Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Lepiej żeby negocjowało ten transfer
2
Koniec mam nadzieję jednego adoratora klubu Niech odejdzie.. 20 lat był w klubie starczy wystarczy ale na pewno jest Legendą ale bardziej zostanie zapamiętany w jaki sposób nas opuścił
4
Nie widzę Messiego w Premier League.. On jak jest kopany jest zły i robi różne głupoty.. Tam mu nie dadzą nic za darmo a jak będzie dreptał jak u nas to tym bardziej..
3
Leo zachowuje się jak dziecko albo nie wiadomo kto chce odejść idzie i Rozmawia z Bartkiem proste.. Kapitan z niego zadny.. Gdzie by tak się zachował Xavi, Iniesta czy Puyol można być złym ale on też jest temu winien.. I teraz widać wszystko że chciał wydusić jak najw2
0
@Balboa w Europie gra się inaczej niż w Angli tam jest twarda piłka między Angielskimi klubami
1
Mam nadzieję że tylko coś zarobimy na Messim już się pogodziłem z odejsciem tylko żeby szatnia się nie załamała.. A w Angli nie będzie tak błyszczał tam mu na to nie pozwolą Premier League jest najlepsza na świecie.. Mam tylko nadzieję że będzie żałował tego wszystkiego..
2
@Sysia11 Zaczął szybciej niż Messi kto wie.. Wierzymy
4
Pogodziliśmy się z odejściem Ronaldinho, pododzilismy się z odejściem Xaviego, Andreasa Iniesty, Charlesa Puyola, Daniego Alvesa, Neymara.... Czas chyba się pogodzić z Mesjaszem.. Jest Ansu Fati.. Trincao.. De Jong, Dembele,Puig, Pedri, Może odpalą trzeba wierzyć Jak zawsze
0
@dawid4444 tak odchodził a u nas kto ma go niby zatrzymać Bartek! Haha W dodatku jeszcze Luis skreślony...
0
@Tomek54321 Nie oszukujmy się Messi jest najlepszy.. Ale kapitan mierny albo żaden
0
Messi ustalił sobie w głowie że musi zrobić wszystko żeby ten nieud..... lny prezesik podał się do dymisji.. Miejmy taką nadzieję
0
Jaka wdg was jest najlepsza taktyka w FM?
0
Poczekajmy Panowie do końca dnia albo do 30 sierpnia
2
Już widzę jak Taranuja Messiego w Premier League. I widzę jak ze złością się odgrywa jak to było nie raz.
0
Nic ciekawego.. Gdzie dymisja! Gar.. gamela
0
@jacobFCB zapomniałem dodać że nasze Polskie Interia tak napisała
0
Myślę że jak Bartek poda się do dymisji a już niektóre portale piszą że to się stało to Messi zostanie..
0
@derlysy1979 Solidarność z Balem
1
@Serek Sprzedali go bo zaczął imprezowac
1
Luiss ty nasz gryzoniu jeden.. Na zawsze pozostaniesz w pamięci Dziękujemy.
0
Zaczyna się mam nadzieję
0
Ciekawe jad dligo pogra Davies w Monachium?
0
Mam nadzieję że Ronald Koeman tak właśnie będzie kazał biegać presing po straceniu Piłki.. I że te dziadki którzy są na odstrzał odejdą.. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu
0
Chciałbym żeby tak się stało aby Jurgen zawitał u nas za rok i poukładał te puzzle od nowa on lubi takie wyzwania.. Więc Panowie wierzymy...
0
@Kyman Tutaj to jest Tygrys liczę na niego w tym sezonie
0
@LuisSalvano tak jest napisane
0
Ciekawy jestem jak PSG przegra czy ten Agent Neymara będzie dalej gadał jaki to on nie jest szczęśliwy w PSG
0
Czy ktoś może wie o co chodzi z Messim że przerwał niby wakacje?
0
Lyon gra tak jakby wygrywali
3
Mam nadzieję że Coutinho zostanie z nami