Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dest ta sama ocena co Coutinho, Amerykanin poziom lepszy.
1
@Guffi Gorący stolec pod choinką.
1
Dest vs Neymar, prawdziwy test dla Amerykanina.
1
De Jong w ofensywie bardzo ładnie, Coutinho do zmiany.
0
Wygląda na informacje z tylnej części ciała.
Możliwe że Puig dzisiaj zagra i będzie po temacie.
9
@BarcaInfo zawsze mogą,ale czy dostaną faktycznie.
0
@michal26 Jeśli my nie mamy szans na mistrza to Real tym bardziej,ja tam wierzę że dogonimy Atletico.
4
Świetnie będzie jak Real wygra, nasza strata zmaleje do nich a Realem nie trzeba się przejmować bo za chwilę grają z Granadą i Eibarem.
1
Ja bym wstrzymał się z ocenianiem go, może potrzebuje więcej czasu niż inni.
Umiejętności ma ale przeskok między poziomiem lig jest duży i trzeba czekać.
1
@gimmeq1 To że Messi odejdzie jest co raz mniej pewne. Widząc jak gra City raczej nie będzie chętny tam grać a wątpię by chciał iść do Paryża. Jeszcze nowy prezydent może na niego bardziej wpłynąć
2
@Rewolucja123 Brak pomysłów na rozbicie autobusów? Stwarzamy dużo okazji ale skuteczność szwankuje.
Za poprzednich trenerów granie z autobusami wyglądało tragicznie, męczyliśmy bułę tak że szkoda gadać.
Teraz wygląda to o niebo lepiej.
7
W LM zagraliśmy jeden tragiczny mecz, w sumie pierwsze 20minut potem przeciętnie w reszcie spotkań graliśmy bardzo dobrze.
W lidze gra lepsza niż wyniki, jeśli chodzi o cały zespół tylko indywidualnie popełniamy błędy w defensywie czy to w ataku.
Do ligi Mistrzów zostało sporo czasu,
Piłkarze wrócą po kontuzjach, może jakieś sensowne transfery w zimie i naprawdę większość ekip w 1/8 jest do ogrania na spokojnie.
Tu na tej stronie robi się z Barcy drużynę do bicia,po wygranych wielki zachwyt, jeden słaby mecz i wywalanie Koemana i połowy składu.
4
De Jong wczoraj w drugiej połowie był jednym z lepszych u nas.
0
@Bobo25 zajmujemy drugie miejsce bo nie wyszedł nam tylko jeden mecz a reszcie graliśmy świetnie.
W lidze trzeba przestać popełniać błędy w defensywie i będzie dobrze.
0
@Kamiloza91 Atletico ma najlepsze lata za sobą. Jeszcze stracą sporo punktów. Oczywiście my musimy się poprawić.
2
@IronSanHybrid Dla mnie za Messim najlepszy.
2
Przegraliśmy bo daliśmy się zdominować na początku meczu, gdybyśmy my ruszyli ostrym pressingiem od pierwszego gwizdka to na pewno wynik byłby lepszy.
Piłkarze chcieli awansować z pierwszego miejsca jak najmniejszym kosztem, coś mi to przypomina, poprzednie edycje LM.
Chyba pierwszy mecz w którym zostaliśmy zdominowani przez pierwsze 20 minut w tym sezonie.
1
Jak zaczniemy regularnie grać tak jak w poprzednich meczach LM i w niektórych meczach La Ligi oraz dojdzie 9i stoper w styczniu to jestem spokojny o ten sezon.
W lidze jeszcze powalczymy a przy odrobinie szczęścia to w Europie sprawimy niespodziankę.
Jest to sezon przejściowy a różnice widać gołym okiem w większość meczów.
Jest dobrze a będzie lepiej moim zdaniem.
Tylko trzeba cierpliwości, powrotu kluczowych piłkarzy i transferów.
1
Koeman naprawdę ma ciężko, pierwszy sezon i na dodatek brak transferów, dużo kontuzji i błędy indywidualnie piłkarzy.
1
@Salchent Głupie straty ? Stracił piłkę z 2-3 razy Tylko dlatego że zagrywał od razu do przodu. Przy takiej liczbie minut jakie dostaje to gra świetnie.
0
@TheNekro94 De Jong w pierwszej połowie słabo ale w drugiej grał naprawdę dobrze
1
Czy wynik mnie martwi?
Zdecydowanie nie, przespaliśmy początkową fazę meczu, potem przeciętnie
Nie zagraliśmy tak jak potrafimy, już lepiej z Cadizem graliśmy.
MVP:Messi
Na plus: Puig Araujo, Braithwaite,De Jong
Na minus: Griezmann, LENGLET!!!! , Pedri,Trincao
Trzeba modlić się o transfery w styczniu.
Mam nadzieję że ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży Griezmanna i kupna dobrej dziewiątki.
S
5
Riqui ma coś co Pedri na razie nie ma.
Zawsze chce piłkę,wybiega,szuka pozycji, był w każdej akcji od wejścia.
Mam nadzieję że Koeman da mu więcej okazji, kolejny mecz gdzie Puig gra świetnie z nieogarnięta drużyną.
0
@itmustbejoke Moim zdaniem nie było tak jak faulu na Penaldo.
0
@Transu96 Stanął bo chciał zostawić Stegenowi ale źle to sobie wyliczył.
1
@michal26 Dobrze że zabrał Griezmannowi bo miał lepszą pozycję jakby Francuz strzelał to by raczej obrońcy zablokowali.
0
Jak wyszliśmy po przerwie to było widać że bramki dla nas to kwestia czasu.Po golu Lengleta wszystko siadło.
3
Lenglet ma więcej wylewów niż moja obrona w Fifie,kolejny skandaliczny błąd na jego konto.
Chyba Araujo będzie naszym zbawieniem.
Szkoda, trzeba wierzyć,12 punktów do Atletico to sporo ale to nie jest ten sam zespół co kiedyś i mam wrażenie że jak złapią dołek to już porządny.
0
United remisuje z Lipskiem a PSG kompromituje się z Basaksehirem. Tak to widzę.
3
No po prostu xD