1

@don'T.R.I.P.e Bardzo dobry mecz, w pierwszej połowie znacznie lepszy od kolegów.W drugiej też nieźle.
Bramki nie strzelił chociaż brakło nie wiele bo trafił w spojenie z wolnego ze znacznej odległości.
Bardzo dobrze też rozgrywał.
Bardzo dziwna decyzja o zdjęcie Leo z boiska.

0

@JohnA Nie chodzi mi o zmianę.
PSG za Pochettino gra po prostu słabo.
Odwrócili losy meczu? Tak ale w ostatnich minutach meczu.W następnych meczach mogą nie mieć tyle szczęścia,tym bardziej z drużynami z topu.
Messi dawał w ofensywie najwięcej, więc zmiana dziwna.

3

Pochettino zdjął najlepszego na boisku, bardzo dziwna decyzja.
Tak jak mówiłem Pochettino bardzo szybko pożegna się z Paryżem.
Jeszcze po tym zachowaniu Leo jego akcję u szejka mocno spadły.

4

Potężny Juventus wyprzedził Cagliari i poczynił duży krok w stronę nie zajęcia ostatniego miejsca w tabeli!!!

0

Lucas co za asysta xD

0

Hahahaha Real w dupkę dostaję.

5

Messi zszedł to można wyłączyć.
Ciekawe jak spadła oglądalność po tej zmianie.

2

Neymar i Mbappe wyglądają jak Griezmann i Dembele przy Messim jak się zaczął rozkręcać.
GOAT!

3

Niedzielny rosołek>Koeman

3

@HighestInTheRoom Ciekawie jak szybko Stasko się zesra i będzie pisać o zniewolonych kobietach.
Po za tym widać że kobiecina zadowolona.

1

@Kapitan hawk xD nie wiem czemu tak napisałem.

0

@Uukasz_93 No co chciał w piłkę, przypadek.

0

Atletico 0:0 Bilbao
Atletico które przed sezonem było murowanym faworytem do mistrzostwa znowu gubi punkty ale to nie jest ważne, ważne jest że ich gra wygląda bardzo słabo.
De Paul to pan piłkarz, dawno takiego grajka u nas nie było, on ma dosłownie wszystko.
Marzę by kiedyś do nas trafił.

0

Bilbao setkę zmarnowało.

0

@Arkon Dlaczego nie jest cywilizowana?
Jakieś argumenty?
Utrzymujemy morderców którzy po wyjściu robią to samo.

0

@Arkon W aspekcie kary śmierci nie są cywilizowani.Gosciu który umyślnie gwałci czy morduje inne osoby sam wydaje na siebie wyrok.

23

@Arkon Kara śmierci powinna być normalną rzeczą w cywilizowanym społeczeństwie,to jest skandal że najgorszych zbrodniarzy musimy jeszcze utrzymywać.
Poglądy antyszczepionkowe? Niby gdzie?
Są za dobrowolnością i twierdzą że każdy ma prawo decydować o sobie.
Aborcja nie jest wolnościowa bo zabiera wolność dziecku, którego jedyny wyraźny moment powstania to poczęcie.
Prawo do broni powinno obowiązywać.
Nie rozumiem argumentów że wariaci też ją dostaną,po pierwsze nie każdy będzie miał broń a po drugie taki wariat może byle co użyć do zaatakowania drugiej osoby.
Gospodarczo są najlepsi z tych wszystkich partii i to mnie jedynie obchodzi.
Konfederacja jest to zbiór środowisk wolnościowych co pokazują w 100% i niestety też narodowych którzy przedstawiają poglądy w części które mi nie odpowiadają.

1

Co miał powiedzieć?
Drużyna się wywaliła na ryj i będzie leżeć przez 5 lat?

5

Jak widać dobry trener potrafi swoich zawodników wprowadzić na dwa poziomy wyżej a słaby trener z gwiazd robi przeciętniaków.
Panie Laporta zrób coś Pan jak najszybciej.

0

@BART97 Wystarczy prześledzić ich poczynania w LM.
Z taką kadrą to mistrzostwo świata tak grać z takimi zawodnikami i rok w rok coś pokazać na arenie międzynarodowej.

6

Guardiola wypełnia jako nieliczny w 100% swoją robotę.
Nawet jak jego drużyna gromi przeciwnika to szuka błędów i od razu je próbuje usunąć.
Pan trener

0

@BART97 Tylko że Ajax ma nieporównywalnie słabszą kadrę niż drużyny z topu a ich główną ideą jest wychowanie i szybkie sprzedanie młodzieży by zarobić.
A i tak walczą o duże cele.

0

PSG Pochettino od początku gra słabo i nadal podtrzymuje to że pożegna się z klubem w tym sezonie jeszcze.

3

Club Brugge z tym zaangażowaniem pykło by nas 2-3 do zera.

1

Mam nadzieję że Laporta ogląda mecze Ligi mistrzów i szybko podejmie decyzję.Jak widać braki kadrowe i posiadanie słabych zawodników można nadrobić i przynajmniej nie narobić sobie wstydu a Barcelona posiada kadrę na dobrym poziomie z pewnymi brakami.

2

Widzicie ten pressing Brugge?
Tu jest dopiero przepaść klas na boisku ale jednak potrafią.
Panie Koeman jakie jeszcze wymówki znajdziesz?

0

@LukaszFan Połowę tamtego sezonu miał znakomitą i sporo razy ratował nam punkty,potem obniżył znacznie loty ale też nie popełniał kuriozalnych błędów jak Karius,Kepa czy ostatnio Szczęsny.
Trzeba czekać i obserwować go.
Wczoraj dobrze grał nogami, zaliczył kilka świetnych interwencji a przy bramkach bez szans.

0

@kuz Bez przesady, pamiętam jak Griezmann sporo razy siedział na ławce za słabą grę w zeszłym sezonie ale tak czy siak Koeman out

4

Odejście Messiego oznaczało niewyobrażalną stratę ofensywną ale miał za to poprawić się pressing drużynowy i co zrobił Koeman?
Zrezygnował z tego :D

1

@FC1899Barca Dla mnie Alba nigdy dryblingu nie miał, Balde wczoraj pokazał to czego Alba nigdy u nas nie pokazał.
Byłem pewny przed meczem ze Koeman postawi na 4-2-3-1 z Depayem i Demirem na skrzydłach,w środku Cou a przed nim Luuk. Wtedy byłaby spora szansa by uniknąć kolejnej kompromitacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?