RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 coś z mocnym smakiem np. cytrusów da się znaleźć? piłem verde mate, cbse, Rosamonte i teraz kraus ale w nich smak jest dosyć mało wyczuwalny (choć mięta w kraus bardziej czuć)
0
@Striker w sumie nie zdziwiłbym się. na począteku tego roku (jak jeszcze stacjonarne były) miałem semestr od września gdzieś do końcówki grudnia (nie mam pojęcia dlaczego tak, ale cóż), cały październik na praktykach więc nauczyciele sobie stwierdzili, że wrzucą wszystkie sprawdziany i kartkówki na wrzesień co równało się z pisaniem czegoś dzień w dzień a jak wróciliśmy z praktyk tak sprawdzian trafiał się raz na tydzień albo rzadziej...
32
szkoła w 100% stacjonarnie od 29 maja, akurat na czerwiec gdy nic w sumie się już nie robi
0
https://prnt.sc/125ru28
nowe techniki scammerskie na fb xD
0
@olsen do czego to doszło, żeby odwiecznemu rywalowi kibicować :D
0
dziwne uczucie tak teraz jak się do szkoły wraca (stacjonarnie). Po tak długim okresie na całkowicie zdalnym nauczaniu 7 lekcji strasznie się ciągnie gdzie kiedyś 8 lekcji mijało prawie tak szybko jak mrugnięcie. Dziwnie będzie po calkowitym powrocie do stacjonarnego :D
1
@szela1899 jakoś tak się w necie stało, że jak ktoś pyta np. o nazwę piosenki to wlatuje się z odpowiedzią "darude - sandstorm" :D
coś dokładniej możesz tutaj się dowiedzieć
0
@Sulimo sporo telefonów ma skaner qr w aparacie tak ze no
0
ależ to siada na głowe xd
0
@Ghotti ale proszę usunąć ten dopisek "lub inny trener" :D
1
@PanteraCule może byłoby łatwiej jakby jeszcze nauczyciel byl troche lepszy bo aktualny ostro przynudza :D
3
C++ jak ja cie nienawidze!
4
Ciekawostka na dziś
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich znajdziemy enklawę Omanu, w której to znajduje się enklawa Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
0
@Colon jeśli ktoś jest faktycznie ambitnym amatorem to w esporcie
41
Kumpel właśnie rozwalił Neymara w Fut Champions 5:3 :D
0
@GeFcIo i do tego vpn.
Lepiej za tą cenę (a nawet nieco niższa) kupic iptv, plusx np.
1
@eckov to akurat nie w tym celu :D
0
przelewy24 się coś wywaliły? nie może mi wczytać ich strony jak chcę wykonać płatność.
0
@Janiama wydaje mi się, że zbytniej różnicy nie będzie, jedynie co to Astra może wymęczyć Cię gorączką itp. przez 1-3 dni, po Pfizerze ponoć aż tak nie rozkłada, oczywiście nie jest to zasada.
0
szybka odpowiedz :D
0
uzywa ktos iptv plusx?
ile czeka się na dodanie kasy do konta po wysłaniu numeru transakcji z paypala i nicku?
1
@zadafcb mój znajomy jest, o zgrozo, w młodzieżówce lewicy, kiedys w minecrafcie robili "event" polegający na budowaniu pomnika kardynała wyszyńskiego i streamowali to na yt, oczywiście bywały dziwne budowle...
0
@pazio23 questland
0
@Pewex co to jest za drużyna...
2
@CzarnyKapelusz raczej tak
0
@kamillek88 cięzko tak jednego wybrać, na 100% któryś z trójki Vini, Casemiro, Ramos
0
używa ktoś IPTV PlusX i podrzuci zaproszenie? płacę w PeepoBlush'ach
1
@Yiamuiaijahaima delta media player działa na zasadzie, że ty pobierasz obraz (co jest legalne) ale też i go przesyłasz dalej (a to już jest karalne), tzw. P2P
0
@Yiamuiaijahaima VPN nie zapominaj :)
0
@Kamilos84 ciekawe czy serwery znowu wywali przy jakimś fisiado