 przecież nikt nie da takiego meczu Polaków w prime time.

0

@Criss18Barca kiedyś Beckham kosztował 30 mln. Inflacja i napływ kasy od szejków. Nic w tym dziwnego.

0

@partymaker klawiatury używam SwiftKey od dawna i raczej nie planuje wrócić do applowej

1

@OBSERWATOR2021 ale się rozpisałeś

1

@MesQueUnClub_87 z poduszek to moje ostatnie odkrycie to poduszka z wypełnieniem z łusek gryki. Pierwsza myśl to była - spanie jak w średniowieczu na sienniku wtf, a teraz to nie zamieniłbym na nic innego.

1

@partymaker odczekaj kilka godzin i powinno być lepiej. Ale i tak na zwykłej 13 nie będzie to chodzić tak płynnie jak na np 15 pro. Używam równocześnie 13 pro i 15 pro i na 13 lagował zaraz po instalacji a 15 od razu płynna.

Tak na marginesie to mi się tylko duży zegar podoba xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szymonm97 kiedyś się przymierzałem, ale wyjazd nie wypalił. oficjalny sprzedawca biletów to biletwise

https://www.biletwise.com/en/galatasaray-tickets

0

@Hasszz polecam sequel Jeźdźca bez głowy. łap trailer


2

@blakkudium co by nie mówić, to akurat hiszpańska policja, szczególnie ta rządowa w tańcu się nie p...doli

1

@Firestone kompromitacja to są takie komentarze jak twój. Z innym Prezydentem zobaczyłbyś nowe Camp Nou jak świnia niebo.

0

@kejdzi tam nie ma murawy

0

@esem91 a później wreszcie upragniony powrót na Estadi Johann Cruyff

0

@Herato czyli dzisiaj powrót na jet lagu z Miami a jutro wylot do Newcastle? W sumie to mogliby od razu z Miami lecieć na wyspy.

0

@ranger3120 scenarzysta pomysłowy

2

@blondasek tam jest pewnie jedno kliknięcie dziennie, dzisiaj dwa bo ty i ja

1

@partymaker ktoś niżej napisał, że nie chodzi o liczbę miejsc tylko, żeby obydwie trybuny za bramkami miały kibiców - że względu na reklamy czy coś. Dziennikarze jak zwykle strzelają, w sumie to nikt nic nie wie.

0

@pluszek są plusy dodatnie i są plusy ujemne

0

@Destroyer_of_Worlds raczej będzie w Paryżu bo tam mieszka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?