Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super że mecz przełożony bo nie dałbym rady go oglądać a już nie pamiętam kiedy opuściłem jakiś mecz ligowy i chce to podtrzymać.
0
@7black4 Warto dodać że w Izraela już 3 dawką zostało zaszczepione aż 30% ludzi.
0
@Bykunn Tak nie jest to pierwszy spis ale na pewno jest próbą powiększania wiedzy o życiu prywatnym obywateli, wtrącają nos w nie swoje sprawy.
Można robić spis ale na innych zasadach i z pytaniami które rzeczywiście coś dadzą a nie o danych wrażliwych, o stanie zdrowia czy jaką wiarę wyznajesz, konstytucja mówi o tym że takich danych nikt nie może od ciebie uzyskać pod przymusem.
0
@Bykunn No właśnie napisałem że mam wątpliwości co do stanu wyjątkowego.
Jeśli chodzi o nie wpuszczanie mediów to raczej na plus bo potem ogląda się idiotów co uciekają z reklamówka przed wojskiem albo tych co niszczą zasieki tylko wstyd był na cały świat.
1
@Kgorecki2500 Istnieją duże luki w prawie które możesz wykorzystać i nie dostaniesz żadnej kary.
16
@daniel32778 Donos to najwyższa dojrzałość obywatelska i oczywiście obowiązek.
0
@Avada Kedavra Do mnie jego głos nie przemawia ale każdy ma swój gust.
3
Nie wiem czy stan wyjątkowy jest tu potrzebny ale najważniejsze żeby nikt nielegalnie nie przekraczał granicy.
Szczelne granice to jedna z cech silnego państwa którym aktualnie nie jesteśmy ale chociaż w tym aspekcie coś robią.
1
@Avada Kedavra Wymień mi jakiegoś lepszego lektora.
Mówię oczywiście o żyjących.
1
Uczestniczycie w spisie powszechnym?
Ogólnie dla mnie to cyrk, pomijając że ten konkretny spis łamie wiele przepisów przez co jest po prostu nielegalny to jakie pytania na nim padają jest skandaliczne,jeden musi donosić na drugiego,pytania o dane wrażliwe takie jak o tym jaki jest twój stan medyczny.
Nie mówiąc o tym że praktycznie każdy może zalogować się na stronie i spisać się za kogoś innego, wystarczy znać kogoś pesel.
Wchodzą z butami w nasze prywatne coraz bardziej, dobrze że istnieją sposoby by się z tego syfu wypisać.
0
Knapik zdecydowanie najlepszy głos w Polsce.
Sprawiał wrażenie miłego faceta, naprawdę szkoda że już odszedł.
Prawdziwa ikona.
6
@Worny Puig płakał jak oglądał.
5
@Ratamahatta Franek TOP co tu dużo mówić.
4
@Antimadridista~ Bramka to jeszcze nic ale przede wszystkim 30 minut graliśmy jak równy z równym.
0
@barcelonaLM Kiedyś Belgia z nimi wygrała 10-1
0
@Przeemekk Liczę na udokumentowanie tego czynu.
0
@barcamember Zmienia robotę bo w PSG za mało płacą.
0
@Ansufati123 Okej ale jak zmienisz Avatar bo jakoś odstrasza xD
0
@GeneralXavi Serio San Marino wygląda lepiej?
Dopiero włączyłem mecz i jestem ciekaw jakim cudem straciliśmy gola
7
Wystarczy się szczepić xD
I wszystko wróci do normalności.
Uważam że dobrze przebadane szczepionki są ogromnym osiągnięciem ludzkości ale to co się robi z ludźmi na świecie jest potworne.
Ludziom wmawia się że tylko szczepionka przywróci normalność a potem dzieją się takie rzeczy jak w Izraelu czy w świecie sportowym że szczepieni piłkarze siedzą w maseczkach na wolnym powietrzu przy pustych trybunach albo przerywa się mecze po ich rozpoczęciu.
To co nazywali "teoriami spiskowymi" już się dzieje na naszych oczach.
1
Tak naprawdę Policja przyjechała po Casemiro za te jego faule.
11
Na pewno to nie wina piłkarzy czy trenera.
Ktoś wyżej przekazał informacje trenerowi że mogą grać to ich wystawił.
Służby Brazylijskie też są nie poważne, dlaczego nie zrobili tego wcześniej tylko jak zaczęli grać.Cyrk
0
Na boisku ostra gra ale widać że piłkarze z Brazylii stawili się za Argentyną.
0
Ciekawe o czym dyskutują Scaloni Neymar I Leo z jakimś chłopem.
2
Covidowe szaleństwo trwa w najlepsze.
Czterech Argentyńczyków mogło być w jednej szatni ale grać na boisku to już nie bardzo.
Świat stanął na głowie a jak ktoś protestuję to od razu jest foliarzem.
Fajnie widzieć Alvesa i Messiego razem.
0
@Avada Kedavra Też mam gdzieś mecz Polskia ale wybrałem Brazylia- Argentyna
0
To jest śmieszne ale Argentyńczycy nie wiedzieli że takie coś może się stać?
Przecież na pewno zostali poinformowani że złamali jakieś protokoły a jak nie to jest cyrk
1
Jakie dymy w Brazylii xD
Gościu przyjechał by ściągnąć zawodników z boiska bo złamali protokół covidowy
0
Zaczynam żałować oglądania Argentyny bo widzę że Polska maszyna ruszyła xD
1
Pięknie Leo wygląda w koszulce Argentyny, koi to serce po oglądaniu go w PSG.