Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tusk: jak kanclerz nie odwoła swoich swój to sobie sami reperacje wypłacimy.
A co powiedział?
Tusk: żebyśmy sobie sami je wypłacili.
5
To tak wyglądają szkolenia sędziów.
0
@Frimpong 1.Pedri
2.Cubarsi
3. Frenkie
0
Barcelona liderem!!!!!
1
Pierwszy karny był w 100% prawidłowy.
Jakby dał teraz karnego za to niby kopnięcie to byłby skandal.
Rodrygo po prostu się położył bo to muśnięcie go nie miało prawa go powalić
8
Naprawdę dawno nie widziałem aż tak słabego Realu Madryt.
Sięgając daleko pamięcią taką kupę ostatnio grali chyba za Xabiego tydzień temu.
5
@Luciano99 Czyli madryciaki mogą bezkarnie race odpalać?
5
Oby xD
1
@RosjaninBut Ja to bym zlikwidował te bus pasy.
Ma to znaczny wpływ na powstawanie korków.
4
Czyli z kolei ustawy które podpisał też mogą być nielegalne.
Ech...
5
@norbi77 Tu trzeba pazernie.
Po hattricka!
6
Tusk znowu zezłomowany.
6
To są te detale.
1
@Mike3554 Dobrze
1
Mamy to.
3 pkt ale dalej poszukujemy formy.
0
@KrychaFCB Ty tak na serio? XD
2
@FcPortoFan1999 Nie Lewemu i nie pleców...
0
Wchodzi magik i ....
Pedri
0
@MirusAmisz No okej ale co to ma do pressingu?
15
Bazujemy na pressingu.
A na 9 która rozpoczyna pressingi mamy wóz z węglem.
10
Dla Realu to 100% karny
1
Cudowna akcja.
Brawo
1
Co jest xD
Dopiero mecz włączyłem i od razu bramka
1
@LeszekFCB
@Comentateiro Ty Tuska byś wskazał co nie?
1
@Kozinho. Ja właśnie tym gram.
0
@clyde Tak. Jestem po bitwie w Koer Moren i sobie wczoraj odpaliłem dodatek krew i wino.
0
@clyde Już dawno zmieniłem xD
Najtrudniej było z tym gościem na samym początku gry w zamku w wyzimie, trochę się z nim męczyłem ale później z górki.
0
@clyde Ja też ogrywam właśnie Wieśka po raz pierwszy i szczerze gwint jest za łatwy.
Może to dlatego że trochę grałem w karcianki już np w hearstone'a.
5
@NeroTFP1 Daj linka.
Żebym oczywiście przypadkiem nie trafił na tą grzesznice.
11
Nie mógł odpuścić xD