Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 widzę że jesteś kibicem jednego zawodnika nie klubu jak większość tutaj ludzi
0
@Kubsoleon Ronaldo nie robił takiej szopki... Po drugie Ronaldo nie był Kapitanem Realu
0
Messi jak się nie wypowie i odejdzie tak jak chce odejść straci wielu kibiców wdl mnie.. Mnie na pewno straci.. KOCHALEM Ronaldinho, kochałem Messiego i przyjdzie ktoś kogo znowu pokocham.. Odchodzili od nas wielcy piłkarze ale taki jest football i chciałbym od niego wytłumaczenia do chol... ery
0
A Suarez nie mówił kiedyś że jak klub powie to on odejdzie? I po co my mamy płacić za jego rok kontaktu
1
W tym sezonie mam nadzieję że będziemy liczyć na młodych... Fati, Trincao, Puig,De Jong, Dembele i jeszcze paru starych co się ogarną typu... Griezman, Alba Pique oraz Pjanic
0
Jak Messi chce odejść niech odchodzi szkoda że nie zawojował po kompromitacji w Rzymie oraz Liverpoolu.. Trochę to dziwne dla mnie śmierdzi na kilometr wydoil z nas dużo i chyba wie że Barca jest zadłużona i nie osiągnie tego co chce
0
250mln + Jesus Silva Garcia i jedziemy z tym gów... nem
0
@zenoowity ja mu też pisałem na Twitter żeby się ogarnął
0
@ddanioofcb jak koledzy pisali okienko trwa do 5 Października więc dajmy czas na rostrzygniecie z Leo
1
@Bykunn to trochę uspokaja dzięki za info
0
@D1OS słyszałem że do 12 czy 13 września
1
I cyk zaraz stanie się że żaden piłkarz nie odejdzie bo będzie koniec okienka i trzeba będzie czekać na styczeń.. A atmosfera nie będzie najlepsza.. Sprzedać i po temacie budować nowy projekt nowej Barcelony a nie Barcelony Messiego
1
Jak dla mnie lepiej żeby Messi odszedł.. Po tym jak się zachowuje można mieć żal.. Czas zacząć budować nową Barcelonę
9
Czas budować klub nowa drużynę a nie tylko tolerować jednego i pod niego niech już będzie fichado Man City a do nas Inni Tylko niech to zrobią chociaż raz z głową
0
@Messibestplayerintheworld wy tylko te statystyki to pomoc robiła te statystyki
0
@LucasW123 Suarez co dreptał grubas i strzeli 20 to inni zawodnicy pracowali dla nich.. Śmieszne jest to że tego nie widzicie
3
Już skończmy z tym Messim.. Ostatni sezon tylko dreptał jak i on to cała drużyna.. Ale wymiana za Messiego.. Jak najbardziej... Jesus i De Bruyne jestem za.. I mam nadzieję że Koeman nie będzie zrozpaczony ze Messi odejdzie.. Kocham ten klub ale takiego zachowania nie toleruje nie jest Kapitanem dali mu kapitana za zasługi tylko za to... Czekam na nową Barcelone z zaangażowaniem i ludźmi którzy będą dla klubu biegać i wygrywać
0
@szkutnik91 tylko brać
7
A może Messi nagra film niczym Antuan..
0
@patry295 od kiedy fan Barcy?
1
Mogłoby być już po wszystkim.. Trzeba sprzedawać nie potrzebnych zawodników bo za chwilę presezon i trzeba zacząć zapie..... alac i odbudować renomę klubu.. Messi nie może być ponad klub.
0
@patry295 rzut kamieniem z Nowej Rudy
0
@patry295 dokładnie z jakiej jesteś okolicy
2
Jest ktoś z Nowej Rudy.?
0
@fart zacznijmy od tego że wtedy Messi nie miał takiego wpływu na wszystkich grał cały Klub
1
Kiedy widać różnicę jak pracuje Leo... A jak pracuje Lewy aj...
1
Messi kiedy zaczniesz być jak przystało Kapitanem... Albo rybki albo aquarium... Cały świat czeka na Info..
0
@kamiVeB Chyba nie oglądasz Premier League
0
@damian.09 chyba nie oglądasz Premier League
0
To wszystko jest jak film... “Bez Litości "