Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny który nie powinnien podnosić się z ławki.
1
@SuperPatsonFCB Laporta pewnie mu płaci po cichu bo Holendra się nie opłaca zwalniać.
0
No dajcie tego Aguero bo nie wytrzymie.
1
TIKI TAKI KOEMANA
Przepraszajcie potężnego Holendra
0
@kamilo0066 Faktycznie wyolbrzymiłem ale gramy dobrze z nie słabą Valencią która strzeliła piękną bramkę, rzadko takie wpadają.
6
Na meczykach
Ogromny nagłówek:
Szczęsny bohaterem Juventusu, obronił karnego.
Szkoda że tego karnego sam sprokurował.
Ta strona to dno nie to co nasza wspaniała.
0
@aligator Tylko że Alba nie zawsze wbiega.
Po za tym powinnien być element zaskoczenia a nie atakować jedną stroną tylko. Alba padnie jak sam będzie atakował.
3
Dla innych klubów przerwa na reprezentacje to często katastrofa bo często piłkarze łapią urazy.
U nas odwrotnie, zawodnicy jadą z Valencią bo mają formę z kadry.
Kwestia kilku meczu i będziemy znowu płakać,obym się mylił.
Może na klasyk wystarczy :D
6
Dest w ofensywie jest sam na skrzydle.
Zero pomocy od Roberto.
Aż się prosi by poszedł na obieg.
0
@kaamil1910 Messi sporo miał takich karnych, niestety miał trochę słabszych.
Griezmann u nas tragicznie wykonywał karne i w pewnym momencie bał się do nich podchodzić. W reprezentacji karne szły mu lepiej.
1
Griezmann płakał jak widział wykonanie tego karnego.
0
@FioletoweOczy Co w tym złego?
Jest bardziej dojrzały piłkarsko niz nie jeden 25 latek.
Mamy grać gorszymi ale starszymi xD
4
Gdzie żółta za łokieć w ryj?????
1
@Coutinho007 To kwestia dwóch meczów by wrócił stary dobry Busi.
1
Szczęsny sprokurował karnego chyba
Później go obronił.
0
Gdzie żółta kartka?????????
0
Amerykanin wraca na swoją nominalną pozycję xD
Tak skrzydło to na pewno jego pozycja
3
Riki i Kun.
Jak ja ich lubię.
0
@Stagiryta To jest Eleven.
Oni czochrają predatora w przerwie do Realu i Cristiano
0
Cudowny.Ochy i achy po proszę dla niego.
1
Dobra akcja.
W końcu jakieś tiki taki.
1
@draxidox Piłka odchodząca, uderzenie silne i mega precyzyjne.
Jeszcze Marc był zasłonięty.
Nikt by tego nie wyjął.
0
@dasouzar11 Przecież to było nie do wyjęcia.
0
Niestety nie do obrony.
Brawa.
0
Kto to ten drugi komentator? Pierwszy raz chłopa słyszę chyba.
0
Fati przy strzale wzrok zabójcy.
1
@messi564 4-3-3
Gavi będzie takim fałszywym skrzydłowym moim zdaniem
0
Skład fajny z jedną skazą, każdy wie jaką.
Grunt że 4-3-3
Oby pewne 3 punkty wpadły.
1
@Janiama 3-0 Barca Valencia
0
@krawczykPSG Platforma do dziś twierdzi że 500 to ich pomysł i jeszcze by ten program rozszerzyli.