4

Oscar zagrał świetny mecz i ława a zamiast niego parodysta Roberto.
Już nie mówię o młodzieży bo to było pewne.
Granie 3-5-2 to głupota, myślę że Koeman szybko zmieni zdanie jak dostaniemy gola lub dwa do przerwy.

0

Atletico znowu na farcie :D
Mają jakiś patent na te końcówki i jak widać nie jest to przypadek.

4

City znowu nie wygra LM bo nadal nie mają napastnika.
Natomiast kupują graczy na pozycje które mają obsadzone np jak Grealish

9

Messi przy wolnym krokodyla robi xD
A myślałem że widziałem już wszystko w futbolu.

10

Fati- Depay-Messi
Mogło być tak pięknie.

21

Najlepszy piłkarz świata co tu dużo mówić.

2

Messi się skończył xDDD

3

Hahahaha Real przegrywa.

1

@VamosRakieta Nie warto, myślę że można mu dać 20-25 minut.

19

@DaPidejpi Jak w grę w wchodzą też byli piłkarze to Puig vs Koeman.

0

@barcelonaLM Matka Casha jest Polką to ją można wziąć do reprezentacji a nie jej syna. On nie ma nic wspólnego z Polską i nigdy pewnie nawet nie był w Polsce. Chce przyjść wyłącznie w celach sportowych.

1

@Comfortable_ Z Leonem całkiem inna sytuacja, wiadomo co się działo w jego kraju i jakby mógł to pewnie dalej by tam grał.

0

Każdy się brzydził się Katarem jak sobie kupił skład w piłce ręcznej.
Oczywiście nie taka skala ale biorąc Casha robimy podobnie.
Gościu nie ma nic wspólnego z Polską.
Chce grać w Polsce bo nawet nie powącha reprezentacji Anglii.
Dla mnie sprawa prosta że zawodnik który np przed 18 rokiem życia nie miał naszego obywatelstwa to nie ma prawa nigdy zagrać w naszej kadrze.
Jeszcze wkurza mnie to że taki ktoś ma znacznie wygodniej otrzymać obywatelstwo niż osoba która pracuje i mieszka u nas w kraju kilka/kilkanaście lat.
Polska się ośmiesza bo staramy się o niego wyłącznie z powodu braków na tej pozycji nie na tym ma polegać gra w reprezentacji.

1

@Kengo Warto dodać że jest skrzydłowym a nie środkowym napastnikiem.

0

@Jakchcesz Jeśli brać mecze w reprezentacji to nie.

1

@IronSanHybrid Jakbyś widział te hektary ziemi sam byś na niego poleciał xD

2

To są te detale.
https://zapodaj.net/54dbcaf7b3515.jpg.html
Jest szacun dla Łysego :D

0

@Janiama Ja mam całkowicie inne zdanie.
Koeman daje im minuty ale ich piłkarsko nie rozwija.

0

Kibice na Camp Nou też dali radę.
Brakowało żywego stadionu.

6

Vinicius Junior
Mówi wam to coś?


Mi też nie


1

Moriba gdyby został to prawdopodobnie zagrał by w pierwszym składzie u nas kilka razy a z ławki byłby pierwszym wyborem.
Wolał chajs i aktualnie jest przyspawany do ławki Lipska.
Mógł mieć wszystko a ma wielką kupę.

1

@norbi77 Oczywiście że Koeman podejmował decyzje ale żywiołowość i wskazówki przy linii bocznej też robią robotę.
Brawo dla Alfreda i Koemana za ten mecz.

28

Rysiu bardzo dobry mecz dzisiaj.
Dostał lekko ponad 30 minut i w pełni je wykorzystał nie grając regularnie u Koemana.
Dla tych co twierdzą że Puig jest cienki to puknijcie się w czółko
Potrzebuje przede wszystkim minut i jakiegoś ogarniętego taktycznie trenera który mu pomoże i nie tylko jemu bo Pedri czy Gavi mogą wejść na najlepszy możliwy poziom.
Gość jeśli chodzi o ofensywę ma wszystko.
Ta jego lekkość i wizja gry jest bardzo przyjemna dla oka.


1

Ach nareszcie chwilę szczęścia w tym sezonie.

4

Jestem ciekaw kto naprawdę podejmował decyzje w tym meczu.
Nie zdziwiło by mnie gdyby Koeman powiedział do Schreudera "A rób co chcesz mam to gdzieś"
Coś mi tu nie pasuje, szczególnie to wczesne wejście Rysia :D

2

@Lola120 Chyba tak

4

Arsenal 3-0 do przerwy z Totkami
Barcelona 3-0
Wielkie potęgi się odradzają :D

0

Dla tych co twierdzili że Fati potrzebuje miesięcy by wrócić do formy.
Wiadomo potrzebuje trochę czasu ale ja byłem pewny że długo nie będziemy czekać.
On po prostu ma to coś i przede wszystkim tą dojrzałość boiskową.
Vini nie ma podjazdu.
Dzisiaj cały zespół zagrał świetnie.
Gavi,Puig,Nico naprawdę świetnie.
Dest nareszcie zaczął grać odważnie.
Luuk zagrał tak jak się wymaga od niego.
Depay się bawił, skuteczność musi poprawić.
Eric bardzo dobrze w rozegraniu i pewny w obronie
Oby to był prognostyk lepszego grania po prostu na miarę możliwości tego zespołu bo Levante dzisiaj było słabe.

21

Riki?
TOP!
Brawo dla niego

8

Koeman na pewno jest jeszcze trenerem?
Kiedy Rysiu dostał aż tyle minut?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?