0

Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann

5

Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.

0

Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.

1

@PEDRIII Real,Bayern,PSG.

0

Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.

0

Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.

1

Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.

0

Brawo Emerson!!!

2

Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.

1

@Rust_Cohle Tylko Rysiu.

0

@clyde Dotknął ze 4 razy piłkę z czego 3 kontakty były na stratę.

2

@Hosh Araujo i De Jong też bardzo dobrze

6

Prędzej Coutinho odpali niż Griezmann.

9

Widzieliście to?
Araujo pobiegł w strefe Lengleta by interweniować za niego xD
Francuz wbiegł na pozycję Urugwajczyka

0

Brait robi o wiele większe wrażenie niż Griezmann.

0

@pacior95 Griezmann na szpicy by znowu grać bez napastnika i aby marnował mnóstwo setek.
Nie dziękuję.

2

@Bartula Albo czy umie grać w defensywie xD

2

Mam nadzieję że Depay wytłumaczy Griezmannowi pojęcia takie jak:
drybling
udział w grze ofensywnej
robienie przewagi
wykończenie akcji

0

@JarrusFCB No mnie też właśnie.

8

Brawo za bramkę ale ostatnio też strzelił a jego gra po za tym wyglądała słabo.
Statystyki to nie wszystko.

0

Boli was wielki Roberto?

0

@Fabik87 To są zawodnicy na poziomie drużyn z połowy tabeli La Liga

5

Znowu Roberto, przecież to jest dramat.
Nie widzę żadnych argumentów by go wystawiać kosztem Gaviego czy Puiga.
Jak broniłem Koemana w tamtym sezonie to dla mnie powinnien wylecieć po tym nawet jak jakimś cudem coś wygramy.

0

@Cariones Jak dobrze pamiętam to w rezerwach grał słabo.

24

Ustalanie składu na mecze powinno zaczynać się od Depaya,De Jonga i Araujo.

2

@Deeespacito Nawet przy tym 2-8nie graliśmy takiej padaki jak Arsenal a myślałem że gorzej się nie da.

2

My kibice Barcy jesteśmy smutni bo klub jest w bardzo dużym kryzysie a i tak będziemy się bić o ligę i o awans z grupy ligi mistrzów.
Co muszą czuć kibice Arsenalu, aż im współczuję.

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja dałem under 4 po kursie 1.7 i jak wygra Valencia a wygrywają aktualnie to Haaland odebrał mi 700 stów, wkład 12zl ;(

2

Och jak dobrze że nie przeszedł do City.
Nie ukrywam nie lubię Portugalczyka a City wręcz przeciwnie.

0

@BarcaInfo Oby nie,mam nadzieję że zostanie w Borussii a potem Barcelona go zgarnie jakimś cudem za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?