Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona>Benzema
0
@norbi77 Nie musimy wychodzic Lengletem bo jest właśnie Garcia.
W obronie mamy alternatywy a w ataku nie to wytłumacz mi dlaczego tak ryzykujemy jeśli chodzi o atak?
Ofensywni gracze są częściej narażeni na uraz jeszcze w takiej Barcelonie gdzie obrońca ma mniej pracy niż drużyny grające defensywnie.
0
@norbi77 Takim tokiem myślenia daleko nie zajedziemy.Depay, Coutinho, Pique, Busqets też mogą dostać kontuzji a jednak grają. W obronie mamy więcej opcji niż tylko Araujo a w ataku bida i jakoś ryzykujemy.
0
Co ma dać postawienie na Garcie zamiast Araujo?
Będziemy mieć problemy w defensywie i przy stałych fragmentach na połowie rywala.
Jeśli to nie kwestia urazu to Koeman naprawdę chce wylecieć z drużyny.
0
@macio_944 Przecież to że Alfredzik zasiądzie na ławce jako trener nie zmienia jego wpływu na drużynę.
Będzie konsultował każdą decyzję przez telefonem z Koemanem. Tak jak w zeszłym sezonie.
Szkoda bo bym chętnie zobaczył jego pomysły na grę.
0
@kkbarca Tak naprawdę nie wiemy jaki miał i ma aktualnie wpływ na drużynę.
W sumie mało się mówi za co asystenci są odpowiedzialni i jakie mają zadania.
Fajnie jakby pojawił się jakiś materiał na ten temat.
0
@amanter Gdybym był PSG to wolałbym Mbappe na rok niż nawet 300 baniek.
Nie mieli by go kim zastąpić a hajsu mają tyle że miliard w tą czy w tą nie robi im różnicy a chodzi im przede wszystkim o sukces sportowy.
2
@Joe_Pesci Ty antyszczepie!
Jak można wierzyć w te foliarskie teorie spiskowe!
2
Lipsk już 6-0 z Herthą.
0
@Vintee Martinez też ma dużo do stracenia, mundial już za rok.
0
Alaves bardzo fajne te koszulki ma.
1
@Pawlak1992 Tak,nie chodzi o wizję taktyczną bo do tego potrzeba miesięcy tylko o zaangażowanie, nastawienie, chęć pokazania się nowemu trenerowi.
Efekt "nowej miotły" jest częstym zjawiskiem i na to liczę.
3
@JohnnyBarca Messi go blokuje zdalnie przez chipa w szczepionce, czego nie rozumiesz?
1
Rambla szaleje i już przyznaje mistrza Realowi więc znając życie pewnie stracą dziś punkty.
0
Jak myślicie kiedy Koeman wyleci?
Mam nadzieję że jeśli są zdecydowani na ten ruch to nastąpi to przed meczem z Benficą bo porażka u nich bardzo skomplikuje naszą sytuację w LM a wypadałoby chociaż wyjść z grupy.
Gorzej już być nie może, Laporta musi działać już teraz.
0
@Arnold1234 Ja nie mówię że już teraz nastąpi zmiana trenera po za tym co to przeszkadza?
3
@LeoMessiah Tak ale w ich gra wyglądała koszmarnie i tylko jeszcze gorsza gra Realu i Barcy dała im mistrzostwo.
Już nie mówię jaką przewagę roztrwonili.
My też zdobyliśmy puchar króla i co z tego?
0
Drużyna Simeone z roku na rok gra coraz gorzej a mają co raz lepszą kadrę.
Myślę że jego czas się w Atletico kończy.
Jak chcą nie zaliczyć ogromnego zjazdu po jego odejściu muszą wziąć trenera z topu z podobną filozofią gry.
Ja bym widział u nich Conte albo Alegriego.
0
@tomek8756 Niestety używali chamskiego języka ale jest prawdą że męża to może mieć żona.
7
Rano mam widzieć na głównej"Koeman zwolniony" i nic mnie to nie obchodzi.
Dobranoc
9
A co miał Busqets zrobić?
Sędzia powinien przerwać gdy są dwie piłki i z tego jedna w polu karnym.
0
......................
1
Depay na skrzydle Puig na 10, Coutinho nie wiadomo gdzie a w polu karnym nikogo.
#TaktykKoeaman
0
@Karzel Griezmann to był wrak piłkarza w sumie nadal jest, finansowo bardzo dobry ruch,Moriba miał chore żądania a Messiego być może nie dało się zatrzymać.
4
Coutinho balans ciała przeciw powietrzu xD
0
Puig już tak zaczął biegać na wyjebce że ta strata mogła być nieprzypadkowa :D
0
@Batys Ale można je przeprowadzić w 3 partiach.
3
Znowu Depay był przytrzymywany a Sędzia dalej oczy w dupie.
1
@BulaKG Widzę że od razu chcesz by cię karawan wziął.
7
De Jong dotknął piłkę i od razu chował nogi. Żółta kartka bardzo surowa kara