0

Ktoś może polecić talenty do FM2020

0

@lukaszbarca15 to włącz tv puls i oglądaj film! Przełęcz dzisiaj będzie na boisku... Vamos

2

Mam nadzieję że dzisiaj Riki coś pokażę bo wierzę w tego chłopaka niesamowicie.

1

Dembele pląta się swoimi nogami któryś mecz z rzędu..

2

Dzisiaj Umtiti zaskakuje.. Oby tak dalej.

2

4 piłkarzy na pewno trzeba od sunąć od 1 składu.. Busi, Alba, Brajt, Lenglet A po piłkarzach następny jest Ryży.

0

Nasi skaczą do sędziego jak by to był nie wiem jaki mecz zamiast koncentracja i grać

1

De Jong powinien grać za Busa, a Puig i Pedri to Mógłby być duet Możliwe jak Xavi i Iniesta

1

Ten Lengle to nawet bo Barcy b się nie nadaje kolejna jego bramka..

0

Dawać tu 15 baniek i brać definitywnie.

0

@T^L zgadzam się z tobą w 100%

2

System Koemana... Brak systemu...

0

Dlaczego w drugiej połowie spadła motywacja... Może ten Koeman tak nakazał brak słów

0

@pafcioxxx jest na pewno lepszy niż ten Alena, który był na wypożyczalniu i h... UJ ogarnal

1

Kur.... Wa Messi motywolal zespół nie wierzę

2

Czy Mi się wydaje Frankie gra wyżej drugi Mecz?

0

Po gadaniu Koemana myślałem że będzie dobrze, ale po dzisiejszym meczu widać że nie ogarnia, jak graliśmy bez Messiego to były wyniki każdy biegał dzisiaj tego brakowało... Jestem za tym by Messi pożegnał się z klubem

0

Trzeba liczyć na Nowego Prezydenta i nowego trenera.. Mam nadzieję że to będzie Xavi i poukłada te puzzle

4

Lenglet jest u nas taki sam jak Varane u Bialych

1

Gdzie ten Xavi... Przybywaj wodzu!

0

@zenoowity głupoty zobaczysz po nowym roku nawet na ligę Europy nie zaslugujemy

0

Czekam na nowego Prezydenta i zwolnienia Koemana.. Trzeba gościa z jajami ten gość ich nie ma..

0

Lenglet powinien zostać wysłany do juvenalii b

0

Koeman drugi garg... amel się robi

4

Mam nadzieję że Riqi coś pokażę czekałem na jego występ

2

Czemu de Jong wszedł.. Porażka

2

Dawać Puiga za tego Dziadka Busiego

0

Co jak co ale jak w poprzednich 2 meczach wyszedł Brajt to Barcelona wygrała 2 mecze po 4:0 oby dzisiaj też tak bylo

0

Nie chce dzisiaj oglądać Leo w meczu!

1

@adi89rg zgadzam się z tobą w końcu zacznie wpadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?