Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VandaI to fajnie kończy mi się umowa za 3 miesiące zobaczymy co tam dla mnie wymyślą :d
1
@Sulimo tylko RedBull działa wg Mnie.
0
@sergio5 za darmo bym go nie chciał to jest madrycka no wiecie.
0
@Joe_Barbaro zależy od kontrolera.
0
I zaraz będzie 2 jak się nie obudzą!
0
@Robert1603 i właśnie to mam na myśli że Lech nie istnieje
0
@MesQueUnClub96 ale co tak ma być z taką grą?
0
Lech nie istnieje jak narazie... Jak oni to bramkę strzelili się pytam... Nie widziałem włączyłem była już 3 minuta..
5
@QuaReL ceny za oby dwóch są hu.... Wie skąd
0
@TR3YWAY@w@TR3YWAY@w. Bundeslidze
0
@TR3YWAY Mane więcej biega.
3
Lubię Lewego ale kwota za niego to absurd... Bayern kupił, Mane za 38mln, młodszego od Lewego.... A ci chcą melony to kino.
0
@jacobFCB dla mnie to chore, Niemcy chcą na nas zarobić!
0
Czy transfer Lewego, to dobra decyzja za takie pieniądze? Słucham Państwa.
0
@tristan87 dobrze czekam, będę wtedy spokojniejszy.
0
@tristan87 myślisz? Że dadzą tyle Niemcom?
0
@tristan87 Myślę, że barca nie złoży oferty 50 mln, myślę że się opamięta, że taki transfer jest nie na miejscu z taką sytuacją finansowa
0
Myślę, że Lewy jednak do nas nie przyjdzie.
0
@Emhyr Mega jest ta koszulka xd
0
@Gomess żadnych żelków w Barcelonie!
0
@Barca1992 teraz na pewno nie odejdzie mając kumpla w zespole dramat.
1
@Ojciec5tkidzieci przecież to transformersi. :)
0
@Songo91 kolejny wrzod na du.. pie
0
Nie nie nie dla CR7! To tylko można zrobić w Fifie.
2
Kogo wolicie, bardziej lubicie? Djokovicia, czy Rafe Nadala? Ja osobiście lubię Rafe.
0
@ranger3120 dzięki wielkie
0
Witam wszystkich :) potrzebuje link do Wypowiedzi Pana Jarka K odnośnie euro po 3 zł w Niemczech z góry dziękuję.
0
@Kondziubarca no wiesz i kasa nie płynie 2 dni bez wypłaty w tym momencie
0
@marcin62 tu już nawet psychiatra nie pomoże..
0
Chyba do podawania piłek!