Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Panowie Kibice Barcelony.. Już mamy Następcę Iniesty jest Puig... Jest Pesdri Monchu też jest uważany za talent.. Jest Trincao Jest Fati.. Tylko dobrze nimi zarządzać.. Jazda Koemann
7
U Ronalda na 9 będzie grał Grizu mam nadzieje
6
Bayern spuchł... Czy mi się wydaje
0
Bayern dzisiaj ma niesamowite szczęście
0
@PatrychoO może już kupiła Trincao
1
Kimich do Barcy
0
Ciekawy je2jak by się Lewy sprawdził w innej lidze
0
Mam nadzieję że Lyon będzie grał do końca
0
Oby tylko głowy nie spuścili Jak Messi
0
Szmac.... Arze.....
0
@Beliar7283 to my stalismy
1
Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.. Jak De Jong Puig Pedri Trincao Fati Monchu będą gryźli Trawę...
2
To my pozwoliliśmy Bayernowi na taki wynik.. Bo nasze dziadki nie umia biegać.. Dziś nie musi wygrać..
7
Kibicujemy komu Panowie? Ja za Lyonem
4
Koeman: "Zawsze trudno jest przyjść do Barcelony w wieku De Jonga. Uważam, że jego pierwszy sezon jest udany. Grał na innej pozycji niż w reprezentacji i Ajaksie. Będę szukał najlepszej pozycji, w której dany gracz będzie czuł się wygodnie. Dotyczy to wszystkich".
7
Jesteśmy z Tobą Ronaldzie...
2
Nigdy nie lekceważymy przeciwnika.. Więc bayern nie musi wygrać
1
Jestem zdania że Neymar robi różnicę na boisku.. I chciałbym żeby wrócił...
0
Muszę się zrelaksować i pograć w FM
0
Wierzyłem w RB ale dzisiaj to jest inna drużyna niż z Atletico
0
A ja tam jeszcze wierzę w RBLipsk
0
@Ghotti tylko ci sezonowcy kolego....
2
Zobaczycie Panowie że będzie Niemiecki Finał
0
@Bobo25 Dokładnie..
0
Kiedyś mieliśmy w Barcie kilku wspaniałych Holendrów więc czemu nie.....
0
@dux Może i tak ale i też może ich cisnął oby tutaj też mu wyszło życzę mu z całego serca
0
Może większość z was nie jest za Holendrem ale na tę chwilę nie ma chyba nikogo innego a poza tym poukładał ładnie reprezentację Holandii i grali ostatnio naprawdę miłą dla oka piłkę więc czemu nie... Może się wyrobił jako trener.. Nic innego jak wierzyć
1
Może większość z was nie jest za Holendrem ale na tę chwilę nie ma chyba nikogo innego a poza tym poukładał ładnie reprezentację Holandii i grali ostatnio naprawdę miłą dla oka piłkę więc czemu nie... Może się wyrobił jako trener
0
Wierzę że chociaż odmieni trochę nasza grę i odsunie tych co trzeba. Mam nadzieję że zmotywuje tych co trzeba żeby zapiera..... lali na boisku
2
A nie może prowadzić równocześnie i Holandii i Barcy?