0

@GuerillaAthletic żadnej wiarygodności to nie ma,podano jakieś "fakty" bez podania argumentów czy badań ich potwierdzających.

0

@GuerillaAthletic Jakieś źródło?

3

Griezmann był gwiazdą w Atletico które broni się większość meczu. Pojawiał się w rzadkich akcjach ofensywnych ale niestety u nas trzeba być cały czas pod grą i napierać na rywala,tak jak to robi Depay.
Od początku jego transferu wiedziałem że tak skończy.

0

@norbi77 Co do niego to trzeba poczekać przynajmniej sezon bo jest nowy i mało grał w ostatnim sezonie w przeciwieństwie do połowy naszej kadry na którą czekamy że odpali kilka lat.
Orłowski od jakiegoś czasu wygaduje bzdury, komentatorem też był niezłym a teraz się go słuchać nie da.

0

@Janiama Jakoś mi nie przeszkadzają te błędy Duńczyka, każdy ma świadomość z jego braków technicznych.

0

@tobiasson92 Trzeba mieć nadzieję bo Aguero to napastnik top.
Chociaż żeby Fati był cały i zdrowy.

3

Busi, Araujo,Frenkie,Depay grali bardzo dobrze. Reszta słabo albo tragicznie.

2

@ObiektywnyKibic121 Ja do Duńczyka nie mam żadnych pretensji bo wiadomo jakie są oczekiwania wobec niego ale Griezmann który sam ogłaszał że siedzi przy jednym stoliku z Messim i Ronaldo to nieśmieszny żart.

11

Trzeba czekać niestety na Aguero i Fatiego.
Mam nadzieję że się doczekamy bo poziom gry ofensywnej Griezmanna i Braita jest żenujący.

9

Myślicie że w tym meczu był cyrk?

Poczekajcie jak w następnym wyjdzie Lenglet bo to raczej oczywiste że wyjdzie przy absencji Pique i Erica.

0

Jak byłem obrońcą Koemana to jak zobaczę jeszcze raz Roberto na boisku to dla mnie jest skończony.

32

Roberto to jest tragedia piłkarska.Wsadzil Erica na konia dobrze że faulował.

2

@Hosh Po co ma wchodzić?
Żeby znowu go Leo blokował?

13

Być przeciwnikiem Puiga okej ale NIKT mi nie wmówi że zagrałby by gorzej od Roberto.

12

Griezmann to co gra w ofensywnie to grają zawodnicy na dziesiątce za 20 baniek z pensją 5 baniek brutto.

1

Aż mi się bramka Alexisa przypomniała przeciwko Atletico.

0

Depay to nasza jedyna nadzieją na sukces.
Jako jedyny zasłużył na gola dziś.

1

Balde za Albe i Puig za Roberto jak najszybciej.

0

Messi grał z leszczami w ataku teraz to musi robić Memphis.

3

Puiga wprowadzi w 90 minucie aby się upewnić że nic nie zrobi dla drużyny pomimo dostania tak wspaniałej szansy.

4

Jeśli Roberto ma pomóc odrobić straty a nie Puig czy Manaj to już nie ma dla nas nadziei.

0

Neto się obudził w 60 minucie.

0

Po pierwszym meczu awans do finału LM teraz degradacja do Segunda B xD

0

@Transu96 Tak, wyglądało to na uraz łydki przed którym go ostrzegano...

0

Griezmann,Dest i Brait jak najszybciej do zmiany.

2

Dest chciał jak Yeboah ale niestety nie ta liga nie ten poziom piłkarski.

0

Gramy słabo w fazie wyprowadzenia piłki ale nie zmienia to faktu że nas oskubali z gola na dodatek pięknego.
Cieszy że kreujemy sporo okazji bramkowych.

27

Gdzieś był faul Braita????
Przecież nawet piłkarz Bilbao nie wyskoczył nie wiedząc dlaczego

17

Gdyby nie Messi to Griezmann by był gwiazdą u nas.
Argentyńczyk ewidentnie go blokuje na boisku.

0

Trzeba wprowadzić Lengleta za Pique i wtedy będzie spokojniej w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?