6

Busqets błąd oczywiście.
Natomiast Pique powinnien podjąć się interwencji a nie biec do tyłu i robić miejsce Falcao

0


Chyba nikt mu nie krzyknął że ma plecy.

1

Depay i Coutinho do zmiany.

1

Cały czas dziura w środku pola.
Busi i Nico ustawieni przed obrońcami a Coutinho stoi prawie na linii z Aguero bliżej lewej strony.
To ma być pomocnik,jak on ma dostać piłkę??
Jak mamy rozegrać??
Koeman to impotent taktyczny.

0

@konrad1661 Bo żeby podać ktoś musi wyjść na taką piłkę. Koeman nie ogarniał i nie potrafił dać takich wytycznych Depayowi.
Aguero zawsze tak gra i są efekty.

1

Jest w końcu normalna 9 to i można prostopadłe Piłki posyłać.
Szkoda że Koeman nie potrafił tak wcześniej ustawić Depaya.

0

@karci0 Niby tak ale tak czy siak by raczej karnego nie było bo znacznie wcześniej oddał strzał.

0

Nico najlepszy na boisku.

1

Wolałbym Demira w miejsce Coutinho.
Gość każdy mecz gra bardzo słabo.
Tylko w klasyku coś grał ale też nie na poziom takiego klubu.
Koeman bierz go z boiska.

0

@El Plutoninho Jeszcze trzeba zwrócić że po jego podaniach,nasz gracz ma bardzo trudną sytuację i też się to kończy stratą...

1

Nico jak na razie bardzo dobrze.

1

Coutinho tragedia.
Już chyba 3 strata...

2

@marcin62 Przecież ta kobieta jest niespełna rozumu.
W technikum lekcje religii miałem z księdzem i przez pewien okres z katechetką i nie wyobrażam sobie by oni gadali takie bzdury.
Takie osoby powinno się usuwać ze szkolnictwa bo szkodzą zarówno dzieciom jak i wizerunkowi tych lekcji.

1

@DonMatteo901 Bezsens chyba że zatrudnią Papszuna ale to wydaje się niemożliwe.
Michniewicz to najlepszy polski trener i trzeba mu dać czas.

0

Braun jak zwykle w formie


3

@FC1899Barca już bez przesady, Spartak dostał siódemkę a MU piątkę.
Nasza gra nie była dobra ale się na pewno nie skompromitowaliśmy.

3

A ktoś mówi o zmianie trenera teraz?

Może być za chwilę np wieczorkiem

6

Suarez cyk druga brameczka.
Tym razem z karnego.

8

Messi zaczął a potem kończył akcję.
Żodyn ni ma do niego podjazdu,powtarzam żodyn.

2

@LionelM95 Bramka to jeszcze nie gol xD
Spalony oczywisty.

2

Milik brameczka
Akcja po stracie Neymara.

7

Ronaldo na spalonym :D
Komentator twierdzi że by puścił z duchem gry xD

1

Liverpool już piątkę walnęło.
Ole, Pochettino i Kooeman, wszyscy są do zwolnienia.
Oby to Holender był tym pierwszym.

0

@TheNekro94 Mam nadzieję że kibicuje odpowiedniej drużynie.

0

@Beztroskii Zagrał lepiej niż ostatnio to fakt ale to nadal nie jestem poziom który powinien prezentować.
Lubię go i jego styl gry ale nie widzę go w następnych sezonach u nas.
Pchać do Newcastle póki się nie rozmyślą.

0

Koeman znowu taktycznie przegrał ten mecz.
Brak pomysłu w ataku
Od początku graliśmy skrzydłowymi ale po co jak nie było 9? Jak pojawiły się aż dwie 9 to skrzydeł nie było.

Gavi walczył ale w ofensywie cieniutko.
Busi druga młodość
Frenkie bardzo słabo
Brakowało mi Puiga w końcówce ale Koeman wprowadził swojego pupilka Roberto który oprócz strat nic nie zrobił.

Zero czytania gry ze strony Holendra.
Coutinho odkąd wrócił nie zagrał dobrego meczu a go z uporem maniaka wystawia i to tak wcześnie.
Oscar znowu potwierdził że na najlepszych rywali sobie nie radzi.

Dest to nie skrzydłowy tylko prawy obrońca.

Mogliśmy to zremisować ale graliśmy po prostu przeciętnie, nic specjalnego dziś nie zobaczyliśmy tak jak zwykle.
Koeman jest do bólu przewidywalny.
Zwolnić go jak najszybciej.

4

Koeman wszystko na odwrót.
Jak ma 9 to nie ma skrzydeł
Jak miał skrzydła to grał bez typowej 9
Holender to tragedia taktyczna.

Czemu gra znowu Coutinho i Roberto??????

2

Koeman już wysyła Piketa na 9 xD

0

Doliczy aż minute?
Czy tylko pół?

1

Luuk dwa kontakty i dwa razy mu piłka odskakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?