2

@Rewolucja123 Nie widzę by Pique by się dostawało.Busi? To samo co Frenkie jak gra w reprezentacji wygląda na Pana Piłkarza a w klubie gra znacznie słabiej.
Roberto mnie irytuje swoją grą i nie widzę żadnych pozytywów w jego grze ale uważam że dobry trener by z niego zrobił przyzwoitego zmiennika.
Uważam że potencjał w drużynie jest bardzo duży i jakaś ogromna krytyka nie należy się żadnemu piłkarzowi bo jak na razie brak nam zespołu.

6

Widzę że tym razem Frenkiemu się obrywa.
Fakt nie gra na miarę swoich możliwości w klubie bo w reprezentacji gra cały czas świetnie.
Na boisku jest 11 chłopa a nie jeden.
Czepiając się tylko cały czas tego samego jest niesprawiedliwe bo są gorsi u nas w zespole.
Trzeba czekać na normalnego trenera bo jak zespół będzie grał świetnie a Frenkie słabo to wtedy można mieć pretensje i zastanowić się nad sprzedażą tego zawodnika.

0

@Kuczek Sam nie posiadam ale dużo znajomych poleca ten sprzęt.
W internetach też zbiera bardzo dobre opinie, nawet tu widziałem zadowolonych użytkowników. Też myślę o kupnie.

1

@LukaszFan W tamtym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem.
Często grał świetnie a w reprezentacji jeszcze lepiej.
Teraz obniżył loty znacznie, choć miał swoje momenty jak w meczu z Benficą dopóki Koeman go nie przestawił do obrony.

1

@NaFazieHitman Średnia akurat się często przydaje.

0

@JordiElNino Pytałem o indywidualne a nie o zespołowe.

23

W milionerach chłop co pracował w ABW przy pierwszym pytaniu bierze koło.
Pytanie było o średnią arytmetyczną liczb 12,13,15,20
Jak można takich banałów nie ogarniać.

Edit: Odpadł po drugim pytaniu i wykorzystał wszystkie koła.

0

@JordiElNino Jakie osiągnięcia indywidualne ma Jorginho?
Ma piękny rozbieg przy karnych.

0

@kuz Wystarczy remis.

0

@MesQueUnClub96 Jeśli patrzymy na niego jako kandydata do złotej piłki to tak.

2

@macio_944 To na pewno wina Tuska

5

Lewy płaczek.
Przecież ręka ewidentna.

4

@macio_944 Oni naprawdę uwierzyli Koemanowi że są jakimś Eibarem czy innym Espanyolem.

0

Kto według was zagrał najgorzej i dlaczego to jest Coutinho i Luuk?

0

@bartekvisca Jeśli oddamy mecz walkowerem to owszem uda się

5

Vinicius żunior z Benzemą zrobią nam jesień z dupy średniowiecza.

0

Fajnie 3 punkty
Ale żeby wyjść z grupy to trzeba grać a nie parodiować piłkę nożną.

4

Gra tragiczna
Dynamo jeszcze gorsze bo nie zagrozili nam w jakikolwiek sposób.

1

Tak jak myślałem,sprawdza się scenariusz że z Valencią lecieli na fazie po reprezentacjach.
Coutinho jest tragiczny, gorszy od Roberto.
Laporta zmień tego parodyste bo się patrzyć nie da.

0

Coutinho zrobił jedną dobrą rzecz w tym meczu?

1

Wynik 1:0
na boisku Coutinho,Roberto,Launglet
Co może pójść nie tak?

0

Cieszy bardzo pressing i pressing po stracie.
Ciekawe jak reagują piłkarze jak Koeman przychodzi przed meczem do szatni i mówi:
Gracie na skrzydełko i cyk wrzuteczka na Luuka cały czasu,może coś wpadnie.

0

Znowu Coutinho...
Brak słów,Koeman się uparł i swoich pupilków będzie głaskał po główce.

20

Gavi rzucił się mu głową pod nogi.
Brawa za poświęcenie.

0

Pique is better player than Luuk.

0

My nawet się nie kryjemy z tym że taktyka na ten mecz to wrzuta na banie i nic więcej.

0

Luuk składał się do strzału 3 dni xD
Ale strzał bardzo dobry brawo!

5

Jak dobrze że mamy zawodnika którym jedynym atutem jest gra głową

1

Ci Feddek powiedział że Dest grał na boku obrony z konieczności?
xD

0

@PlsNotAtletico Mówię o poziomie ligi nie jednego zespołu.
To też potwierdza moje stwierdzenie, Bayern wygrywa ligę co rok z palcem w dupie i nie zapowiada się na zmianę. Mówi to dużo o poziomie całej Ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?