21

Hahahaha
Powinni mieć obowiązek udostępnić wszystkie nagrania w każdym meczu.
To jest cyrk


0

Flick ma dwie opcje.

Przywrócić pressing z poprzedniego sezonu co wydaje mi się niewykonalne ponieważ widać od początku sezonu że ta drużyna została źle przygotowana fizycznie i nie ma tej dynamiki i szybkości.

Albo obniżyc linie obrony i cały zespół.

Flick z uporem maniaka robi coś co nie działa.
Ja o tym ostrzegam od kilku miesięcy.
Myślałem jednak że weryfikacja tego przyjdzie w LM z mocnym rywalem a nie z Atletico.


3

Nic odkrywczego tu nie ma.
Owszem wysoka linia obrony jest świetnym pomysłem jeśli całą drużyna funkcjonuje i zakłada bardzo dobry pressing.
Niestety tego w tym sezonie nie ma więc nie widzę sensu grania taką linią obrony.

0

@Toretto Jeśli my do pressingu mamy jednego człowieka to coś jest nie tak ewidentnie.


0

@Kacper1432 Przecież tam Balde powinnien być a nie Frenkie przy drugiem bramce

Mogę zgodzić się że zawalił 4 bramkę.
Ale reszta to Casado ,Balde i Joan

2

@damian16161212 "Duzo ludzi mówi że Lewy też słabo ale on ma 37 lat i lepszy nie będzie , a swoje już w karierze osiągnął ."
Ale co to są za argumenty?
To mu daje immunitet na granie totalnej padaki?
Biorąc przy tym 30mln pensji?
Bo nie rozumiem.

1

@Kacper1432
Chłopie jak on ma wrócić jak nawet stoperzy nie nadążają za rywalami bo Flick ustawia linie obrony w chory sposób.
Ma się teleportować?

1

@Marcelinho99 I co ten stoper zmieni?
Jak będzie tak samo musiał biec że stratą do napastników bo Flick ustawia linie obrony na środku boiska.

0

@Ptasior Niech może najpierw spojrzy w lustro bo pomysłu na grę oprócz podania do Yamala który coś zrobi albo nie to nie ma.

7

Naiwność Flicka wywala poza skalę.

Ta wysoka obrona jest w tej chwili najgłupszym pomysłem jaki istnieje.

Miało to jeszcze uzasadnienie gdy nasz pressing super funkcjonował rok temu i odbieraliśmy bardzo dużo piłek szczególnie drugich piłek i rywale po prostu nie mieli okazji na dobrą kontre.
Teraz to przeciwnicy robią to co chcą i nieważne czy to Albacete czy Atletico.


2

Zagraliśmy wielkie gówno.

A sędzia zapewnił Atletico bezpieczną przewagę w rewanżu.

2

Yamal to nie miał udanego zagrania w tym meczu.

3

Hahahahaha
Tylko 10 minut.
Sam spalony trwał 7 minut a jeszcze były zmiany i długo z czerwem też trwało.

1

@kanver_ Chłop w nagrodę za ten mecz klasyk będzie sędziował

0

@A4ron Jak obok 15 metrów miał do chłopa.
Nie było szans by wrócił

2

Tu sprawdzają oczywiście.
Śmieć w pierwszej połowie nie potrafił sprawdzić.

2

Yamal dzisiaj totalna tragedia

3

Zajebista ręką.

0

Weźcie tego Balde bo mnie skręca

0

Yamal sam się położył.


0

Hahahahaha
Wynaleźli.
Pajace

0

Wypierdalać sami będziemy lepiej sędziować.

5

Specjalnie znowu pajace odpowiedniej klatki szukają.

2

Szkoda że tak czerwa nie analizowali.

0

Kurwa to jest jebany skandal.

2

Gdzie Var ja pierdole.
Co za przekręt.

0

To powinno być czerwo.
Bez dwóch zdań

0

Nie wiem jak ale golimy frajerów w drugiej połowie.
Remontade czas zacząć.

4

Tak się zdenerwowałem że musiałem jeszcze pączusia zjeść.

0

Niestety Atletico gra dzisiaj super.

Niestety tego obawiałem się w LM że trafimy mocniejszego rywala i nas nie ma.

Flick nie ogarnął w tym sezonie drużyny.

Gramy dwa poziomy niżej niż rok temu gdzie tam też były mankamenty w dalszej części sezonu.


Ta drużyna to jedynie indywidualności i tak jest cały czas.

Szczerze to oprócz pressingu z zeszłego sezonu którego aktualnie nie ma to ja pomysłu taktycznego nie widzę.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?