4

Dla mnie Włochy razem z Holandią mają najgorszy skład na papierze z grona faworytów ale ich gra szczególnie tych pierwszych wygląda bardzo dobrze a są to reprezentację które przeżywały w ostatnich latach poważny kryzys.

3

Idealnie pasuje do Barcy :D

1

To jaką pensje dostał Alaba w tym Realu? xD

0

@robsoNele U mnie to samo.

2

@Admin030 Nie tylko w tym momencie,on zawsze imponuje.

1

Bruyne ratuje kupon, najlepszy Pomocnik świata!!!

0

Brawo sędzia!
W sumie w trakcie sezonu klubowego nie widziałem żadnej kartki za symulke a tu już na Euro dwie sztuki.

9

Hahahaha postawiłem na dokładny wynik meczu Ukrainy 2:0, już rozpaczałem że Macedonia strzeliła, wchodzę na buka patrzę skąd mam tyle kasy a tu niechcący dałem 2:0 ale do przerwy xD

3

Po meczu ze Słowacją, wszyscy twierdzili że Hiszpania nas po prostu ośmieszy,teraz zaczyna się gadka że wcale nie jesteśmy bez szans a Hiszpania nie jest taka silna.Po meczu zmienią zdanie mówiąc że od razu było wiadomo że jesteśmy bez szans xD
Hiszpania z nami wygra i to na spokojnie, liczę tylko że nie wpakują nam 3-4 bramek.

2

@Janiama Jeśli Lewy ma technikę na światowym poziomie to ja nie wiem jak nazwać poziom takich zawodnik jak Mbappe, Benzema,Depay,Kane już nie wspominając Neymara, Messiego i nie uwzględniając topowych pomocników.
Lewy pod względem technicznymi jest średni.Nawet wśród Polaków bym nie postawił go przed Klichem czy Zielińskim.

4

@Messibestplayerintheworld Wolałbym Gaye ale on też nie jest zły.

2

Spinazzola gra tak też dobrze w Romie?

4

Ramos to typ piłkarza którego nie cierpię ale La Liga dużo straci a w szczególności mecze Barcy z Realem.

0

Już się człowiek cieszył że kupon wejdzie, dałem under 10.5kartek w trzech dzisiejszych meczach a tu 4 kartki w minutę ....

1

@MasterKrzych 600 stów za 5zl wkładu i 1400 za 50zl.

1

Francuzi wcale mnie nie przekonali,tylko te lagi na Mbappe kropka w kropkę jak w PSG co oczywiście działało na wysoko ustawioną obronę Niemców po stracie bramki.
Niemcy bardzo słabo,mam wrażenie że nie wiedzieli jak mają grać.

2

Jakby Francuzom wypadł Mbappe to nie mieliby żadnego pomysłu na grę z przodu.

1

@domisiek114 bułką tartą.Nie dziękuj.

0

Niemcy jak widły w gnoju stoją i nie bronią jak Polacy.

1

Spalony chyba był ale Rabiot powinnien podawać,on jest taki przeciętny jak dobrze że nie trafił do Barcy.

5

Chciałbym by Borek poleciał z francuskim akcentem i wymówił Kimbappe.

1

Griezmann co za magik.
Tak zaczarował że na boisku nie mogę go znaleźć.
Jak dobrze że Barca mu taką pensje daje.

0

Pogba zagranie klasa.

7

Ymbappe jak zwykle gra jak panienka.

0

Wyczuwam kolejną kompromitację Niemiec na turnieju.

2

Złoty piłka Loading...

0

Farfocel taki że szok.

0

Nieeeeeeee spalony :(

11

Co za pass Ronaldo co za wizja xDD

1

@AntekGriezmann Zieliński za nisko Szczęsny za wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?