1

Dest ta sama ocena co Coutinho, Amerykanin poziom lepszy.

1

@Guffi Gorący stolec pod choinką.

1

Dest vs Neymar, prawdziwy test dla Amerykanina.

1

De Jong w ofensywie bardzo ładnie, Coutinho do zmiany.

0

Wygląda na informacje z tylnej części ciała.
Możliwe że Puig dzisiaj zagra i będzie po temacie.

9

@BarcaInfo zawsze mogą,ale czy dostaną faktycznie.

0

@michal26 Jeśli my nie mamy szans na mistrza to Real tym bardziej,ja tam wierzę że dogonimy Atletico.

4

Świetnie będzie jak Real wygra, nasza strata zmaleje do nich a Realem nie trzeba się przejmować bo za chwilę grają z Granadą i Eibarem.

1

Ja bym wstrzymał się z ocenianiem go, może potrzebuje więcej czasu niż inni.
Umiejętności ma ale przeskok między poziomiem lig jest duży i trzeba czekać.

1

@gimmeq1 To że Messi odejdzie jest co raz mniej pewne. Widząc jak gra City raczej nie będzie chętny tam grać a wątpię by chciał iść do Paryża. Jeszcze nowy prezydent może na niego bardziej wpłynąć

2

@Rewolucja123 Brak pomysłów na rozbicie autobusów? Stwarzamy dużo okazji ale skuteczność szwankuje.
Za poprzednich trenerów granie z autobusami wyglądało tragicznie, męczyliśmy bułę tak że szkoda gadać.
Teraz wygląda to o niebo lepiej.

7

W LM zagraliśmy jeden tragiczny mecz, w sumie pierwsze 20minut potem przeciętnie w reszcie spotkań graliśmy bardzo dobrze.
W lidze gra lepsza niż wyniki, jeśli chodzi o cały zespół tylko indywidualnie popełniamy błędy w defensywie czy to w ataku.

Do ligi Mistrzów zostało sporo czasu,
Piłkarze wrócą po kontuzjach, może jakieś sensowne transfery w zimie i naprawdę większość ekip w 1/8 jest do ogrania na spokojnie.

Tu na tej stronie robi się z Barcy drużynę do bicia,po wygranych wielki zachwyt, jeden słaby mecz i wywalanie Koemana i połowy składu.

4

De Jong wczoraj w drugiej połowie był jednym z lepszych u nas.

0

@Bobo25 zajmujemy drugie miejsce bo nie wyszedł nam tylko jeden mecz a reszcie graliśmy świetnie.
W lidze trzeba przestać popełniać błędy w defensywie i będzie dobrze.

0

@Kamiloza91 Atletico ma najlepsze lata za sobą. Jeszcze stracą sporo punktów. Oczywiście my musimy się poprawić.

2

@IronSanHybrid Dla mnie za Messim najlepszy.

2

Przegraliśmy bo daliśmy się zdominować na początku meczu, gdybyśmy my ruszyli ostrym pressingiem od pierwszego gwizdka to na pewno wynik byłby lepszy.
Piłkarze chcieli awansować z pierwszego miejsca jak najmniejszym kosztem, coś mi to przypomina, poprzednie edycje LM.
Chyba pierwszy mecz w którym zostaliśmy zdominowani przez pierwsze 20 minut w tym sezonie.

1

Jak zaczniemy regularnie grać tak jak w poprzednich meczach LM i w niektórych meczach La Ligi oraz dojdzie 9i stoper w styczniu to jestem spokojny o ten sezon.
W lidze jeszcze powalczymy a przy odrobinie szczęścia to w Europie sprawimy niespodziankę.

Jest to sezon przejściowy a różnice widać gołym okiem w większość meczów.
Jest dobrze a będzie lepiej moim zdaniem.
Tylko trzeba cierpliwości, powrotu kluczowych piłkarzy i transferów.

1

Koeman naprawdę ma ciężko, pierwszy sezon i na dodatek brak transferów, dużo kontuzji i błędy indywidualnie piłkarzy.

1

@Salchent Głupie straty ? Stracił piłkę z 2-3 razy Tylko dlatego że zagrywał od razu do przodu. Przy takiej liczbie minut jakie dostaje to gra świetnie.

0

@TheNekro94 De Jong w pierwszej połowie słabo ale w drugiej grał naprawdę dobrze

1

Czy wynik mnie martwi?
Zdecydowanie nie, przespaliśmy początkową fazę meczu, potem przeciętnie
Nie zagraliśmy tak jak potrafimy, już lepiej z Cadizem graliśmy.
MVP:Messi
Na plus: Puig Araujo, Braithwaite,De Jong
Na minus: Griezmann, LENGLET!!!! , Pedri,Trincao
Trzeba modlić się o transfery w styczniu.
Mam nadzieję że ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży Griezmanna i kupna dobrej dziewiątki.
S

5

Riqui ma coś co Pedri na razie nie ma.
Zawsze chce piłkę,wybiega,szuka pozycji, był w każdej akcji od wejścia.
Mam nadzieję że Koeman da mu więcej okazji, kolejny mecz gdzie Puig gra świetnie z nieogarnięta drużyną.

0

@itmustbejoke Moim zdaniem nie było tak jak faulu na Penaldo.

0

@Transu96 Stanął bo chciał zostawić Stegenowi ale źle to sobie wyliczył.

1

@michal26 Dobrze że zabrał Griezmannowi bo miał lepszą pozycję jakby Francuz strzelał to by raczej obrońcy zablokowali.

0

Jak wyszliśmy po przerwie to było widać że bramki dla nas to kwestia czasu.Po golu Lengleta wszystko siadło.

3

Lenglet ma więcej wylewów niż moja obrona w Fifie,kolejny skandaliczny błąd na jego konto.
Chyba Araujo będzie naszym zbawieniem.
Szkoda, trzeba wierzyć,12 punktów do Atletico to sporo ale to nie jest ten sam zespół co kiedyś i mam wrażenie że jak złapią dołek to już porządny.

0

United remisuje z Lipskiem a PSG kompromituje się z Basaksehirem. Tak to widzę.

3

No po prostu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?