RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piernik będziesz mógł wpisać klucz bez wielkiej znajomości. wystarczy kilka kliknięć po instalacji systemu (lub można podać w trakcie instalacji). system możesz też teoretycznie ogarnąć bez kupowania (wypływamy na Karaiby ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale to już wedle uznania
0
Nie proszę o wiele, chce tylko awansu Chelsea. Niech wreszcie final LM wygląda całkowicie inaczej niż w ostatnich latach
2
@Rust_Cohle po co tracic kasę? :D
3
@Waslak12 a mogę wszystkich polityków wsadzić do więzienia?
0
ktoś streści za co Di Maria wyleciał? nie oglądałem meczu
0
@Songo91 podesłałem na pw
0
@matirix20 po astrze, nie wnikam ile w tym prawdy
0
@TheHeisenberg co do skuteczności to nie wiem, ale fakt, Pfizer jakoś najbardziej obiecujący z tych wszystkich jest. Sam chyba będę na Pfizera czekał
0
@matirix20 to zależy pod jakim względem. wiem, że po astrze jak już kogoś dopadała "choroba" na drugi dzien po szczepieniu to potrafiła mocno rozłożyć, Johnson&Johnson ma znowu jedną dawkę i nie musisz umawiać się na drugie szczepienie
0
na allegro można wejść po prostu we wszystkie licytacje czy jedynie można filtrować jak już wejdzie się w katerogir/wyszuka coś?
0
@Criss18Barca jedyny minus to odtwarzanie losowe, które jest lekko z czapy. mam playlistę z ponad 2000 kawałków, większości nawet ta "losowość" nie odtworzy tylko skupia się na artystach czy albumach które najczęściej słucham.
plusy: wygoda, niskie zużycie danych mobilnych, więcej treści niż na tidalu, który dla mnie jest tragiczny.
28
@Kgorecki2500 no właśnie, jak dla ciebie. jak ktoś się nie interesuje tematem to nie będzie wiedział - ja np. nie mam pojęcia
0
@Michalak to że chodził to nie znaczy że wszystko było ok. sporo znam przypadków, gdzie ktos normalnie mógł chodzić ale bieg czy skakanie zbyt mocno obciążyło by kolana (np Lachu na YouTube)
0
jest jak jest...
0
@LukaszFan pytanie czym, bo dociskanie naklejki nic nie daje bo po chwili znowu się odklei :v
0
mam na samochodzie małą naklejkę (literki, każda jako osobna naklejka), odkleja się w jednym miejscu, chyba źle przeczyściłem miejsce klejenia i klej puścił :/
można podkleić taką naklejkę jakimś klejem czy raczej będzie do kosza?
3
@tadzik447 a to dzień dziecka to tylko dla chłopców jest? XD
1
@Commando jak chcesz TV online to polecam zianteresowac się IPTV. sam uzywam plusx (4.8€ na miesiąc), sporo kanałów, eleven, canal plusy, polsat sport - wszystko. jak chcesz więcej info to możesz na pw uderzyć
0
@lucas/catalan a to nie było tak, że szczepionka nie chroni przed zachorowaniem tylko zmniejsza skutki przebycia choroby?
11
No i pięknie. Podoba mi się jego gra, hejterzy będą hejtowac ale gość dopiero wjechał na poziom wysokiej piłki.
0
30 kwietnia to u mnie jest takie combo xd
-moje urodziny
-urodziny ciotki
-urodziny kumpla
-urodziny naszego kozaka Matsa
0
@Kacper1998 w sensie chcesz sprzedac? sprawdz sprzedajkonto.pl
0
@kkbarca a źródło źródła to Rzeźnicy Kartomanii, popierdzielają posty z grupek na fanpage i nawet nie podadzą faktycznego źródła
1
@AmigoBlancos dobra nic nie mówiłem Dx
0
co sie dzieje? XD
1
@AmigoBlancos raczej luźno na 2:0 zaraz wpadnie :D
6
"Policzyliśmy z Dominiką, że w czasie mojej kariery żyliśmy w wielu krajach, w różnych strefach klimatycznych, gdzie nieraz było za chłodno a nieraz za ciepło. Zawsze jednak najważniejszy był dom i rodzina. Dla mnie współpraca z oknami Dobroplast - obecnymi w 30 krajach świata, jest szansą aby powiedzieć jak ważny jest dom i to jak spędzasz w nim każdą chwilę. To jest naprawdę dobry produkt, który zadba o nasz dom, niezależnie od tego gdzie zdecydujemy się zamieszkać. Sprawdźcie tutaj: sklep.dobroplast.pl"
piękną reklamę walnął Grosik xD
0
@Objectivo otuż nie tym razem
0
@tadzik447 otóż nie tym razem :D byłem o 8 i jeszcze sporo było
0
@IronSanHybrid IPTV i zero problemów :P