Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Janiama "Zdaję sobie sprawę że liga Polska, liga Rosyjska, młodzieżowa reprezentacja Polski, pierwsza reprezentacja Polski to półka niżej niż Barcelona, mlodzieżówka Hiszpanii czy też pierwsza kadra Hiszpanii. "
Chyba 3 półki niżej co najmniej.
0
Mecz do zapomnienia tak jak większość meczów w pucharze na tym etapie.
0
@klopx Wow 9 że dziewiątka MB że Martin Braithwaite ależ mi mózg rozwaliło. :D
0
@ObiektywnyKibic121 Tak jest a jak sędzia nie wyłapie to po meczu weryfikować i karać.
1
Brawo De Jong !!!
Za takie symulki jak zawodnika Rayo po meczu powinny być kary.
Żenada
8
Hahahaha co za symulka
0
Lenglet kolejny wylew. Garcia przychodź!!!
0
I gdzie ten Var?
0
Gdyby murawa była lepsza to Messi by trafił.
1
Trincao co za dzban, mógł podać na pustaka.
8
Firpo to katastrofa.
1
@Janiama Polecam czytać ze zrozumieniem.
1
@cules100pro tfu!!!
1
Jak tak wygląda sytuacja z Garcią to bym go brał, obrońca jest potrzebny na już. Aktualnie Umtiti i Mingueza nie są w formie by grać w najważniejszych meczach a Lenglet obniżył loty bardzo.
0
@MSN30 Klikasz prawym na folder z screenami, wchodzisz we właściwości i w lokalizacji ustawiasz tam gdzie chcesz.
0
Czemu Syprzaka nie było na tym turnieju?
1
@Player_87 Melduję się.
1
Akurat włączyłem i taka brameczka wow
0
Jest Bruno! Pan piłkarz.
0
@Jarema2000 Ja bym wypłacał.
1
@Pilka_jest_okragla @Janiama Puig ci pozdrowienia wysyła.
6
Ryszard ty draniu!!!
0
Aż się Koeman zmartwił xD
0
Trincao tym razem coś pokaże :D
0
@SinMistico A co mnie to obchodzi to jest jego robota i dostaje za to hajs.
22
Ależ Orłowski przynudza, komentuje jakby mu się nie chciało.Rozumien nudny mecz jest trochę ale właśnie komentator powinnien zatuszować ten fakt.
0
Niemożliwe ze Busqets strzelał na pewno chciał podać
4
Fajnie pograliśmy dzisiaj, na ten moment Węgrzy są klasę lepsi ale momentami graliśmy o wiele lepiej od nich.
Jest potencjał, trzeba się dalej rozwijać.
1
Ciężko będzie to odrobić, straciliśmy sporo na początku obu połów.
1
@albi Może nie zagrał Dobrze ale połowa składu była gorsza.