RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Tak jak przedtem obiecywałem - zabieram się za porównanie koszulek Barcy, oryginalna (żółta wyjazdowa Griezmann, sezon 19/20) vs chińska replika (wyjazdowa Messi, sezon 20/21).
Zdjęcia: https://imgur.com/a/DN0I3US#
link do sklepu, gdzie zamówiłem: https://www.dhgate.com/product/top-thailand-quality-2018-peru-soccer-jerseys/408475652.html
Ogólny wygląd - jak za taką cenę jest dobrze, więcej szczegółów niżej.
Hafty - są one dobrej jakości ale czuć, że herb w oryginalnej jest jakby grubszy, haft logo LaLiga nieco mniej dopracowane niż w oryginalnej
Nadruki z przodu - hmm... no tutaj mam zagwozdkę, te w oryginalnej są nieco wypukłe, w replice są one płaske, czuć, że są cieńsze, jakościowo myślę, że odklejać się nie będą ale mogą pękać, to się dopiero okaże.
Nadruki na plecach - o nadrukach w oryginalnej (wygranej w konkursie tutaj) cięzko powiedzieć coś dobrego, tutaj zawaliła Zgoda FC i nie będę ukrywał mojego zażenowania bo nadruki na plecach po jeszcze niepełnych 2 latach wyglądają tragicznie (oczywiście te, wykonane przez Nike czyli logo UNICEF jest idealne, taki sam stan jak Rakuten na przodzie), jedna cyfra prawdopodobnie za jakiś czas całkowicie się oklei, nazwisko wygląda jakby było wycinane nożyczkami, postrzępione, również powoli zaczyna się odklejać.
W replice natomiast nazwisko wygląda jakby było nieco wtopione w materiał, zobaczę co stanie się po wyprasowaniu ale myślę, że zostanie w takim stanie w jakim jest, na numerze też jest mała niedoskonałość. Jakość nadruku taka sama jak na przodzie.
Nadruk Beko również taka sama jakość.
Metki - takie jak w oryginalnej, te naszywki widać na zdjęciach, są one w innych kształtach ale widać podobieństwo.
Rozmiar itp. - no cóż, kupując liczyłem się z tym, że rozmiar będzie inny. Sprzedawca w opisie aukcji ma wstawione rozmiarówki dla "Fan version" oraz "Player version" jak łatwo się domyślić są w nich różnice, przed zamówieniem pisałem do sprzedawcy z pytaniem czy jest to wersja "fan" czy "player", odpowiedzi jednak nie dostałem do dziś ale stwierdzam, że jest to "player version" a przynajmniej tą tabelę trzeba brać pod uwagę wybierając rozmiar. Obie koszulki są w wersji XL, replika jest mniejsza (widać to na pierwszym zdjęciu, nieco ucieło ale były one ułożone równo jedna na drugiej), jest ona bardziej obcisła więc kupno większego bądź 2 razy większego rozmiaru byłoby lepszym wyjściem. Rękawy oraz kołnierz są ciaśniejsze, koszulka na boku ma też takie ściągacze, nie wiem czy fachowo tak się to nazywa, widoczne są na ostatnim zdjęciu.
Faktura materiałów jest też widoczna na zdjęciach, obie koszulki wydają się być z takiego samego materiału lecz replika jest cieńsza, w oryginalnej jest jakby białe podszycie w replice tego nie ma.
Według tabeli "player version" szerokość koszulki to 55-57cm, moja ma 57cm, dlugość według tabeli wynosi 73-75cm, moja ma 78-78,5cm.
Podsumowując - porównywałem koszulki z innych sezonów więc faktycznie mogą być jeszcze jakieś inne różnice. Za tą cenę, zapłaciłem coś w okolicach 70zł, wszystko jest super ale nieco zawiodłem się na tej rozmiarówce, ale może będzie to motywacja żeby schudnąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś pewnie zdecyduje się na zakup innej koszulki ale wybiorę na 100% większy rozmiar.
Jeśli chcecie zrobić sobie jakąś kolekcje koszulek (nawet retro bo te też da się kupić i co lepsze - customizować), które niekoniecznie będziecie nosić to jak najbardziej jest to super opcja bo w cenie jednej oryginalnej koszulki możemy kupić 3-4 a może nawet i 5 takich replik
Oznaczam tych, którzy prosili :D
@Comfortable_ @FCBMati10 @MSN30 @TheRobertos @wudzitsu @dzefrej234 @melucho @dawidor9 @KyngPyng @Maurolkit
2
@Avada Kedavra XD?
15
Dzis przyjdzie do mnie replika koszulki Barcy z Chin. Po południu/wieczorem wrzucę obszerniejszy opis wraz ze zdjęciami gdzie porównam oryginalna koszulke od Nike i tą z Chin (Dhgate). jeśli ktoś nie napisał komentarza pod moim wpisem sprzed kilku dni a chce dostać powiadomienie z tym wpisem to zapraszam do zostawienia komentarza :D
2
@NastonArtin warunek?
