RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szwajcaria jeszcze jedna brameczka i jest fajnie :D
0
poleci ktos jakis łatwy w obsłudze program do poprawy kolorów zdjęć w języku polskim? potrzebuje cos dla taty, potrzebne tylko zwiększenie nasycenia kolorów i inne tego typu podstawowe opcje.
7
@BartqRKO teraz jak te nowe przepisy weszly to już w ogóle, wchodzą jak chcą i kiedy chcą
1
dobry kawałek, dobry przekaz, pierwszy raz trafiłem na Vin Vinci ale chyba zostanę
"Nasze problemy przy Twoich to pikuś
Wariacie jesteś mocnym zawodnikiem
Przypięci do łóżka mają siłę walczyć
Więc grzechem na życie narzekać
A trzeba docenić zdrowie i bliskich
Bo czas nam przez palce ucieka"
1
@Kamyk37 w sumie to zależy od człowieka, ja zbytnio podróżować nie lubię, wole posiedzieć z rodziną, znajomymi czy popracować coś w domu, jakiś taki dziwny jestem xd
5
@marcin000019 Koeman lubi to
2
@ranger3120 kupilem kiedyś jakiegoś gp racer (2-3 lata temu, nadal używam), raz kopnąłem w nóżki (są plastikowe) i jedną złamałem XD kupiłem go bez większego zastanowienia, teraz wiem, że ekoskóra to syf, na siedzeniu przy łączeniu boku siedziska i góry oderwała się jej część, pęka w różnych miejscach a jak jest ciepło to plecy mokre jak po prysznicu. dołóż troszkę do markusa z ikei, chyba najlepszy budżetowy fotel.
0
@Castro można, jak najbardziej ale trzeba się wbic na główna zeby poleciało jakos viralowo albo mieć łeb do dobrego promienia tego w sieci co łatwe nie jest
0
@KORTIS ten KDB to chyba po roku w Rosji. fifa jak zwykle nie potrafi dobrze odwzorwac twarzy zawodnikow
1
@AmigoBlancos nowe, nie znałem
1
@Adi123456789 zaskoczę cie ale szczepionki na covid 19 są tworzone na bazie wirusa sars-cov z 2002/03 roku, dlatego to wszystko poszło tak sprawnie
1
@Rust_Cohle może i by lądował bramki ale charakterek swój ma za który go nie lubie
0
@macio_944 jakby nie Gonciarz to może i bym sobie posłuchał w tle ale go po prostu nie trawie i to mnie odpycha od odpalenia podcastu
3
@Djzordon wez pan usun ta Barcelonę, nie chce go tu widzieć nawet
3
@l0Messini o kolejny raz ktos wstawia psychiarte wypowiadająca się o szczepionkach, super
0
@AmigoBlancos racjonalnie: Belgia/Wlochy
zyczeniowo: Czechy/Dania
22
@Kgorecki2500 ja czekam na jakiś nowy zestaw typu https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_1593107162kZiRhRAe0XCLxeh5B0kVY7,w300h223.jpg
2
@FC1899Barca ciekawi mnie tylko, dlaczego o szczepionkach wypowiada się psychiatra ale może to ja czegoś nie ogarniam. dobrze też, że ci co są antyszczepionkowcami to ogarneli technologie medyczną na poziomie co najmniej profesora nauk medycznych
0
@Yosemite biegał jakby miał motorek w doopie
1
@Bogan ale podpisze a może nawet i już jest podpisany tylko media nie mają informacji, nie ma co się stresować :P
1
@KmN Budpol zgodnie z tradycją nazywania firm w Polsce
0
no i gitara :D
znaki
1
@IronSanHybrid otóż nie bo do domu :)
0
zaraz im zawodników braknie jak to tak dalej pójdzie
0
@xSZYMONOx wklepujesz w allegro i wybierasz jaki tylko chcesz
0
forsberg XD
znaki
0
ależ piękne blyat wybrzmiało na stadionie
1
dobrze ci tak forsberg xd
8
@Criss18Barca a mi jakoś nie xd
3
@dafik85 to jak gość potrafi zrobić klimat meczu to jest nie do opisania :D