0

@Matt_i1992 Tu brakuje pomysłu i organizacji gry.

12

Hahahahahahahahaha
Kto jak nie on xDDDDDD

0

Ferran jest do zmiany w przerwie.

Natomiast ja nie widzę żeby wejście Rashforda czy nawet Raphinhii coś zmieniło.

Chelsea nas gniecie,my nie istniejemy.
Flick musi coś w przerwie wymyślić bo jest naprawdę źle.

0

Pomijając tragicznego Ferrana i Kounde który samobója wali.

To nasza gra to tragedia.


0

@Robert_Kubica Gdzie napisałem że gra świetnie?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Gra on tragicznie i jest pierwszy do zmiany ale bramka to wina Kounde

5

Wina Kounde a tu hejt na Ferrana
.
XD

0

Ferran do zmiany.
No dzisiaj tragedia i to widać po 15 minutach że nic z tego nie będzie.

1

Ferran to musi być gol.
......

0

Lewy zamiast grać do końca to stanął w miejscu i pokazywał rękę.
Ale mnie to irytuje...

1

Lewy o dwa kontakty za dużo.
Po co on tyle zwleka z oddaniem piłki.
Przez to Frenkie już nie miał opcji podania później

2

@Faro Ja też.
Ale też na na Galate....

0

@Filipem Oczywiście będzie ciężko ale tak Haaland może pobić rekord Ronaldo.
Reszta tych rekordów jest moim nie do pobicia.

0

Adolf Hitler głównym faworytem do wygrania wyborów w Namibii.
https://x.com/jjjets/status/1990445203509944761

16

Mbappe jeszcze szczeka po meczu do sędziego dzięki któremu mają punkt.
No hit

0

Ładnie sędzia wybronił punkcik dla Realu.

0

Powinnien być rożny a jest czerwo dla Elche.
Hahahhaha

0


Pół godziny temu grałem w W3.
I akurat Geralt mówił fraszkę do Lamberta.
"Lambert,Lambert ty ch..."

Tą samo fraszkę bym opowiedział typowi w w czerwonej koszulce...

0

Tebas strzela Realowi.
To znaczy Febas...

0

Sondaż OGB ale tym razem nie polityczny.


0

@esem91 Oczywiście

2

Radni Warszawy zdecydowali.
Rafał Trzaskowski dostał podwyżkę o 5 tysięcy polskich złotych.

Ewidentnie mu się należała za tą gospodarność środków publicznych.

2

Dla mnie to po prostu kopnięcie bez patrzenia na piłkę.
Czerwo

0

@kuz jak po farcie?
Co mógł zrobić innego niż oddać piłkę do tyłu jak dostał piłkę całkiem za plecy?

0

Nie gramy jeszcze dobrze.
Natomiast widzę sporą poprawę w stosunku do poprzednich meczy.

0

@kuz Bo piłka leciała w praktycznie w niego.
Moim zdaniem Joan Garcia to wyciąga z zamkniętymi oczami

1

@misiek0318 Lewy pomimo bramki gra słabo.
Powinnien mieć co najmniej bramkę więcej.

2

Uważam że dwie bramki zawdzięczamy Simonowi.
Tragiczny mecz w jego wykonaniu.

2

Ferran specjalnie tak by dać Simonowi złudne nadzieje xD

0

Szkoda.
Ferran bardzo dobry mecz gra, zasłużył na gola

1

Ferran okradziony z asysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?