Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
David Villa użył języka faktów.
5
Ci ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.
2
@Seledynowy Nie spuchną.
Za chwilę polecą z LM i tym bardziej skupią się na lidze.
Tak jak pisałem przed sezonem że mają potencjał na top3.
9
Mam apel do Legii Warszawa.
Nie zmieniaj się!!
0
Aaa to jednak Loserpool zremisował .
Beka z nich.
0
Rashford jest tragiczny dziś
0
Dobrze że Negreira czuwa
0
Egoizm Rashforda mnie mega irytuję.
Znów powinnien podać...
2
Nasz atak dzisiaj.
https://zapodaj.net/plik-tZ4jHCdLq6
2
Ferran jeszcze w tym meczu dogoni Mbappe w tabeli strzelców.
To tylko 5 goli.
1
Klasyczny Hattrick.
Lewy co tam?
0
Dużo farta przy tym golu ale Hatrrick jest.
0
Świetny dzisiaj jest Szwed
Aż dziwi brak minut we wcześniejszych meczach
0
Hejterzy w ryk.
Ferran brawo!
2
Ładnie poklepali.
Roony świetnie przyspieszył.
I Ferran klasa.
1
@Luciano99 Wiemy.
Dla ciebie Frenkie to jak Lewy dla @AlexDark00 xD
4
Wracam z uczelni autobusem który się popsuł i kierowca powiedział:
"Kupili gówno za 3mln na gaz ekologiczny którego firma nawet nie umie obsługiwać, i cały czas się psuje " xD
Edit: dodał właśnie"wstyd mi że w czymś takim pracuje " :D
2
@draxidox To przecież prawda.
Cena stali jest mniejsza niż rok temu więc koszyk będzie tańszy.
19
Ale i tak hejterzy powiedzą że Trump nie zasłużył na nagrodę od FIFA.
5
@Pedri16Future Do Warszafki pasuje idealnie.
7
Jest taniej bo inflacja niższa hahahaha
2
@Luciano99 Czyli dom spokojnej starości gdzie mieszka @Comentateiro jeszcze się nie załapie.
Szkoda.
2
Patrząc na te wszystkie grupy to te reprezentację wyglądają śmiesznie.
Wincej rozszerzenia mundialu wincej.
1
@JimMorrisonFCB Póki co w żadnej xD
2
Znowu Holandia xD
3
@Peciak Ale Tylko pod warunkiem że będą nad tym czuwać specjaliści rządowi tacy jak Wieczorek albo Jacek Muranski
6
@michal26 Nawrocki zniszczył kryptowaluty na całym świecie
[ZOBACZ JAK]
1
@michal26
Eferum?
W żadnym wypadku.
A komu to potrzebne?
5
Dzisiejsze posiedzenie sejmu jest lepszy niż jakikolwiek stand up
3
Żurek przytacza słowa z TAJNEGO posiedzenia a później Bosak zaprzecza temu xD