Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Jak ludzie nie są w stanie ogarnąć jaki wynik meczu daje awans, której drużynie.
Przecież to nie wymaga nadprzyrodzonych zdolności.
2
Będzie dzisiaj bardzo ciężko ale PSG ma ten gen frajerstwa co my więc może się udać.
Grunt to trafić szybko bramkę,najlepiej dwie. Przypominam że mamy lepszą sytuację niż 4 lata temu na dodatek ewentualna bramka PSG nie będzie aż tak nas krzywdzić.
Skromna wygrana też mnie ucieszy.
VeB
14
@KleciU Nie, to jest nasz awans.
0
@Katalończyk 99 Takie są przepisy. Gdy zawodnik strzeli a bramkarz wyjdzie to się nie powtarza
0
@Rewolucja123 Zrobił wszystko zgodnie z przepisami.
2
Sędzia pewnie uznał że Halland przy bramce faulował dlatego cofnął do karnego.
0
Nawet się nie zaczął a już się skończył :D
0
Brawo dla Varu że cofnęli do tej akcji!
0
Halland znów to robi!!!!
2
Oby Laporta się wyrobił do jutra, mam nadzieję że już chłodzi wódeczkę na wieczór z Raiolą.
1
Halland niby dostawił tylko nogę ale zajebiście zwiódł obrońców, najpierw zrobił ruch do przodu a potem pięknie się cofnął. Na dodatek wykończenie perfekcyjne bo nie miał dużo miejsca a zmieścił to pomiędzy nogami piłkarza Sevilli.
Piękny Norweg
0
@Vebrol Jeśli jakimś cudem przyjdzie Halland to z odpowiednią obniżką pensji Aguero bardzo by się nadał na zmiennika.
0
@nieprzysiadalnosc Jeszcze jakby była to decydująca bramka, marzenie.
0
@xDoMinO26x Wydaję mi się że będzie to mecz na styku, obstawiam dogrywkę i rzuty karne.
0
@PatrykBarcelona Nie wiem dlaczego ale cały czas myślę że jest wtorek dzisiaj.
8
Dziś rocznica naszej remontady z PSG, przemyśleli to dobrze, że mecz jest jutro a nie dziś żeby było wiadomo od razu o którą remontade chodzi.
0
Osobiście wolałem Laporte ale myślę że Font też by podołał zadaniu.
Fajnie że socios mieli możliwość wyboru lepszego dobra a nie mniejszego zła.
4
Komentatorzy jakoś nagle dziwnie ożyli :D
0
Chcę się cieszyć z gola Realu ale no nie wypada.
34
@BarcaInfo Szpilka wbita w Liverpool.
0
@Wossi61FCB Nie wiem ale Real na pewno go dostanie.
Ja bym chyba odgwizdał.
2
@macio_944 Jakby nie było prezydenta od 2010 to pół biedy a my mieliśmy Barto.
14
Trzeba strzelić drugiego gola bo prosimy się o kłopoty a co gorsza o nie wejście mojego kuponu.
1
@PatrychoO Obrońcy Sevilli stali jak widły w gnoju a potem płakali że sędzia ustalił wynik xD.
8
Chiny wprowadzają nowe testy na covid- testy analne, będą obowiązkowe dla obcokrajowców.
xD
40
@clyde Moriba z pewnością.
10
@Mizander Szkoda że Levante nie strzeliło na 2-2. Komentatorzy by zapraszali na rzuty karne xD
1
@LionelM95 Z jednej strony nie powinno działać bo gospodarz jest poszkodowany kolejnością rozgrywania meczów z drugiej strony ma przewagę własnej publiczności.
Tak naprawdę żeby było sprawiedliwie to dogrywka powinna być osobnym meczem na neutralnym stadionie co by było śmieszne
0
@priest9999 Ale w porównaniu z autobusami z La Liga to na boiskach angielskich City ma o wiele więcej miejscach
0
Łatwiej by było Barcelonie w Lidze Angielskiej czy takiemu MU, Leicester lub Chelsea w La Liga patrząc na styl gry?
Co sądzicie?