0

@gumaz jajecznica TOP

0

@GeneralXavi Naiwni ludzie chwycili a to było pewne że taki zestaw będzie po prostu nieopłacalny i średnio dobry.

1

Pressing,podania,taktyka, dominacja przeciwnika dewastacja.Proste,Xavi przybywaj.

9

Każdy mecz po Benfice idzie na konto Laporty. Nie każdy jest idealny tym bardziej że zwolnienie trenera w naszej sytuacji było bardzo trudne.
Fajnie że wziął na siebie odpowiedzialność.
Co raz więcej pozytywnych rzeczy pojawia się za jego rządów po małym falstarcie.

0

Kto będzie trenerem rezerw?

6

Czyli Xavi wraca do Barcy :)

16

Koeman na zawsze zostanie legendą klubu.
Niestety swój wizerunek mocno popsuł,nie dlatego , że jest słabym trenerem bo nie każdy jest świetny ale swoim zachowaniem,narzekaniem, umniejszaniem zespołowi, szukaniu wymówek.
Przyznał się chociaż raz do błędu?
No właśnie.
Życzę powodzenia w zmienieniu charakteru i nie dziękuję mu że był naszym trenem.

0

Jeszcze Real zremisował właśnie patrze.
Tak dobrej środy dawno nie było.

0

@zeko0 Ten Haag bo jest bardziej sprawdzony.

2

Od razu dzień lepszy.
No nie spodziewałem się że zobaczę ten napis na stronie.
Tak jest!!!!!

1

Niech przyjdzie ten Xavi, wystarczy że po meczu nie będzie gadał tych farmazonów i już będzie 100x razy lepszy od Koemana.

5

Koeman ma szansę na tryplet.
Nagelsmann dziś stracił szansę na tryplet.
Wnioski wyciągnijcie sami

0

Bayern przegrywa mocno ale bardziej bym wierzył że oni to jeszcze wygrają niż że Barca po straconej bramce wygra z Rayo.

0

Borussia Monchengladbach już 2-0 z Bayernem xD

0

Nie ma co się łudzić że Koeman poleci.

1

@BombowiecKrawczyk Zaraz po Nico.

0

Bayern 3 minuta i przegrywa.

0

Czy Aguero może grać tak długo?
Koeman znowu chce kogoś do szpitala wysłać?
Potem ma pretensje do sztabu medycznego.
Parodysta.

0

Przecież gra się do gwizdka xD

0

Koeman już ma gdzieś jak grają.
Co za trener....

5

Liga Konferencji czeka na nas otworem w przyszłym sezonie.

3

I tak go nie zwolnią, nie ma co marzyć

7

Koeman wprowadził Depaya na swój poziom.

2

Mam nadzieję że Xavi już jedzie do nas na wielbłądzie.

1

Coutinho podsumował się.

0

Orłowski co ty pieprzysz?
Alba nie miał szans dobiec, Coutinho zawalił na całej linii.

0

Tak jak pisałem przed Benficą, zwolnić natychmiast bo i tak to się stanie prędzej czy później a byśmy uratowali kilka pkt w Lidze i LM.

0

@pt9 Dzisiaj najlepszy na murawie.
Odbiory, dryblingi, przyspieszające podania i ta prostopadła do Aguero.

0

Co tu dużo mówić.


1

Nico bardzo dobrze
Dest, Aguero nieźle.
Cou, Depay do zmiany natychmiast
Boki obrony nie widoczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?