Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Hahahaha
Powinni mieć obowiązek udostępnić wszystkie nagrania w każdym meczu.
To jest cyrk
0
Flick ma dwie opcje.
Przywrócić pressing z poprzedniego sezonu co wydaje mi się niewykonalne ponieważ widać od początku sezonu że ta drużyna została źle przygotowana fizycznie i nie ma tej dynamiki i szybkości.
Albo obniżyc linie obrony i cały zespół.
Flick z uporem maniaka robi coś co nie działa.
Ja o tym ostrzegam od kilku miesięcy.
Myślałem jednak że weryfikacja tego przyjdzie w LM z mocnym rywalem a nie z Atletico.
3
Nic odkrywczego tu nie ma.
Owszem wysoka linia obrony jest świetnym pomysłem jeśli całą drużyna funkcjonuje i zakłada bardzo dobry pressing.
Niestety tego w tym sezonie nie ma więc nie widzę sensu grania taką linią obrony.
0
@Toretto Jeśli my do pressingu mamy jednego człowieka to coś jest nie tak ewidentnie.
0
@Kacper1432 Przecież tam Balde powinnien być a nie Frenkie przy drugiem bramce
Mogę zgodzić się że zawalił 4 bramkę.
Ale reszta to Casado ,Balde i Joan
2
@damian16161212 "Duzo ludzi mówi że Lewy też słabo ale on ma 37 lat i lepszy nie będzie , a swoje już w karierze osiągnął ."
Ale co to są za argumenty?
To mu daje immunitet na granie totalnej padaki?
Biorąc przy tym 30mln pensji?
Bo nie rozumiem.
1
@Kacper1432
Chłopie jak on ma wrócić jak nawet stoperzy nie nadążają za rywalami bo Flick ustawia linie obrony w chory sposób.
Ma się teleportować?
1
@Marcelinho99 I co ten stoper zmieni?
Jak będzie tak samo musiał biec że stratą do napastników bo Flick ustawia linie obrony na środku boiska.
0
@Ptasior Niech może najpierw spojrzy w lustro bo pomysłu na grę oprócz podania do Yamala który coś zrobi albo nie to nie ma.
7
Naiwność Flicka wywala poza skalę.
Ta wysoka obrona jest w tej chwili najgłupszym pomysłem jaki istnieje.
Miało to jeszcze uzasadnienie gdy nasz pressing super funkcjonował rok temu i odbieraliśmy bardzo dużo piłek szczególnie drugich piłek i rywale po prostu nie mieli okazji na dobrą kontre.
Teraz to przeciwnicy robią to co chcą i nieważne czy to Albacete czy Atletico.
2
Zagraliśmy wielkie gówno.
A sędzia zapewnił Atletico bezpieczną przewagę w rewanżu.
2
Yamal to nie miał udanego zagrania w tym meczu.
3
Hahahahaha
Tylko 10 minut.
Sam spalony trwał 7 minut a jeszcze były zmiany i długo z czerwem też trwało.
1
@kanver_ Chłop w nagrodę za ten mecz klasyk będzie sędziował
0
@A4ron Jak obok 15 metrów miał do chłopa.
Nie było szans by wrócił
2
Tu sprawdzają oczywiście.
Śmieć w pierwszej połowie nie potrafił sprawdzić.
2
Yamal dzisiaj totalna tragedia
3
Zajebista ręką.
0
Weźcie tego Balde bo mnie skręca
0
Yamal sam się położył.
0
Hahahahaha
Wynaleźli.
Pajace
0
Wypierdalać sami będziemy lepiej sędziować.
5
Specjalnie znowu pajace odpowiedniej klatki szukają.
2
Szkoda że tak czerwa nie analizowali.
0
Kurwa to jest jebany skandal.
2
Gdzie Var ja pierdole.
Co za przekręt.
0
To powinno być czerwo.
Bez dwóch zdań
0
Nie wiem jak ale golimy frajerów w drugiej połowie.
Remontade czas zacząć.
4
Tak się zdenerwowałem że musiałem jeszcze pączusia zjeść.
0
Niestety Atletico gra dzisiaj super.
Niestety tego obawiałem się w LM że trafimy mocniejszego rywala i nas nie ma.
Flick nie ogarnął w tym sezonie drużyny.
Gramy dwa poziomy niżej niż rok temu gdzie tam też były mankamenty w dalszej części sezonu.
Ta drużyna to jedynie indywidualności i tak jest cały czas.
Szczerze to oprócz pressingu z zeszłego sezonu którego aktualnie nie ma to ja pomysłu taktycznego nie widzę.