Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho znowu będzie tylko po przeszkadzał na lewej stronie jak wejdzie.
Jeszcze pewnie zobaczymy Roberto.
I będą tiki taki.
Koeman niech nic nie robi to może remis wywalczymy.
1
Coutinho na rozgrzewce.
Koeman już się poddał.
1
Busi dzisiaj TOP!
0
Dest na prawą obronę, Aguero do ataku.
Oscar dzisiaj cienko.
0
Dlatego Dest na dłuższą metę nie nadaje się do ataku, choć Pique by to trafił.
0
Łooooo Jezus Mariaaaaaa
Jak to mogło nie wpaść.
0
Spalony ogromny.
2
Hahahaha nurek.
Padł jak postrzelony.
0
Gavi mógł z pierwszej zagrać a Frenkie dokładniej musi grać.
0
Spalony był, sędzia śpi pijany.
5
To powinna być żółta.
Cała lewa strona była wolna...
2
Pierwsza połowa na trzeźwo a potem wyjmuje arsenał z lodówki.
10
Ależ atmosfera na Camp Nou, tego brakowało.
Jazda z Madrytem
Barcaaaaaaaaa!!!!
2
Jeśli chciałbym stronniczy komentarz puściłbym po prostu Eleven.
0
@GeneralXavi Mam wrażenie że ludzie po prostu kogoś szukają do top3 bo dwójkę bez wątpienia znamy.
Po prostu brakuje kogoś lepszego aktualnie a Benzema w formie jest.
0
Ansu ufam tobie.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMjk3NTAwMjIwMTqoPVRXOlFA4KQ0eCc=
0
@Kondziubarca Nic dziwnego że taki wynik, dałem under -3.5 xD
1
@Encore Załatwił go szybciej niż karpia na wigilię.
0
@szkutnik91 Canal+ zdecydowanie.
Dobrze że Orłowski nie komentuje.
0
Kto komentuje na Canale a kto na Eleven?
1
@kubix05 Ja miałem tylko widelczyk,to był mój ulubiony.
Niestety ktoś go zgubił :(
12
@Ojciec5tkidzieci Na ten moment Casemiro ale Vini go goni z dobrym rezultatem.
0
@michal26 niestety nie.
0
@michal26 Mi to w ogóle nie chce działać.
0
Milan GOL.
A już miałem rzucać bukmacherke.
1
Milan strzelił na 0-1 potem czerwo dla Bologni i kolejna bramka Milanu.
Po przerwie samobój strzelił Zlatanem.
3 minuty później Bologna wyrównuje na 2-2 i znowu czerwo dla Bologni po bandyckim faulu.
Co za mecz
0
@Encore Bardzo fajne ale faktem jest że bardziej wyglądają jak treningowe.
0
Elche 2-2 z Espanyolem
Coś za dużo tych bramek jak na tą ligę.
Grunt że Elche wyrównało i uratowało mi kupon.
3
@Jacu327 Po wykupieniu premium od razu.
Wyślę na priv ci numer konta byś dokonał wpłaty.
0
@Encore 4 z szansami na 5.