1

@PatrychoO nie xd

1

City w obronie jest gorsze od nas xD

1

@VinDiesel oczywiście

1

Ale się obżarlem, ło Jezu.
Robiłem langosze, wyszły mega, takie jakie jadałem na Węgrzech.
Chodziły za mną od dawna i w końcu spełniłem swoje żądze.


0

@Safrani Ja po prostu już przestałem wierzyć w coś takiego jak reforma i zmiana UE.
Uważam że to musi się rozpaść i musi powstać jakaś nowa "unia" i to się stanie prędzej czy później i na to powinniśmy się przygotować.

0

@Arcybiskup Nie wiem do czego się odnosisz bo na pewno nie do mojej wypowiedzi.

10

@macio_944 Piękna odklejka.

Typowe gadanie co Unia nam daje a brak argumentów co Unia nam daje i co Unia nam da w przyszłości.

No tak siedźmy w Unii do końca naszego istnienia jaka ona by nie była bo nam coś kiedyś dała.

Sam uważam że jeszcze nie czas na wychodzenie z Unii ale powinniśmy się do tego przygotowywac. Tak zrobili by inteligentni i odpowiedzialni ludzie.

z Unią jest co raz gorzej pod każdym względem, trzeba być odklejonym żeby tego nie widzieć.
Niestety centrowo lewicowe rządy sprawiły że Europa jest teraz bezsilna i nic nie znaczy.
Gospodarczo upada przez samą siebie, narzucając na siebie absurdalne limity.
To samo zmierza do upadku,nie trzeba wychodzić, wystarczy poczekać.

0

@Zbyszard Normalnie jak że zwykłego kubka xD
Już fotki nie siebie bo wyszedłem z domu.

0

@Michael24 Barca store

3

Przyszedł !!!
Piękny jest.
Herbatka dzisiaj przy destrukcji Madrytu przez City będzie smakowała podwójnie.

https://zapodaj.net/plik-EcWlhVj1MP

8

@AmigoBlancos Miałem wątpliwości czy iść na drugą turę i zagłosować na Nawrockiego ale z perspektywy czasu co raz bardziej się przekonuje że to był dobry pomysł.
Nie dlatego że Nawrocki jest bardzo dobry tylko Trzaskowski byłby tragiczny.
Ile już szkodliwych ustaw Nawrocki już zawetował a Rafałek by wszystko podpisywał.
Już nie mówiąc że to miękka parówa i jeśli chodzi o prezencję to nie ma podjazdu do Nawrockiego.

10

Na szczęście xDD


3

Cóż szkodzi obiecać.



2

Rząd Ukrainy podniósł swoje zarobki o ponad 3 razy.

Podwyżek dla żołnierzy nie było.

Nie dziwię im się, Sikorski przynosi pieniądze w zębach to sobie korzystają.

0

@gumaz Trzymam się ściśle określonej ilości kalorii.
Oczywiście staram się by było zdrowo.
Aktualnie jestem w końcówce redukcji, już ponad 8 kilo w dół.
Właśnie wczoraj i przedwczoraj po kilku miesiącach podjadlem tak że nie mogłem się ruszyć bo już organizm się domagał mocno tych kalorii ale juz od dzisiaj wracam i jeszcze że 2 tygodnie a później jakiś okres masowy.

0

@mekston No tak.
Tylko że widząc coś takiego to nie widzę podstaw by miało coś nagle przeskoczyć.

0

W LM nasza gra jest katastroficzna.
Jedyny dobry mecz zagraliśmy z Olympiakosem a reszta to cienizna.

0

@Matheu12 Tak ale to przecież nie chodzi o ten mecz tylko o następne z silnymi przeciwnikami w LM.
Taką grą możemy marzyć o półfinał.

3

No fajnie że 3 pkt są ale gra wyglądała tragicznie.
I to znowu w LM
Mam wrażenie że jeszcze nie otarliśmy się o poziom z zeszłego sezonu.

0

Rekin obrócił się z piłką jak Iniesta w prime.

0

Niezła próba Rekina

0

@Pinek5 @Irmscher10
Popchnięcie było oczywiście.
Natomiast nie oznacza że Lewy ma prawo tak wystawiać łokieć.

0

Wchodzi łokciem i jeszcze ma pretensje...
Pajacerka

0

Kounde nas trolluje ładnie xD

0

Kounde z bramką hahahahahahahahaha

3

Araujo już wyjechał?

Powinien Kounde wziąć ze sobą.

1

Kilka niedociągnięć jest

1

@Comentateiro Atalanta też ograła Eintracht 3:0 a są na 12 miejscu w serie A

To nie Eintracht gra dobrze tylko my gramy bardzo słabo.
Tak niemiecka liga to same ogórki oprócz Bayernu

1

Oczywiście twierdzenie że za chwilę wylecimy z LM jest przesadzone.
Uważam że ten mecz możemy wygrać na spokojnie ale uważam też że gra wygląda słabo.

0

Fermin ława.
Lewy też a najlepiej już go od razu wywieźć do Mediolanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?