3

Panowie Kibice Barcelony.. Już mamy Następcę Iniesty jest Puig... Jest Pesdri Monchu też jest uważany za talent.. Jest Trincao Jest Fati.. Tylko dobrze nimi zarządzać.. Jazda Koemann

7

U Ronalda na 9 będzie grał Grizu mam nadzieje

6

Bayern spuchł... Czy mi się wydaje

0

Bayern dzisiaj ma niesamowite szczęście

0

@PatrychoO może już kupiła Trincao

1

Kimich do Barcy

0

Ciekawy je2jak by się Lewy sprawdził w innej lidze

0

Mam nadzieję że Lyon będzie grał do końca

0

Oby tylko głowy nie spuścili Jak Messi

0

Szmac.... Arze.....

0

@Beliar7283 to my stalismy

1

Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.. Jak De Jong Puig Pedri Trincao Fati Monchu będą gryźli Trawę...

2

To my pozwoliliśmy Bayernowi na taki wynik.. Bo nasze dziadki nie umia biegać.. Dziś nie musi wygrać..

7

Kibicujemy komu Panowie? Ja za Lyonem

4

Koeman: "Zawsze trudno jest przyjść do Barcelony w wieku De Jonga. Uważam, że jego pierwszy sezon jest udany. Grał na innej pozycji niż w reprezentacji i Ajaksie. Będę szukał najlepszej pozycji, w której dany gracz będzie czuł się wygodnie. Dotyczy to wszystkich".

7

Jesteśmy z Tobą Ronaldzie...

2

Nigdy nie lekceważymy przeciwnika.. Więc bayern nie musi wygrać

1

Jestem zdania że Neymar robi różnicę na boisku.. I chciałbym żeby wrócił...

0

Muszę się zrelaksować i pograć w FM

0

Wierzyłem w RB ale dzisiaj to jest inna drużyna niż z Atletico

0

A ja tam jeszcze wierzę w RBLipsk

0

@Ghotti tylko ci sezonowcy kolego....

2

Zobaczycie Panowie że będzie Niemiecki Finał

0

@Bobo25 Dokładnie..

0

Kiedyś mieliśmy w Barcie kilku wspaniałych Holendrów więc czemu nie.....

0

@dux Może i tak ale i też może ich cisnął oby tutaj też mu wyszło życzę mu z całego serca

0

Może większość z was nie jest za Holendrem ale na tę chwilę nie ma chyba nikogo innego a poza tym poukładał ładnie reprezentację Holandii i grali ostatnio naprawdę miłą dla oka piłkę więc czemu nie... Może się wyrobił jako trener.. Nic innego jak wierzyć

1

Może większość z was nie jest za Holendrem ale na tę chwilę nie ma chyba nikogo innego a poza tym poukładał ładnie reprezentację Holandii i grali ostatnio naprawdę miłą dla oka piłkę więc czemu nie... Może się wyrobił jako trener

0

Wierzę że chociaż odmieni trochę nasza grę i odsunie tych co trzeba. Mam nadzieję że zmotywuje tych co trzeba żeby zapiera..... lali na boisku

2

A nie może prowadzić równocześnie i Holandii i Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?