Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Stwierdzenie faktu to dla ciebie pastwienie się nad nim? XD
To jest wyższa odklejka.
0
@ali3gator Lewy był tragiczny a nie jakieś gadanie że oczekuje się więcej.
Tak udział przy golu szkoda że przypadkowy.
16
Każdy pisze że Ferran nadaje się tylko na dżokera.
Liczby:
Na 12 meczy gdzie zaczynał od początku strzelił 9 goli.
Gole po wejściu z ławki 5 meczy
1 bramka
XD
1
Jeszcze jutro Ernescik rozpyka Xabiego i będzie git.
7
Nie mogliśmy zagrać takiej samej końcówki rok temu z Interem?
Byłby pewny awans.
A ci wymyślili 2 zawodników w obronie....
4
MVP?
Dla mnie bezapelacyjnie Pedri.
Geniusz.
0
Bardzo dobrze.
Niech Julian wie gdzie ma iść.
2
Rekin dziś dopłynął
1
XDdDdDDD
Chłop zrobił wszystko świetnie a do pustaka nie trafił.
3
Olmo jak zwykle.
Gdy już zaczyna grać świetnie to kontuzja xD
1
Lewy oczywiście przypadkowo zagrał do Olmo xDDd
0
Brawo Olmo!!!!
!!!!
0
Sporo farta mamy teraz.
0
To była seta....
Bez jaj przypominam że jest 1:1.
2
Znowu do rywala xD
Chłop dziś jest katastrofą .
Do zmiany już
0
@D10SLEO Tak.
Bardzo dobrze sobie poradził z gołębiami na stadionie
2
Olmo na 9
Raphinhia na 10
Rashford na skrzydło.
Tak bym to widział na drugą połowę
0
Reakcja Gaviego xD
1
Macie powtórkę karnego Lewego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O boże.
No dramat.
Tu trzeba chyba nad wykonawcą nowym pomyśleć
0
Karny ewidentny
2
Dużo czasu i miejsca dla Raphinhii
Na początku zastanawiałem kto mu podał tą genialną piłkę.
A przecież to było oczywiste że Pedri.
0
Lecimy z nimi!!!
Vamos!
5
@Filipem Czasami po polsku ale tak to głównie ojczystego używam czyli niemieckiego
8
@draxidox Oczywiście że się zmieniło.
Kiedyś rządzili złodzieje i ludzie którzy łamali konstytucję.
Teraz to się zmieniło, może i prawnie nie ale teraz mamy pełne zaufanie UE i wiedzą że dążymy do naprawy państwa
4
#RobimyNieGadamy
1
@gumaz W całym nie pamiętam ale 120 lat temu wszystkie zęby mi wypadły więc w tym okresie 0.
7
Komentarz usunięty
3
Poddymił bym coś na tej Rambli ale no nie mam pomysłu jak.