4

@tbas wiesz, jak gosc od długiego czasu nie potrafi się dobrze pokazać to coś jest na rzeczy

0

@Wittgenstein no jest narzekanie bo wczorajszy mecz był mierny

6

@Kamiloza91 mądry polak po szkodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

cos mi mówi że Depay i Fati będą się świetnie rozumieć na boisku.

0

@Keson podał do piłkarza Bilbao a chwile później Garcia musiał faulować na czerwoną zeby utrzymać remis

1

@Nihas Antka wynosili na piedestał po poprzednim meczu już xD

0

@ForcaBarca3 ale jedno trzeba mu przyznać, podanie do Depaya top

3

mecz ligowy a strona siada na butli jak przy jakimś fisiado

8

ale patrząc optymistycznie - zgarneliśmy ważny punkt

1

brawo roberto, genialny jestes

6

@ElKamil a z czym on problemu nie ma xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jest jakaś stronka, gdzie w miarę szybko są dodawane bramki z meczy? kiedyś soccerstand takie coś miał ale od jakiegoś czasu już tego nie widzę :/

20

roberto jednak nadal mem

0

Roberto coś zrobił dobrego :o

6

@AmigoBlancos Martin znowu pozamyka japy hejterom.

możecie robic screeny

1

@Khajio ujmę to tak, koszulki są w miare ok, jako trzecie mogą być bez problemu ale ku*a, bez herbu?

1

@MesQueUnClub_87 da się załatwić jedną porcje wiecej? :D
uwielbiam

1

@Dojaar jak chcesz to ogarnę ci konto (tylko jakis czas temu zmienili sposób polecania i musiałbym wykupić dla ciebie pakiet, więc musielibyśmy się rozliczyć). jak jesteś zainteresowany to uderzaj na pw

1

@Dojaar iptv, np. plusx za 4,80€ na miesiąc, masz masę kanałów, nie tylko c+ sport

1

@deyna2018 to zalezy, elektronike wolę w polsce żeby w razie czego móc bez problemu oddać na gwarancję

20

- Nawet nie wiem, z kim gra teraz Everton. Możecie mi powiedzieć?

James Rodriguez, pomocnik Evertonu, dopytujący kibiców podczas transmisji na Twitchu, z kim w weekend gra jego klub ????

via Zawod: Typer

żałosne trochę XD

1

ćmy to najbardziej irytujące owady zaraz po komarach. nie zapraszam do dyskusji

0

@Yanek Wikipedia mówi, że strzelił 51 w psg

0

@Firestone oj nie nie, handi -1 na psg na kuponie

1

@AllBundy Peggy się zgodziła?

0

@michaleu tez bym prosił o oznaczanie :D

3

1

kurde jak to siada


szkoda, że Preston odszedł tak wcześnie :(

0

zamawiał ktos z was na Dhgate? ile czekaliście na dostawę (metoda wysyłki ePackage)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?