1

@VandaI to fajnie kończy mi się umowa za 3 miesiące zobaczymy co tam dla mnie wymyślą :d

1

@Sulimo tylko RedBull działa wg Mnie.

0

@sergio5 za darmo bym go nie chciał to jest madrycka no wiecie.

0

@Joe_Barbaro zależy od kontrolera.

0

I zaraz będzie 2 jak się nie obudzą!

0

@Robert1603 i właśnie to mam na myśli że Lech nie istnieje

0

@MesQueUnClub96 ale co tak ma być z taką grą?

0

Lech nie istnieje jak narazie... Jak oni to bramkę strzelili się pytam... Nie widziałem włączyłem była już 3 minuta..

5

@QuaReL ceny za oby dwóch są hu.... Wie skąd

0

@TR3YWAY@w@TR3YWAY@w. Bundeslidze

0

@TR3YWAY Mane więcej biega.

3

Lubię Lewego ale kwota za niego to absurd... Bayern kupił, Mane za 38mln, młodszego od Lewego.... A ci chcą melony to kino.

0

@jacobFCB dla mnie to chore, Niemcy chcą na nas zarobić!

0

Czy transfer Lewego, to dobra decyzja za takie pieniądze? Słucham Państwa.

0

@tristan87 dobrze czekam, będę wtedy spokojniejszy.

0

@tristan87 myślisz? Że dadzą tyle Niemcom?

0

@tristan87 Myślę, że barca nie złoży oferty 50 mln, myślę że się opamięta, że taki transfer jest nie na miejscu z taką sytuacją finansowa

0

Myślę, że Lewy jednak do nas nie przyjdzie.

0

@Emhyr Mega jest ta koszulka xd

0

@Gomess żadnych żelków w Barcelonie!

0

@Barca1992 teraz na pewno nie odejdzie mając kumpla w zespole dramat.

1

@Ojciec5tkidzieci przecież to transformersi. :)

0

@Songo91 kolejny wrzod na du.. pie

0

Nie nie nie dla CR7! To tylko można zrobić w Fifie.

2

Kogo wolicie, bardziej lubicie? Djokovicia, czy Rafe Nadala? Ja osobiście lubię Rafe.

0

@ranger3120 dzięki wielkie

0

Witam wszystkich :) potrzebuje link do Wypowiedzi Pana Jarka K odnośnie euro po 3 zł w Niemczech z góry dziękuję.

0

@Kondziubarca no wiesz i kasa nie płynie 2 dni bez wypłaty w tym momencie

0

@marcin62 tu już nawet psychiatra nie pomoże..

0

Chyba do podawania piłek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?