Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za takie perfidne symulki czerwona z miejsca i kilka meczów zawieszenia.
Żenada
0
@Joe_Pesci Wieczysta Kraków nie zawodzi.
0
Rennes wbije jeszcze 1-2.
Róbcie screeny.
0
@ShinobiQWE Masz rację powinni kupić od nas Roberto na prawą obronę i Coutinho do pomocy za 200mln
To jest plan.
1
@Encore Tak,nie ma żadnych schematów tylko laga do przodu na Ymbappe.
17
Pochettino nadaje się na farmę z Koemanem i Setienem.
Ten gość nie ma przyszłości w PSG
1
Wraca za niedługo Aguero i Dembele,Ansu będzie mógł grać od początku to oczywiście są mega wzmocnienia ale to nic nie da, taktycznie leżymy, fizycznie też rewelacji nie ma,w obronie jesteśmy ustawieni bardzo źle, za duże przestrzenie między zawodnikami, nie umiemy przekazać i trzymać krycia.
Błędy indywidualne też się zdarzają często ale tu bym się nie przejmował ponieważ ta są młodzi gracze i brakuje im doświadczenia.
Choćby przyszedł sam Messi z Ramosem i Verattim to i tak będziemy grać słabo.
Taktyka to podstawa.
15
Pierwszy raz cieszę się że przychodzi przerwa reprezentacyjna i nie będziemy chociaż przez ten czas się kompromitować.
1
@Zawsze_Wierny Po co się ograniczać?
Od razu zamknąć klub zburzyć stadion i posadzić tam kwiatki.
Wtedy ruszyć na pełnej.
6
Koeman z składem Barcy Guardioli by nawet ligi nie dorwał a zawodnikom wmówił by że nadają się na środek tabeli.
1
Już nie liczę na żadną walkę o ligę.
Zmieńcie tego parodyste bo nam LM ucieknie w przyszłym sezonie.
5
Chciałbym wspierać Koemana ale nie ma za co.
Jeśli ktoś wierzy że brak odpowiedniej kadry wpływa na schematy i taktykę to jest idiotą.
Kadra jest na wysokim poziomie, są oczywiście braki ale można to zniwelować odpowiednim przygotowaniem zespołu.
2
Lenglet co za ofensywna zmiana xD
Zapowiada się Araujo na 9
0
@Emhyr Najgorsze jest to że i tak jest jednym z lepszych u nas xD
W Holandii i w Lyonie to robił co chciał niestety się dostosował do drużyny.
32
Puig to gracz idealny dla Xaviego.
Podaje i wychodzi na pozycję i za nim dostanie piłkę zwrotną to już wie gdzie ją zagra.
Więcej minut i dokładność przyjdzie.
0
Po to właśnie pozbyliśmy się Griezmanna
0
Fati ma większe jaja niż cała drużyna razem wzięta.
5
Orłowski co ty pieprzysz?
Depay holuje piłkę?
A co ma zrobić ? Podać do tyłu?
Gościu próbuje jako nieliczny coś zrobić.
0
@Janiama Myślę że inny trener mógłby zbudować Coutinho a nawet Roberto a jeśli nie to po co go wystawia?
Puig gra znacznie lepiej.
0
@Nihas Tak sam chciałem by odszedł ale nie w taki sposób i nie bez sensownego następcy.
Wywalenie go poprzez rozmowę przez telefon to skandal.
2
Griezmann na rozgrzewce xD
Simeone chce podać nam pomocną dłoń.
1
Dobry trener to z Roberto i Coutinho zrobiłby grajków na wysokim poziomie.
1
Nie ma co liczyć na chociaż punkt.
Niech Atletico wbiję jeszcze ze trzy to Laporta się może obudzi.
1
@Zawsze_Wierny Oby Koemanowi to Holender na bank wyleci.
6
Puig za dobrą grę z Levante zagra za pół roku w pucharze króla a Coutinho i Roberto będą grać co mecz za to że Koeman Rikiego nie lubi.
1
Roberto na ratunek xD
Wybory i zmiany Koemana są dramatyczne
Nie czyta gry i nie wyciąga wniosków
Jak można robić to samo i oczekiwać innego rezultaty?
0
Koeman myśli że bez taktyki Aguero Dembele i Fati przywrócą poziom tej drużynie
Żal mi naszych piłkarzy bo chęci i zaangażowanie jakieś są, niestety Holender w żaden sposób nie umie ich ustawić.
3
Taktyczne dno.
Coutinho DNO
Oscar słabo
Nico słabo
Puig na ten moment zjada Coutinho ale wybór jest tylko ze względu na sympatię a nie umiejętności
I jak tu bronić Koemana?
Za co?
Nie ma ani jednej pozytywnej rzeczy w naszej grze
1
Wstyd co tu dużo mówić.
Cienkie jak siki pająka Atletico robi co chce, pełna kontrola meczu z ich strony.
Laporta wywal tego Koemana i się nie kompromituj.
0
Puig za Coutinho
Alba za Oscara i tym samym Dest na prawą
Fati w 60 minucie za Nico.
Inaczej tego nie nie widzę
Nie gramy skrzydłami tu jest problem i popełniany dziecinne błędy w obronie.