0
No i już nie usłyszymy tego charakterystycznego głosu...
:(
0
@Bogan wszystko zależy też w jakim programie ogladasz, na swoim doświadczeniu wiem, że w np. iptv smarters obraz się zacinał a w Kodi działa ładnie (na chińskim tv boxie z 1gb ramu). co do legalności, dla widza jest to w pełni legalne bo tylko odbierasz obraz, nielegalne byłoby to w momencie, gdy przesyłałbys obraz dalej a żadne iptv tak nie działa. od siebie polecam iptv plusx, 4,80€ na miesiąc, uzywam już pol roku i świetnie się spisuje
0
@Bogan polecam ogarnac sobie iptv, wtedy nie interesuje cię czy mecz jest na elevenie czy na canal+
1
@LecimyPoMajstra dlatego właśnie jest zdrowy psychicznie xD
0
@Cvzx mogę zapytać jaki to telefon tak z ciekawości?
0
@tadzik447 sam miałem redmi 5 w wersji 3/32, na telefonie robie sporo rzeczy, masa apek działających w tle i jak najbardziej dawało radę, teraz mam mi 8 lite 6/128 i szczerze mówiąc to nie zużywam więcej niż 4-4,5gb. tak jak mówiłem, dla osób, które używają telefonu zeby zadzwonić, napisać sms, messenger, youtube, netflix, przeglądarka to bez problemu 3gb wystarczy z zapasem. oczywiście wszystko zależy też, czy producent ma jakąś nakładkę na androida (tak jak np. miui w xiaomi bo wtedy sama nakładka już trochę pamięci zżera)
0
@tadzik447 dla przeciętnego użytkownika wystarcza nawet 2-3gb na luzie
0
@marcin000019 xiaomi dodaje chyba tylko case (taki przezroczysty brąz) i ładowarkę, słuchawek na 99% nie ma
1
@Transu96 po komentarzu wyzej wnioskuje, że dobrze zrobilem wyłączając ten syf po 3 minutach xD
1
@MesQueUnClub96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 ostrzegałem!
PS. nie hojrakuj tak bo zaraz Dodi będzie stalkowany
0
@Cariones nie rob tego, pożałujesz swojej decyzji
@Barca1992 Magia Nagości Polska XD
0
ja rozumiem, że można się zgubić w internecie ale w tv?
nie odpalajcie zoom tv XD
1
@PatrychoO wszystko zalezy od tego na jakie mam akurat ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ProMILs myślisz, że serio będa każdego wchodzącego do kina sprawdzać?
1
@szymonekk oczywiście, że z napędem. zawsze możesz wymienić się z kimś grami a nie płacić za każdą zeby zagrac raz i zostawić bezsensownie w bibliotece
1
@Commandement https://www.dhgate.com/product/top-thailand-quality-2018-peru-soccer-jerseys/408475652.html?dspm=pcen.ct.ctcartlist.1.v7CGm3wOdfsJmLJGsOmp&resource_id=408475652#cart_view-1-null
0
@vangoor jakby tylko była inna możliwość dostawy na DHGate w normalnej cenie to jak najbardziej bym ją wybrał no ale jej nie ma :/
2
Poczta Polska to jednak żałosna firma.
Jakiś czas temu pisałem, że zamówiłem replikę koszulki Barcy na DHGate za ok. 80zł, 29 sierpnia paczka dotarła do Warszawy, tego samego dnia przeszła przez kontrolę celną, 2 września dotarła do Zabrza, gdzie została poddana kolejnej kontroli celnej a dziś pojechała do Lublina zapewne na kolejną kontrolę.
Tak wygląda trasa przebyta przez tą paczkę w Polsce https://zapodaj.net/5fda76ccf9f4f.png.html natomiast na czerwono zaznaczyłem miejsce gdzie ma zostać dostarczona
ps. jak ktoś chce zobaczyć porównanie oryginalnej koszulki z repliką z Chin to zostawcie komentarz, oznaczę was jak już ją dostanę i napisze porównanie
0
@ShawnC świetnie było
0
witam po 7 dniowych wakacjach na Banolandii
0
jak to jest z wnoszeniem własnych przekąsek do kina (cinema3d)? dowalają się faktycznie o to? xd
0
@arasz1819 trump przeszkadzał sporej części społeczności, jego przeszłość tez idealna nie jest ale mimo wszystko dla mnie trump był lepszym kandydatem
0
@arasz1819 trump przynajmniej wie co się wokół niego dzieje
3
@LeoMessiah W punkt.
0
@kamyk_23 no to wbij sobie w czerep że w tym momencie nikogo lepszego nie zgarniesz