0

@barcelonaLM Ponieważ nagroda jest za cały rok a nie tylko Euro.
Jakby grał jak na Euro przez większość część sezonu to bym nawet top15 mu dał.
Niestety tak się nie stało.

0

@Janiama Cena rynkowa obejmuje też potencjał gracza który Pedri niewątpliwie ma.
Na nagrodę dla gracza u-21 zasłużył jak mało kto ale w trzydziestce go nie widzę.

0

Pedri zasłużył na TOP30?
Zapewniamy do głosowania
https://strawpoll.com/fy8ydg6do

Jak dla mnie to jeszcze mu do tego brakuje
To nie był gracz o którym można powiedzieć że decydował o naszej grze
Miał bardzo dobre spotkania ale też miał mocno przeciętne i słabe
Brak Chiesy czy Depaya bardzo dziwi.

2

@Janiama Ja się cieszę że tam trafił ale prawde mówiąc nie powinno tam go być.
Rozegrał bardzo dobry sezon ale nie na 30 ZP.
Jak na razie to nie jest gracz decydujący o losach spotkaniach i w wielu meczach był po prostu przeciętny.
Euro mial bardzo dobre,sezon w Barcelonie znacznie niższych lotów.
Znalazło by się kilku lepszych grajków i taka jest prawda bo przez większość meczów u nas jego słynna gra między liniami nic nam nie dawała a on znikał jak Griezmann z resztą.
Pedri to diament ale on potrzebuję czasu.

6

Pressing, ustawienie na boisku, ruch względem piłki, wyjście na wolne pole,przyspieszenie gry, zamykanie przestrzeni,gra wertykalna
Ucz się pan panie Koeman

0

Kto został zawodnikiem meczu?

2

Chiellini umiera xD
Włosi to mistrzowie płaczu i symulek.

0

Nawet Enrique nie jest w stanie uratować Roberto.

1

Pau lubi sobie taki błądzik popełnić.

2

@dmcteam TOP TOP TOP.

0

@DonMajkeL Jedynie Nacho by się nadał.

0

Ładnie im Koeman zbudował Busiego i Gaviego

3

Hiszpania -Argentyna
Nie pogardziłbym takim finałem przyszłego Mundialu.

5

10

Busi-Frenkie-Gavi
Busi-Koke-Gavi
Na papierze prawie to samo a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej.

Co znaczy mieć wartościowego trenera.

3

Pedri to diament ale do Gaviego i jego przebojowości mam niezwykłą słabość.

36

Ale Madryt będzie miał ból dupy że Enrique jedzie bez mydła Włochów z ani jednym zawodnikiem Realu.
Cudnie

19

Enrique TOP

Taktycznie znowu zjada trenera Włoch

Środek pola totalnie zdominowany przez 17 latka, starego pryka, i Koke który nie jest w wielkiej formie

Ładnie mu Guardiola wymyślił Torresa na 9 ale sztuką jest przełożyć to na kadrę.

Tak jak mówiłem z Ansu w formie to Hiszpania na luzie by wygrało Euro bo brakowało im tylko skuteczności.

17

Tak jak myślałem Enrique postawił na Gaviego,nie ma Pedriego to postawił na mniej doświadczonego ale z podobnymi albo nawet z większymi umiejętnościami.

Enrique nawet nie wie jak bardzo nam pomaga stawiając na młodego Pedriego i Gaviego a już na następnym zgrupowaniu na bank będzie Ansu.
Luis znowu zdominuje środek pola w rywalizacji z Włochami a Koeman będzie gadał że nie ma kim grać.
Kadra Hiszpanii jest ciągle na wysokim poziomie a jednocześnie cały czas odmładzana.

Wuefista TOP

0

@tomek8756 Jeszcze Żewłakowa brakuje.

3

@tomek8756 Toż to czyste złoto.

0

@Azi Ja też nie wierzę w niewiadomo jakie osiągnięcia z Koemanem.
Nie wyciąga wniosków i może powrót Aguero i Dembele odciągnie go od 3-5-2 bo nie będzie mógł odstawić tylu graczy ofensywnych na rzecz wahadeł.
Liczę tylko na poprawienie pressingu i większą intensywnośc,na inne aspekty taktyczne nie ma co liczyć.
Chce tylko top4 w lidze i wyjście z grupy LM i to można osiągnąć nawet z Holendrem na ławce.

0

@GeneralXavi Pique zawsze się stara,nie mija się z prawdą i mówi jak jesteś,on jest liderem
Sportowo prezentuje się co raz słabiej ale to wina klubu że nie ma zastępcy przynajmniej na jego poziomie.
Pikej równy gość

1

Jeśli to prawda że Koeman już jedną nogą był poza klubem to jakie argumenty z jego ust wybrzmiały że Laporta zmienił zdanie po jednym spotkaniu to jakiś absurd.
Fajnie że Koeman miał odwagę i naraził się by jeszcze bardziej się skompromitować.
Poprawa może nastąpić ale tylko taka by dociągnął do końca sezonu.

4

Jakby Koeman umiał by przyznać się do błędów,nie narzekał i nie krytykował publicznie piłkarzy odbiór jego osoby byłby zupełnie inny.
Powiedziałby że bierze na siebie odpowiedzialność i spróbuję odwrócić sytuację to z problemami w znalezieniu następcy i finansowych kłopotów nikt by nie pomyślał o zmianie trenera w środku sezonu.

0

@Janiama Ja nie uważam że Roberto jako piłkarz jest słaby,ma technikę ,przegląd pola,dobry w defensywie, w miarę szybki i dynamiczny.
Tylko jest bez formy,dobry trener jak Enrique wyciągnie z niego wiele więcej niż Koeman.

4

Lechia 2:0 z Legią
Legioniści za mocni na ligę Europy za słabi na Ekstraklase.

1

@PatrychoO Aguero to my potrzebujemy bardziej niż tlenu.

0

City musi sobie napastnika załatwić bo nie ma kto kończyć akcji.
Idealnym rozwiązaniem byłby dla Guardioli Benzema.

0

Grealish jest bardzo przeciętny,nie wiem co Guardiola w nim widzi szczególnie wystawiając go na skrzydle czy fałszywej 9
Mógłby dawać o wiele więcej ale na pozycji Kevina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?