2

@eckov Dziś Ryś bardzo pozytywnie.
Bez błędów,kilka przyspieszające piłek, ciągnął zawsze do przodu i jeden świetny powrót.

6

Chciałbym by Coutinho odszedł ale naprawdę nie życzę nikomu piłkarza w takiej formie,chyba że Realowi.
W meczu z Rayo i tym dzisiejszym przerósł sam siebie.

15

Ale wy wiecie że jesteśmy praktycznie bez trenera a tymczasowy co mógł zrobić przez 3 dni xD.
Jest lepiej niż było.
Potrzeba czasu.

1

Powiedzmy sobie szczerze, bramkę którą strzeliło Alaves zdarza im się max kilka razy w sezonie.

29

Gra była lepsza niż wynik.
Ciężko się pozbyć nawyków po poprzednim trenerze.
Czuję niedosyt.

1

Gdzie tam rękę widział xD

2

Coutinho niweczy każdy nasz atak.

0

Mówiłem że Coutinho i mówiłem że słabo uderzy.

12

Coutinho będzie uderzał.
Można się rozejść.

0

Coutinho jest po prostu beznadziejny.

2

Riki tiki.
Ciekawe czy pozdrowi Koemana po golu xD

3

Lenglet dawno nie popełnił głupiego błędu.
Ten mecz mi dziwnie pachnie.

3

Gavi czy Nico bardziej się podobają mi od Pedriego.
Są bardziej przebojowi, są z ich strony konkrety w ofensywie.

0

Dawać mnie tu tego młodego skrzydłowego i Rysia.
Nie ma co się pieścić z jakimś Alaves.

0

Gavi co porobił.
Depay miał trudną sytuację ledwo piłkę dotknął.

1

Nie dość że zwolnił Koemana to jeszcze piękna brameczke walnął.

0

Depayinho!!!!!!!!

2

Dziwna sytuacja.

0

@Azi Akurat w tej akcji to był dobry pomysł ale zgadzam się że częściej powinnien obiegać a nie ścinać.

3

Laporta:"Xavi jednak nie wsiadaj do tego samolotu"

3

Wow Oscar w końcu wybiegł by pomóc Destowi.
We wcześniejszych meczach prawa obrony była bezużyteczna w ofensywie.

3

BURŻUŁAN TOP :D

Wcześniej grali na zwolnienie Koemana

0

@jeyx77x Tylko ten komentator jest strasznie denerwujący.

0

@Rewolucja123 Wiadomo że chodzi o drużyne Xaviego :D

0

Oglądam to Al-sadd i ci zawodnicy nie są jacyś świetni technicznie, zdarzają się niedokładne podania czy po prostu piłka im się pląta między nogami ale mam wrażenie że myślą szybciej i podejmują lepsze decyzje niż nasi piłkarze. Taktycznie są bardzo dobrze przygotowani i każdy wie kto co ma robić w danym momencie.

0

Każdy zachwyca się paradą jaką zaliczył Ramsdale, oczywiście zrobił to pięknie tylko że sam to sprowokował bo ustawił się bardzo źle.
Strzał był mocny ale mało precyzyjny.
Jakby wpadło to winę by ponosił bramkarz.

0

@DonMatteo901 A co ma piernik do wiatraka?
Coutinho w reprezentacji gra na 10 a nie na skrzydle.

0

Vini złota piłka.

0

@gumaz jajecznica TOP

0

@GeneralXavi Naiwni ludzie chwycili a to było pewne że taki zestaw będzie po prostu nieopłacalny i średnio dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?