0

Kolejny który nie powinnien podnosić się z ławki.

1

@SuperPatsonFCB Laporta pewnie mu płaci po cichu bo Holendra się nie opłaca zwalniać.

0

No dajcie tego Aguero bo nie wytrzymie.

1

TIKI TAKI KOEMANA
Przepraszajcie potężnego Holendra

0

@kamilo0066 Faktycznie wyolbrzymiłem ale gramy dobrze z nie słabą Valencią która strzeliła piękną bramkę, rzadko takie wpadają.

6

Na meczykach
Ogromny nagłówek:
Szczęsny bohaterem Juventusu, obronił karnego.

Szkoda że tego karnego sam sprokurował.
Ta strona to dno nie to co nasza wspaniała.

0

@aligator Tylko że Alba nie zawsze wbiega.
Po za tym powinnien być element zaskoczenia a nie atakować jedną stroną tylko. Alba padnie jak sam będzie atakował.

3

Dla innych klubów przerwa na reprezentacje to często katastrofa bo często piłkarze łapią urazy.
U nas odwrotnie, zawodnicy jadą z Valencią bo mają formę z kadry.
Kwestia kilku meczu i będziemy znowu płakać,obym się mylił.

Może na klasyk wystarczy :D

6

Dest w ofensywie jest sam na skrzydle.
Zero pomocy od Roberto.
Aż się prosi by poszedł na obieg.

0

@kaamil1910 Messi sporo miał takich karnych, niestety miał trochę słabszych.
Griezmann u nas tragicznie wykonywał karne i w pewnym momencie bał się do nich podchodzić. W reprezentacji karne szły mu lepiej.

1

Griezmann płakał jak widział wykonanie tego karnego.

0

@FioletoweOczy Co w tym złego?
Jest bardziej dojrzały piłkarsko niz nie jeden 25 latek.
Mamy grać gorszymi ale starszymi xD

4

Gdzie żółta za łokieć w ryj?????

1

@Coutinho007 To kwestia dwóch meczów by wrócił stary dobry Busi.

1

Szczęsny sprokurował karnego chyba
Później go obronił.

0

Gdzie żółta kartka?????????

0

Amerykanin wraca na swoją nominalną pozycję xD
Tak skrzydło to na pewno jego pozycja

3

Riki i Kun.
Jak ja ich lubię.

0

@Stagiryta To jest Eleven.
Oni czochrają predatora w przerwie do Realu i Cristiano

0

Cudowny.Ochy i achy po proszę dla niego.

1

Dobra akcja.
W końcu jakieś tiki taki.

1

@draxidox Piłka odchodząca, uderzenie silne i mega precyzyjne.
Jeszcze Marc był zasłonięty.
Nikt by tego nie wyjął.

0

@dasouzar11 Przecież to było nie do wyjęcia.

0

Niestety nie do obrony.
Brawa.

0

Kto to ten drugi komentator? Pierwszy raz chłopa słyszę chyba.

0

Fati przy strzale wzrok zabójcy.

1

@messi564 4-3-3
Gavi będzie takim fałszywym skrzydłowym moim zdaniem

0

Skład fajny z jedną skazą, każdy wie jaką.
Grunt że 4-3-3
Oby pewne 3 punkty wpadły.

1

@Janiama 3-0 Barca Valencia

0

@krawczykPSG Platforma do dziś twierdzi że 500 to ich pomysł i jeszcze by ten program rozszerzyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?