Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andi18 ciśnie tak na powrót na Camp Nou, bo gdyby jakimś cudem przepchnęli te pozwolenia, to oszczędzamy na wynajmie Montjuic kilkadziesiąt milionów, urchuchamiamy łoże VIP dzięki czemu wracamy do 1:1 a to by pomogło przedłużać kontrakty z kilkoma zawodnikami.
3
@Faro i one miały się niby nie odróżniać od strojów Levante xD
0
@Hosh Na YouTube jest tak z pewnością, ale oglądam regularnie Szewko i on te tematy bez cenzury publikuje na Spotify.
0
@Deviler najlepiej to jakiegoś elektryka
0
@KobeFR to że tobie się wydaje, że ci się udało, nie znaczy, że tak jest
0
@AxelF nie za bardzo rozumiem twój komentarz
2
@Szalik trzeba pytać mądrzejszych czyli internet
ten „daszek” to akcent cyrkumfleks (ˆ), używany w wielu językach.
Kilka przykładów:
• francuski: â, ê, î, ô, û (np. forêt = las)
• rumuński: â, î
• portugalski: â, ê, ô (np. avô = dziadek)
• turecki: â, î, û (zaznacza wydłużenie lub zmiękczenie)
• wietnamski: występuje na kilku samogłoskach (np. â)
Natomiast nad literą S praktycznie nie występuje w żadnym języku – bo tam stosuje się inne znaki (np. š w czeskim i słowackim, z takim daszkiem przypominającym małe v, ale nie circumflex).
Czyli: sam symbol to normalny znak diakrytyczny (ˆ), ale nad S jest sztucznie wstawiony, nie należy do żadnego alfabetu.
Hiszpański nie używa w ogóle akcentu cyrkumfleks (ˆ). Ma tylko akcent ostry (´) i znak tyldy (ñ).
• Kataloński też nie ma cyrkumfleksu. Używa akcentu ostrego (´), akcentu ciężkiego (`) oraz tzw. tréma (¨) – np. qüestió, raïm.
1
@Szalik spoko, ale w sumie smutne, że mają taki znaczek, nie wiem czy to czeski czy z jakiegoś innego kraju, a nie mają polskiego
0
@wpwelement prokurator nikogo nie wsadza tylko sędzia ;)
0
@Szalik nie mają polskiego Ś czy tak chciałeś?
0
@Azazel_Pazuzu na 16 pro max 512 gb black titanium nie muli.
1
@sergio5 przecież nikt nie da takiego meczu Polaków w prime time.
0
@Criss18Barca kiedyś Beckham kosztował 30 mln. Inflacja i napływ kasy od szejków. Nic w tym dziwnego.
0
@partymaker klawiatury używam SwiftKey od dawna i raczej nie planuje wrócić do applowej
1
@OBSERWATOR2021 ale się rozpisałeś
1
@MesQueUnClub_87 z poduszek to moje ostatnie odkrycie to poduszka z wypełnieniem z łusek gryki. Pierwsza myśl to była - spanie jak w średniowieczu na sienniku wtf, a teraz to nie zamieniłbym na nic innego.
1
@partymaker odczekaj kilka godzin i powinno być lepiej. Ale i tak na zwykłej 13 nie będzie to chodzić tak płynnie jak na np 15 pro. Używam równocześnie 13 pro i 15 pro i na 13 lagował zaraz po instalacji a 15 od razu płynna.
Tak na marginesie to mi się tylko duży zegar podoba xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szymonm97 kiedyś się przymierzałem, ale wyjazd nie wypalił. oficjalny sprzedawca biletów to biletwise
https://www.biletwise.com/en/galatasaray-tickets
0
@Hasszz polecam sequel Jeźdźca bez głowy. łap trailer
2
@blakkudium co by nie mówić, to akurat hiszpańska policja, szczególnie ta rządowa w tańcu się nie p...doli
1
@Firestone kompromitacja to są takie komentarze jak twój. Z innym Prezydentem zobaczyłbyś nowe Camp Nou jak świnia niebo.
0
@kejdzi tam nie ma murawy
0
@esem91 a później wreszcie upragniony powrót na Estadi Johann Cruyff
0
@Herato czyli dzisiaj powrót na jet lagu z Miami a jutro wylot do Newcastle? W sumie to mogliby od razu z Miami lecieć na wyspy.
0
@ranger3120 scenarzysta pomysłowy
2
@blondasek tam jest pewnie jedno kliknięcie dziennie, dzisiaj dwa bo ty i ja
1
@partymaker ktoś niżej napisał, że nie chodzi o liczbę miejsc tylko, żeby obydwie trybuny za bramkami miały kibiców - że względu na reklamy czy coś. Dziennikarze jak zwykle strzelają, w sumie to nikt nic nie wie.
0
@pluszek są plusy dodatnie i są plusy ujemne
0
@Destroyer_of_Worlds raczej będzie w Paryżu bo tam mieszka