Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na duży Plus:Depay,Jong,Araujo
Na plus:Nico,Emerson,Dest,Alba, Roberto
Przeciętnie: Busi, Oscar,Stegen, Brait, Lenglet
Na duży minus:Gavi, Griezmann
5
Strzał słaby ale w końcu ktoś podjął decyzję o uderzeniu z dystansu.
0
Gavi jak na razie słabo, gra do najbliższego i bez ryzyka.
1
@PEDRIII Real,Bayern,PSG.
0
Ogólna gra drużyny jest okej ale poszczególni zawodnicy to jest dno i 5 metrów mułu.
0
Lenglet co za fart, piłkarz Getafe prawie wyłuskał tą piłkę jeszcze.
1
Lenglet oczywiście jak dziecko we mgle, stał i się patrzył.
0
Brawo Emerson!!!
2
Ćwiąkała się myli.
Griezmann nawet nie gra w połowie tak dobrze jak w Atletico.
1
@Rust_Cohle Tylko Rysiu.
0
@clyde Dotknął ze 4 razy piłkę z czego 3 kontakty były na stratę.
2
@Hosh Araujo i De Jong też bardzo dobrze
6
Prędzej Coutinho odpali niż Griezmann.
9
Widzieliście to?
Araujo pobiegł w strefe Lengleta by interweniować za niego xD
Francuz wbiegł na pozycję Urugwajczyka
0
Brait robi o wiele większe wrażenie niż Griezmann.
0
@pacior95 Griezmann na szpicy by znowu grać bez napastnika i aby marnował mnóstwo setek.
Nie dziękuję.
2
@Bartula Albo czy umie grać w defensywie xD
2
Mam nadzieję że Depay wytłumaczy Griezmannowi pojęcia takie jak:
drybling
udział w grze ofensywnej
robienie przewagi
wykończenie akcji
0
@JarrusFCB No mnie też właśnie.
8
Brawo za bramkę ale ostatnio też strzelił a jego gra po za tym wyglądała słabo.
Statystyki to nie wszystko.
0
Boli was wielki Roberto?
0
@Fabik87 To są zawodnicy na poziomie drużyn z połowy tabeli La Liga
5
Znowu Roberto, przecież to jest dramat.
Nie widzę żadnych argumentów by go wystawiać kosztem Gaviego czy Puiga.
Jak broniłem Koemana w tamtym sezonie to dla mnie powinnien wylecieć po tym nawet jak jakimś cudem coś wygramy.
0
@Cariones Jak dobrze pamiętam to w rezerwach grał słabo.
24
Ustalanie składu na mecze powinno zaczynać się od Depaya,De Jonga i Araujo.
2
@Deeespacito Nawet przy tym 2-8nie graliśmy takiej padaki jak Arsenal a myślałem że gorzej się nie da.
2
My kibice Barcy jesteśmy smutni bo klub jest w bardzo dużym kryzysie a i tak będziemy się bić o ligę i o awans z grupy ligi mistrzów.
Co muszą czuć kibice Arsenalu, aż im współczuję.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja dałem under 4 po kursie 1.7 i jak wygra Valencia a wygrywają aktualnie to Haaland odebrał mi 700 stów, wkład 12zl ;(
2
Och jak dobrze że nie przeszedł do City.
Nie ukrywam nie lubię Portugalczyka a City wręcz przeciwnie.
0
@BarcaInfo Oby nie,mam nadzieję że zostanie w Borussii a potem Barcelona go zgarnie jakimś cudem za rok.