1

Paco jest lepszym zawodnikiem od Braita ale on nie zbawi naszego ataku.
Lubię go ale jego czas się się skończył u nas i nie warto próbować kolejny raz.
W sumie wątpię w ten transfer, zwyczajna słaba plotka.

1

Ja bym chciał Aubameyanga albo Lacazetta.
Szkoda mi tych grajków że się tak marnują w Arsenalu.

3

@NaFazieHitman Złoto.
Nie mogę przestać tego oglądać.

6

Barca ma porozumienie z napastnikiem.
Na bank Haaland albo Messi.
Róbcie screeny

0

@Messibestplayerintheworld Ktoś coś więcej o nim.
Gdzie gra obecnie gra tak w ogóle?

0

Właśnie patrzę na wynik Atletico i miło że stracili punkty, chociaż mogli przegrać ale ta ostatnia bramka kuriozalna.

0

Messi na zawsze w mym serduszku.
Oby wygrał Mundial.
PSG jak kupić sobie wygraną...

6

@MesQueUnClub96 Skończ już z tym Lewym.
Leo zdobędzie złotą piłkę bo jest po prostu lepszy.

0

@Nihas Wszedł zrobił kilka dryblingów, nie miał strat.Po prostu grał jak na rozgrzewce.

13

Messi przez pół godziny miał więcej kontaktów z piłką niż Griezmann przez dwa ostatnie mecze nie mówiąc ile Griezmann przy tym strat zanotował.

1

PSG jest słabe jak siki pająka.
My graliśmy lepiej z Getafe od którego Reims by z trójkę dostało.
Mam wrażenie że Pochettino poleci szybciej niż myślimy.

1

Leooo wróć
Patrzenie na Griezmanna zamiast ciebie jest okrutne

1

Messi kilka minut na boisku a Mbappe mu jeszcze nie podał.
Konflikt jak nic.

4

To teraz Tebas pęknie na pewno.

3

Ale to dziwnie wygląda.
Leooo

1

Messi czuje się jak w Barcelonie musi wejść ratować wynik.

0

@Gadulki_ Laporta by chciał się go pozbyć ale finanse blokują go.
Chyba że Holender sam odpuści.

0

@korolocik Emerson skasował akcje setkę Alenii w końcówce w strefie oczywiście Lengleta. I grał bardzo pewnie w obronie.
Miał jedną stratę a w ataku przeciętnie.

0

@Ruchks Dużo niedokładnych podań,strat i nie pokazał nic pozytywnego z przodu.

0

Ćwiąkała dał informacje że sędziowie dostali wytyczne by dawali mniej kartek

Przecież to jest jakiś żart, powinni iść w przeciwnym kierunku i dawać kartki częściej.
Granie na rzeźników z Getafe czy Espanyolu jest bardzo ciężkie i mija się to z futbolem.
Ja to jestem za rozwiązaniem że za kilka fauli danego gracza była by pewna kartka.

0

Szczerze wam powiem że zauważyłem zejście Griezmanna jakieś 30 sekund temu na flashscore...

0

Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann

5

Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.

0

Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.

1

@PEDRIII Real,Bayern,PSG.

0

Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.

0

Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.

1

Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.

0

Brawo Emerson!!!

2

Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?