RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti tu mowa o szybkim internecie. u mnie na wsi mają w tym roku montować swiatlowody a aktualnie jedyny wybór to internet mobilny i jeden jedyny dostawcą radiowiki który ogarnia mój teren. place 50zl za internet DO 20/20, który ma problemy zeby ogarnac w jednym momencie iptv i yt, o graniu w gry online już nawet nie wspominam bo ping skacze od 50 do nawet 300. A prędkość to w sumie zalezy od humoru, a jak zacznie padać deszcz to leci w dol na łeb na szyje
0
@Bobo25 https://zapodaj.net/5d2e557d90009.jpg.html
jest wysoko
3
@sebo939 zamiast grac 90min to można dać karne i też się mniej zmęczą
6
@VandaI pytanie ile osób, które postrzeliły innych to czarnoskórzy którzy oczekują szacunku BLM
0
jak hiszpania to wygra to się zaśmieje głośno
2
morata to jest wyższy stan umysłu xd
0
ta gra hiszpani na tym euro to kabaret
0
@maroon a po co się martwisz, że ja się martwie?
0
@Katalończyk 99 ale co ma wspólnego przeziębienie czy grypa i covid? mam w rodzinie i znajomych kilka osób, które miały covida, po chorobie krótki wysiłek (np. wyjście po kilku schodach) jest męczące, oczywiście nie dotyczy to każdego ale kto wie co stanie się po jakimś czasie
0
@clyde ogółem to 3bit jeszcze istnieje? :D kit katy zawsze były i będą spoko, oprócz tego prince polo jest super
0
@Katalończyk 99 ciekawe czy jak, tfu tfu, zachorujesz to też będziesz taki kozak
1
@Hosh @JimMorrisonFCB oba swietne ale jak tylko mysle o utworach związanych z piłką nożną to jako pierwsza przypomina sie
0
@PatrychoO o co chodzi? coś mnie omineło chyba
8
@BarcaInfo
to miało być to? xd
4
Jes jak jes
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/211596372_5736427733064861_3770446113017034808_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=p9LXd1_WXGMAX8h77fW&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=6&oh=1b408fddc5a07016f415c65a2da04022&oe=60E80553
1
@PatrychoO wkrótce kończy z tenisem i idzie kopać piłkę w barcelonie. potwierdzone info
0
@Pawlak1992 nigdy w życiu
0
@domin1515 wspomniałem o kimś zbanowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin000019 wchodzisz na jego kanał i będzie zakładka spolecznosc
https://zapodaj.net/e448a7db9377f.jpg.html
1
witam po kolejnej odsiadce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Varkond z chęcią bym zobaczył Czechy w dalszym etapie ale jak Dania wyjdzie to też zły nie będę.
Wczoraj niestety humor poleciał w dół po odpadnięciu Belgii :/
0
@CzarnyRycerz teraz wyroki smierci brzmią jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
kocham moich sąsiadów odpalających piłę motorową o 6:30,sa wspaniali
2
Włochy awans i humor popsuty
1
no i mi smutno teraz :(
0
@formentera2017 to kiedy ten film dasz?
2
@formentera2017 video or didn't happen jak cos
0
@zenoowity musisz mieć ujemne iq skoro myslisz, że można mieć ujemne iq ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@SaulGoodman wlasnie 2 komentarze niżej wleciał tweet :D
4
@zenoowity to ja powiem, nie pasuję, to się wyloguj ;)