Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dla mnie Włochy razem z Holandią mają najgorszy skład na papierze z grona faworytów ale ich gra szczególnie tych pierwszych wygląda bardzo dobrze a są to reprezentację które przeżywały w ostatnich latach poważny kryzys.
3
Idealnie pasuje do Barcy :D
1
To jaką pensje dostał Alaba w tym Realu? xD
0
@robsoNele U mnie to samo.
2
@Admin030 Nie tylko w tym momencie,on zawsze imponuje.
1
Bruyne ratuje kupon, najlepszy Pomocnik świata!!!
0
Brawo sędzia!
W sumie w trakcie sezonu klubowego nie widziałem żadnej kartki za symulke a tu już na Euro dwie sztuki.
9
Hahahaha postawiłem na dokładny wynik meczu Ukrainy 2:0, już rozpaczałem że Macedonia strzeliła, wchodzę na buka patrzę skąd mam tyle kasy a tu niechcący dałem 2:0 ale do przerwy xD
3
Po meczu ze Słowacją, wszyscy twierdzili że Hiszpania nas po prostu ośmieszy,teraz zaczyna się gadka że wcale nie jesteśmy bez szans a Hiszpania nie jest taka silna.Po meczu zmienią zdanie mówiąc że od razu było wiadomo że jesteśmy bez szans xD
Hiszpania z nami wygra i to na spokojnie, liczę tylko że nie wpakują nam 3-4 bramek.
2
@Janiama Jeśli Lewy ma technikę na światowym poziomie to ja nie wiem jak nazwać poziom takich zawodnik jak Mbappe, Benzema,Depay,Kane już nie wspominając Neymara, Messiego i nie uwzględniając topowych pomocników.
Lewy pod względem technicznymi jest średni.Nawet wśród Polaków bym nie postawił go przed Klichem czy Zielińskim.
4
@Messibestplayerintheworld Wolałbym Gaye ale on też nie jest zły.
2
Spinazzola gra tak też dobrze w Romie?
4
Ramos to typ piłkarza którego nie cierpię ale La Liga dużo straci a w szczególności mecze Barcy z Realem.
0
Już się człowiek cieszył że kupon wejdzie, dałem under 10.5kartek w trzech dzisiejszych meczach a tu 4 kartki w minutę ....
1
@MasterKrzych 600 stów za 5zl wkładu i 1400 za 50zl.
1
Francuzi wcale mnie nie przekonali,tylko te lagi na Mbappe kropka w kropkę jak w PSG co oczywiście działało na wysoko ustawioną obronę Niemców po stracie bramki.
Niemcy bardzo słabo,mam wrażenie że nie wiedzieli jak mają grać.
2
Jakby Francuzom wypadł Mbappe to nie mieliby żadnego pomysłu na grę z przodu.
1
@domisiek114 bułką tartą.Nie dziękuj.
0
Niemcy jak widły w gnoju stoją i nie bronią jak Polacy.
1
Spalony chyba był ale Rabiot powinnien podawać,on jest taki przeciętny jak dobrze że nie trafił do Barcy.
5
Chciałbym by Borek poleciał z francuskim akcentem i wymówił Kimbappe.
1
Griezmann co za magik.
Tak zaczarował że na boisku nie mogę go znaleźć.
Jak dobrze że Barca mu taką pensje daje.
0
Pogba zagranie klasa.
7
Ymbappe jak zwykle gra jak panienka.
0
Wyczuwam kolejną kompromitację Niemiec na turnieju.
2
Złoty piłka Loading...
0
Farfocel taki że szok.
0
Nieeeeeeee spalony :(
11
Co za pass Ronaldo co za wizja xDD
1
@AntekGriezmann Zieliński za nisko Szczęsny za wysoko.