Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 Tu brakuje pomysłu i organizacji gry.
12
Hahahahahahahahaha
Kto jak nie on xDDDDDD
0
Ferran jest do zmiany w przerwie.
Natomiast ja nie widzę żeby wejście Rashforda czy nawet Raphinhii coś zmieniło.
Chelsea nas gniecie,my nie istniejemy.
Flick musi coś w przerwie wymyślić bo jest naprawdę źle.
0
Pomijając tragicznego Ferrana i Kounde który samobója wali.
To nasza gra to tragedia.
0
@Robert_Kubica Gdzie napisałem że gra świetnie?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Gra on tragicznie i jest pierwszy do zmiany ale bramka to wina Kounde
5
Wina Kounde a tu hejt na Ferrana
.
XD
0
Ferran do zmiany.
No dzisiaj tragedia i to widać po 15 minutach że nic z tego nie będzie.
1
Ferran to musi być gol.
......
0
Lewy zamiast grać do końca to stanął w miejscu i pokazywał rękę.
Ale mnie to irytuje...
1
Lewy o dwa kontakty za dużo.
Po co on tyle zwleka z oddaniem piłki.
Przez to Frenkie już nie miał opcji podania później
2
@Faro Ja też.
Ale też na na Galate....
0
@Filipem Oczywiście będzie ciężko ale tak Haaland może pobić rekord Ronaldo.
Reszta tych rekordów jest moim nie do pobicia.
0
Adolf Hitler głównym faworytem do wygrania wyborów w Namibii.
https://x.com/jjjets/status/1990445203509944761
16
Mbappe jeszcze szczeka po meczu do sędziego dzięki któremu mają punkt.
No hit
0
Ładnie sędzia wybronił punkcik dla Realu.
0
Powinnien być rożny a jest czerwo dla Elche.
Hahahhaha
0
Pół godziny temu grałem w W3.
I akurat Geralt mówił fraszkę do Lamberta.
"Lambert,Lambert ty ch..."
Tą samo fraszkę bym opowiedział typowi w w czerwonej koszulce...
0
Tebas strzela Realowi.
To znaczy Febas...
0
Sondaż OGB ale tym razem nie polityczny.
0
@esem91 Oczywiście
2
Radni Warszawy zdecydowali.
Rafał Trzaskowski dostał podwyżkę o 5 tysięcy polskich złotych.
Ewidentnie mu się należała za tą gospodarność środków publicznych.
2
Dla mnie to po prostu kopnięcie bez patrzenia na piłkę.
Czerwo
0
@kuz jak po farcie?
Co mógł zrobić innego niż oddać piłkę do tyłu jak dostał piłkę całkiem za plecy?
0
Nie gramy jeszcze dobrze.
Natomiast widzę sporą poprawę w stosunku do poprzednich meczy.
0
@kuz Bo piłka leciała w praktycznie w niego.
Moim zdaniem Joan Garcia to wyciąga z zamkniętymi oczami
1
@misiek0318 Lewy pomimo bramki gra słabo.
Powinnien mieć co najmniej bramkę więcej.
2
Uważam że dwie bramki zawdzięczamy Simonowi.
Tragiczny mecz w jego wykonaniu.
2
Ferran specjalnie tak by dać Simonowi złudne nadzieje xD
0
Szkoda.
Ferran bardzo dobry mecz gra, zasłużył na gola
1
Ferran okradziony z asysty.