Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paco jest lepszym zawodnikiem od Braita ale on nie zbawi naszego ataku.
Lubię go ale jego czas się się skończył u nas i nie warto próbować kolejny raz.
W sumie wątpię w ten transfer, zwyczajna słaba plotka.
1
Ja bym chciał Aubameyanga albo Lacazetta.
Szkoda mi tych grajków że się tak marnują w Arsenalu.
3
@NaFazieHitman Złoto.
Nie mogę przestać tego oglądać.
6
Barca ma porozumienie z napastnikiem.
Na bank Haaland albo Messi.
Róbcie screeny
0
@Messibestplayerintheworld Ktoś coś więcej o nim.
Gdzie gra obecnie gra tak w ogóle?
0
Właśnie patrzę na wynik Atletico i miło że stracili punkty, chociaż mogli przegrać ale ta ostatnia bramka kuriozalna.
0
Messi na zawsze w mym serduszku.
Oby wygrał Mundial.
PSG jak kupić sobie wygraną...
6
@MesQueUnClub96 Skończ już z tym Lewym.
Leo zdobędzie złotą piłkę bo jest po prostu lepszy.
0
@Nihas Wszedł zrobił kilka dryblingów, nie miał strat.Po prostu grał jak na rozgrzewce.
13
Messi przez pół godziny miał więcej kontaktów z piłką niż Griezmann przez dwa ostatnie mecze nie mówiąc ile Griezmann przy tym strat zanotował.
1
PSG jest słabe jak siki pająka.
My graliśmy lepiej z Getafe od którego Reims by z trójkę dostało.
Mam wrażenie że Pochettino poleci szybciej niż myślimy.
1
Leooo wróć
Patrzenie na Griezmanna zamiast ciebie jest okrutne
1
Messi kilka minut na boisku a Mbappe mu jeszcze nie podał.
Konflikt jak nic.
4
To teraz Tebas pęknie na pewno.
3
Ale to dziwnie wygląda.
Leooo
1
Messi czuje się jak w Barcelonie musi wejść ratować wynik.
0
@Gadulki_ Laporta by chciał się go pozbyć ale finanse blokują go.
Chyba że Holender sam odpuści.
0
@korolocik Emerson skasował akcje setkę Alenii w końcówce w strefie oczywiście Lengleta. I grał bardzo pewnie w obronie.
Miał jedną stratę a w ataku przeciętnie.
0
@Ruchks Dużo niedokładnych podań,strat i nie pokazał nic pozytywnego z przodu.
0
Ćwiąkała dał informacje że sędziowie dostali wytyczne by dawali mniej kartek
Przecież to jest jakiś żart, powinni iść w przeciwnym kierunku i dawać kartki częściej.
Granie na rzeźników z Getafe czy Espanyolu jest bardzo ciężkie i mija się to z futbolem.
Ja to jestem za rozwiązaniem że za kilka fauli danego gracza była by pewna kartka.
0
Szczerze wam powiem że zauważyłem zejście Griezmanna jakieś 30 sekund temu na flashscore...
0
Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann
5
Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.
0
Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.
1
@PEDRIII Real,Bayern,PSG.
0
Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.
0
Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.
1
Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.
0
Brawo Emerson!!!
2
Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.