0

Barcelona>Benzema

0

@norbi77 Nie musimy wychodzic Lengletem bo jest właśnie Garcia.
W obronie mamy alternatywy a w ataku nie to wytłumacz mi dlaczego tak ryzykujemy jeśli chodzi o atak?
Ofensywni gracze są częściej narażeni na uraz jeszcze w takiej Barcelonie gdzie obrońca ma mniej pracy niż drużyny grające defensywnie.

0

@norbi77 Takim tokiem myślenia daleko nie zajedziemy.Depay, Coutinho, Pique, Busqets też mogą dostać kontuzji a jednak grają. W obronie mamy więcej opcji niż tylko Araujo a w ataku bida i jakoś ryzykujemy.

0

Co ma dać postawienie na Garcie zamiast Araujo?
Będziemy mieć problemy w defensywie i przy stałych fragmentach na połowie rywala.
Jeśli to nie kwestia urazu to Koeman naprawdę chce wylecieć z drużyny.

0

@macio_944 Przecież to że Alfredzik zasiądzie na ławce jako trener nie zmienia jego wpływu na drużynę.
Będzie konsultował każdą decyzję przez telefonem z Koemanem. Tak jak w zeszłym sezonie.
Szkoda bo bym chętnie zobaczył jego pomysły na grę.

0

@kkbarca Tak naprawdę nie wiemy jaki miał i ma aktualnie wpływ na drużynę.
W sumie mało się mówi za co asystenci są odpowiedzialni i jakie mają zadania.
Fajnie jakby pojawił się jakiś materiał na ten temat.

0

@amanter Gdybym był PSG to wolałbym Mbappe na rok niż nawet 300 baniek.
Nie mieli by go kim zastąpić a hajsu mają tyle że miliard w tą czy w tą nie robi im różnicy a chodzi im przede wszystkim o sukces sportowy.

2

@Joe_Pesci Ty antyszczepie!
Jak można wierzyć w te foliarskie teorie spiskowe!

2

Lipsk już 6-0 z Herthą.

0

@Vintee Martinez też ma dużo do stracenia, mundial już za rok.

0

Alaves bardzo fajne te koszulki ma.

1

@Pawlak1992 Tak,nie chodzi o wizję taktyczną bo do tego potrzeba miesięcy tylko o zaangażowanie, nastawienie, chęć pokazania się nowemu trenerowi.
Efekt "nowej miotły" jest częstym zjawiskiem i na to liczę.

3

@JohnnyBarca Messi go blokuje zdalnie przez chipa w szczepionce, czego nie rozumiesz?

1

Rambla szaleje i już przyznaje mistrza Realowi więc znając życie pewnie stracą dziś punkty.

0

Jak myślicie kiedy Koeman wyleci?
Mam nadzieję że jeśli są zdecydowani na ten ruch to nastąpi to przed meczem z Benficą bo porażka u nich bardzo skomplikuje naszą sytuację w LM a wypadałoby chociaż wyjść z grupy.
Gorzej już być nie może, Laporta musi działać już teraz.

0

@Arnold1234 Ja nie mówię że już teraz nastąpi zmiana trenera po za tym co to przeszkadza?

3

@LeoMessiah Tak ale w ich gra wyglądała koszmarnie i tylko jeszcze gorsza gra Realu i Barcy dała im mistrzostwo.
Już nie mówię jaką przewagę roztrwonili.
My też zdobyliśmy puchar króla i co z tego?

0

Drużyna Simeone z roku na rok gra coraz gorzej a mają co raz lepszą kadrę.
Myślę że jego czas się w Atletico kończy.
Jak chcą nie zaliczyć ogromnego zjazdu po jego odejściu muszą wziąć trenera z topu z podobną filozofią gry.
Ja bym widział u nich Conte albo Alegriego.

0

@tomek8756 Niestety używali chamskiego języka ale jest prawdą że męża to może mieć żona.

7

Rano mam widzieć na głównej"Koeman zwolniony" i nic mnie to nie obchodzi.
Dobranoc

9

A co miał Busqets zrobić?
Sędzia powinien przerwać gdy są dwie piłki i z tego jedna w polu karnym.

0

......................

1

Depay na skrzydle Puig na 10, Coutinho nie wiadomo gdzie a w polu karnym nikogo.
#TaktykKoeaman

0

@Karzel Griezmann to był wrak piłkarza w sumie nadal jest, finansowo bardzo dobry ruch,Moriba miał chore żądania a Messiego być może nie dało się zatrzymać.

4

Coutinho balans ciała przeciw powietrzu xD

0

Puig już tak zaczął biegać na wyjebce że ta strata mogła być nieprzypadkowa :D

0

@Batys Ale można je przeprowadzić w 3 partiach.

3

Znowu Depay był przytrzymywany a Sędzia dalej oczy w dupie.

1

@BulaKG Widzę że od razu chcesz by cię karawan wziął.

7

De Jong dotknął piłkę i od razu chował nogi. Żółta kartka bardzo surowa kara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?