6

@Janiama "Zdaję sobie sprawę że liga Polska, liga Rosyjska, młodzieżowa reprezentacja Polski, pierwsza reprezentacja Polski to półka niżej niż Barcelona, mlodzieżówka Hiszpanii czy też pierwsza kadra Hiszpanii. "
Chyba 3 półki niżej co najmniej.

0

Mecz do zapomnienia tak jak większość meczów w pucharze na tym etapie.

0

@klopx Wow 9 że dziewiątka MB że Martin Braithwaite ależ mi mózg rozwaliło. :D

0

@ObiektywnyKibic121 Tak jest a jak sędzia nie wyłapie to po meczu weryfikować i karać.

1

Brawo De Jong !!!
Za takie symulki jak zawodnika Rayo po meczu powinny być kary.
Żenada

8

Hahahaha co za symulka

0

Lenglet kolejny wylew. Garcia przychodź!!!

0

I gdzie ten Var?

0

Gdyby murawa była lepsza to Messi by trafił.

1

Trincao co za dzban, mógł podać na pustaka.

8

Firpo to katastrofa.

1

@Janiama Polecam czytać ze zrozumieniem.

1

@cules100pro tfu!!!

1

Jak tak wygląda sytuacja z Garcią to bym go brał, obrońca jest potrzebny na już. Aktualnie Umtiti i Mingueza nie są w formie by grać w najważniejszych meczach a Lenglet obniżył loty bardzo.

0

@MSN30 Klikasz prawym na folder z screenami, wchodzisz we właściwości i w lokalizacji ustawiasz tam gdzie chcesz.

0

Czemu Syprzaka nie było na tym turnieju?

1

@Player_87 Melduję się.

1

Akurat włączyłem i taka brameczka wow

0

Jest Bruno! Pan piłkarz.

0

@Jarema2000 Ja bym wypłacał.

1

@Pilka_jest_okragla @Janiama Puig ci pozdrowienia wysyła.

6

Ryszard ty draniu!!!

0

Aż się Koeman zmartwił xD

0

Trincao tym razem coś pokaże :D

0

@SinMistico A co mnie to obchodzi to jest jego robota i dostaje za to hajs.

22

Ależ Orłowski przynudza, komentuje jakby mu się nie chciało.Rozumien nudny mecz jest trochę ale właśnie komentator powinnien zatuszować ten fakt.

0

Niemożliwe ze Busqets strzelał na pewno chciał podać

4

Fajnie pograliśmy dzisiaj, na ten moment Węgrzy są klasę lepsi ale momentami graliśmy o wiele lepiej od nich.
Jest potencjał, trzeba się dalej rozwijać.

1

Ciężko będzie to odrobić, straciliśmy sporo na początku obu połów.

1

@albi Może nie zagrał Dobrze ale połowa składu była gorsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?