Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Nie widzę by Pique by się dostawało.Busi? To samo co Frenkie jak gra w reprezentacji wygląda na Pana Piłkarza a w klubie gra znacznie słabiej.
Roberto mnie irytuje swoją grą i nie widzę żadnych pozytywów w jego grze ale uważam że dobry trener by z niego zrobił przyzwoitego zmiennika.
Uważam że potencjał w drużynie jest bardzo duży i jakaś ogromna krytyka nie należy się żadnemu piłkarzowi bo jak na razie brak nam zespołu.
6
Widzę że tym razem Frenkiemu się obrywa.
Fakt nie gra na miarę swoich możliwości w klubie bo w reprezentacji gra cały czas świetnie.
Na boisku jest 11 chłopa a nie jeden.
Czepiając się tylko cały czas tego samego jest niesprawiedliwe bo są gorsi u nas w zespole.
Trzeba czekać na normalnego trenera bo jak zespół będzie grał świetnie a Frenkie słabo to wtedy można mieć pretensje i zastanowić się nad sprzedażą tego zawodnika.
0
@Kuczek Sam nie posiadam ale dużo znajomych poleca ten sprzęt.
W internetach też zbiera bardzo dobre opinie, nawet tu widziałem zadowolonych użytkowników. Też myślę o kupnie.
1
@LukaszFan W tamtym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem.
Często grał świetnie a w reprezentacji jeszcze lepiej.
Teraz obniżył loty znacznie, choć miał swoje momenty jak w meczu z Benficą dopóki Koeman go nie przestawił do obrony.
1
@NaFazieHitman Średnia akurat się często przydaje.
0
@JordiElNino Pytałem o indywidualne a nie o zespołowe.
23
W milionerach chłop co pracował w ABW przy pierwszym pytaniu bierze koło.
Pytanie było o średnią arytmetyczną liczb 12,13,15,20
Jak można takich banałów nie ogarniać.
Edit: Odpadł po drugim pytaniu i wykorzystał wszystkie koła.
0
@JordiElNino Jakie osiągnięcia indywidualne ma Jorginho?
Ma piękny rozbieg przy karnych.
0
@kuz Wystarczy remis.
0
@MesQueUnClub96 Jeśli patrzymy na niego jako kandydata do złotej piłki to tak.
2
@macio_944 To na pewno wina Tuska
5
Lewy płaczek.
Przecież ręka ewidentna.
4
@macio_944 Oni naprawdę uwierzyli Koemanowi że są jakimś Eibarem czy innym Espanyolem.
0
Kto według was zagrał najgorzej i dlaczego to jest Coutinho i Luuk?
0
@bartekvisca Jeśli oddamy mecz walkowerem to owszem uda się
5
Vinicius żunior z Benzemą zrobią nam jesień z dupy średniowiecza.
0
Fajnie 3 punkty
Ale żeby wyjść z grupy to trzeba grać a nie parodiować piłkę nożną.
4
Gra tragiczna
Dynamo jeszcze gorsze bo nie zagrozili nam w jakikolwiek sposób.
1
Tak jak myślałem,sprawdza się scenariusz że z Valencią lecieli na fazie po reprezentacjach.
Coutinho jest tragiczny, gorszy od Roberto.
Laporta zmień tego parodyste bo się patrzyć nie da.
0
Coutinho zrobił jedną dobrą rzecz w tym meczu?
1
Wynik 1:0
na boisku Coutinho,Roberto,Launglet
Co może pójść nie tak?
0
Cieszy bardzo pressing i pressing po stracie.
Ciekawe jak reagują piłkarze jak Koeman przychodzi przed meczem do szatni i mówi:
Gracie na skrzydełko i cyk wrzuteczka na Luuka cały czasu,może coś wpadnie.
0
Znowu Coutinho...
Brak słów,Koeman się uparł i swoich pupilków będzie głaskał po główce.
20
Gavi rzucił się mu głową pod nogi.
Brawa za poświęcenie.
0
Pique is better player than Luuk.
0
My nawet się nie kryjemy z tym że taktyka na ten mecz to wrzuta na banie i nic więcej.
0
Luuk składał się do strzału 3 dni xD
Ale strzał bardzo dobry brawo!
5
Jak dobrze że mamy zawodnika którym jedynym atutem jest gra głową
1
Ci Feddek powiedział że Dest grał na boku obrony z konieczności?
xD
0
@PlsNotAtletico Mówię o poziomie ligi nie jednego zespołu.
To też potwierdza moje stwierdzenie, Bayern wygrywa ligę co rok z palcem w dupie i nie zapowiada się na zmianę. Mówi to dużo o poziomie całej Ligi.