8

David Villa użył języka faktów.


5

Ci ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.


2

@Seledynowy Nie spuchną.
Za chwilę polecą z LM i tym bardziej skupią się na lidze.
Tak jak pisałem przed sezonem że mają potencjał na top3.

9

Mam apel do Legii Warszawa.


Nie zmieniaj się!!

0

Aaa to jednak Loserpool zremisował .
Beka z nich.



0

Rashford jest tragiczny dziś

0

Dobrze że Negreira czuwa

0

Egoizm Rashforda mnie mega irytuję.
Znów powinnien podać...

2

2

Ferran jeszcze w tym meczu dogoni Mbappe w tabeli strzelców.
To tylko 5 goli.

1

Klasyczny Hattrick.
Lewy co tam?

0

Dużo farta przy tym golu ale Hatrrick jest.

0

Świetny dzisiaj jest Szwed
Aż dziwi brak minut we wcześniejszych meczach

0

Hejterzy w ryk.
Ferran brawo!

2

Ładnie poklepali.
Roony świetnie przyspieszył.
I Ferran klasa.

1

@Luciano99 Wiemy.
Dla ciebie Frenkie to jak Lewy dla @AlexDark00 xD

4

Wracam z uczelni autobusem który się popsuł i kierowca powiedział:
"Kupili gówno za 3mln na gaz ekologiczny którego firma nawet nie umie obsługiwać, i cały czas się psuje " xD
Edit: dodał właśnie"wstyd mi że w czymś takim pracuje " :D

2

@draxidox To przecież prawda.
Cena stali jest mniejsza niż rok temu więc koszyk będzie tańszy.

19

Ale i tak hejterzy powiedzą że Trump nie zasłużył na nagrodę od FIFA.


5

@Pedri16Future Do Warszafki pasuje idealnie.

7

Jest taniej bo inflacja niższa hahahaha


2

@Luciano99 Czyli dom spokojnej starości gdzie mieszka @Comentateiro jeszcze się nie załapie.
Szkoda.

2

Patrząc na te wszystkie grupy to te reprezentację wyglądają śmiesznie.
Wincej rozszerzenia mundialu wincej.

1

@JimMorrisonFCB Póki co w żadnej xD

2

Znowu Holandia xD

3

@Peciak Ale Tylko pod warunkiem że będą nad tym czuwać specjaliści rządowi tacy jak Wieczorek albo Jacek Muranski

6

@michal26 Nawrocki zniszczył kryptowaluty na całym świecie
[ZOBACZ JAK]

1

@michal26
Eferum?
W żadnym wypadku.
A komu to potrzebne?

5

Dzisiejsze posiedzenie sejmu jest lepszy niż jakikolwiek stand up


3

Żurek przytacza słowa z TAJNEGO posiedzenia a później Bosak zaprzecza temu xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?