0

@matirix20 Lepiej żeby negocjowało ten transfer

2

Koniec mam nadzieję jednego adoratora klubu Niech odejdzie.. 20 lat był w klubie starczy wystarczy ale na pewno jest Legendą ale bardziej zostanie zapamiętany w jaki sposób nas opuścił

4

Nie widzę Messiego w Premier League.. On jak jest kopany jest zły i robi różne głupoty.. Tam mu nie dadzą nic za darmo a jak będzie dreptał jak u nas to tym bardziej..

3

Leo zachowuje się jak dziecko albo nie wiadomo kto chce odejść idzie i Rozmawia z Bartkiem proste.. Kapitan z niego zadny.. Gdzie by tak się zachował Xavi, Iniesta czy Puyol można być złym ale on też jest temu winien.. I teraz widać wszystko że chciał wydusić jak najw2

0

@Balboa w Europie gra się inaczej niż w Angli tam jest twarda piłka między Angielskimi klubami

1

Mam nadzieję że tylko coś zarobimy na Messim już się pogodziłem z odejsciem tylko żeby szatnia się nie załamała.. A w Angli nie będzie tak błyszczał tam mu na to nie pozwolą Premier League jest najlepsza na świecie.. Mam tylko nadzieję że będzie żałował tego wszystkiego..

2

@Sysia11 Zaczął szybciej niż Messi kto wie.. Wierzymy

4

Pogodziliśmy się z odejściem Ronaldinho, pododzilismy się z odejściem Xaviego, Andreasa Iniesty, Charlesa Puyola, Daniego Alvesa, Neymara.... Czas chyba się pogodzić z Mesjaszem.. Jest Ansu Fati.. Trincao.. De Jong, Dembele,Puig, Pedri, Może odpalą trzeba wierzyć Jak zawsze

0

@dawid4444 tak odchodził a u nas kto ma go niby zatrzymać Bartek! Haha W dodatku jeszcze Luis skreślony...

0

@Tomek54321 Nie oszukujmy się Messi jest najlepszy.. Ale kapitan mierny albo żaden

0

Messi ustalił sobie w głowie że musi zrobić wszystko żeby ten nieud..... lny prezesik podał się do dymisji.. Miejmy taką nadzieję

0

Jaka wdg was jest najlepsza taktyka w FM?

0

Poczekajmy Panowie do końca dnia albo do 30 sierpnia

2

Już widzę jak Taranuja Messiego w Premier League. I widzę jak ze złością się odgrywa jak to było nie raz.

0

Nic ciekawego.. Gdzie dymisja! Gar.. gamela

0

@jacobFCB zapomniałem dodać że nasze Polskie Interia tak napisała

0

Myślę że jak Bartek poda się do dymisji a już niektóre portale piszą że to się stało to Messi zostanie..

0

@derlysy1979 Solidarność z Balem

1

@Serek Sprzedali go bo zaczął imprezowac

1

Luiss ty nasz gryzoniu jeden.. Na zawsze pozostaniesz w pamięci Dziękujemy.

0

Zaczyna się mam nadzieję

0

Ciekawe jad dligo pogra Davies w Monachium?

0

Mam nadzieję że Ronald Koeman tak właśnie będzie kazał biegać presing po straceniu Piłki.. I że te dziadki którzy są na odstrzał odejdą.. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu

0

Chciałbym żeby tak się stało aby Jurgen zawitał u nas za rok i poukładał te puzzle od nowa on lubi takie wyzwania.. Więc Panowie wierzymy...

0

@Kyman Tutaj to jest Tygrys liczę na niego w tym sezonie

0

@LuisSalvano tak jest napisane

0

Ciekawy jestem jak PSG przegra czy ten Agent Neymara będzie dalej gadał jaki to on nie jest szczęśliwy w PSG

0

Czy ktoś może wie o co chodzi z Messim że przerwał niby wakacje?

0

Lyon gra tak jakby wygrywali

3

Mam nadzieję że Coutinho zostanie z nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?