9

Jeszcze ten uśmieszek Lengleta,na taczki po sezonie.

4

Lenglet co za dzban.

1

Levante z połowy boiska na pustą bramkę brawo!!

0

Frankfurt po naprawdę słabym początku w lidze już są na 4 miejscu.

8

I cyk Frankfurt 1:0 z Bayernem, super się zaczyna.

2

@Hosh A masz lepszego kandydata, w tym właśnie jest problem.

0

@Encore Proponuję zrobić zrzutkę i jak wygramy to usprawniamy serwer naszej pięknej strony.

2

1

@KacperVEB Tak Halland by nam się bardziej przydał, szczególnie w lidze w której Mbappe mógłby mieć większe problemy przez mniejszą ilość wolnej przestrzeni.

9

Porto 2:0 tak jest !!!

0

@Catalanian1991 To jest bardzo proste.
Pjanic w dwóch ostatnich sezonach w Juve notował regularny regres,pod koniec grał już bardzo słabo tylko miał jakieś przebłyski.

0

Nie potrafiliśmy narzucić swojego stylu gry
Nasz pressing nie istniał
Obrona stabilna forma...
Brak lewego skrzydła,Alba kompletnie nic nie zrobił.
Mbappe mijał po trzech gości na raz
Skład obrony praktycznie taki sam jak w poprzednich kompromitacjach
Busi jak w memach przed meczem
Brak powrotów na czas Dembele
Pedri nie widoczny
Griezmann Messi bezpłciowi
Może przez cały mecz mieliśmy dobre 15 minut jakbyśmy grali tak to byśmy coś ugrali.

Zespół jest w przebudowie, rozumiem tą porażkę i to w takim stylu.
Trzeba iść przed siebie i oczywiście walczyć w rewanżu do ostatniej sekundy bo jak wiemy NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.
VeB

0

@VenoM Przecież jakby tam zagrał Umtiti to by Mbappe jeszcze 4 dołożył.

2

@Piorun Litr na trzech jest dobre jak jeden nie pije

1

Ja rozumiem że Barca chciała się pozbyć sezonowców ale to już gruba przesada.

0

Połowa składu gra jakby byli niepełnosprawni a druga jakby była inwalidami.

0

Jesteśmy spięci,po strzelonej bramce mieliśmy swój moment niestety w obronie się nie popisaliśmy i straciliśmy impet.
Reset i jedziemy dalej.

1

Busqets niby nie popełnia błędów ale w obronie nic nie daje.

0

@norbi77 Pique stał gdzie stał,akcja potoczyła się szybko po prostu zagranie było za wysokie,potem Mbappe porobił nas jak dzieci.

1

Ale mi serducho wali.

0

Pokazują skład Liverpoolu na Polsacie i nie mają grafiki kabaka xD

1

@tristan87 Ja korzystam już spory czas z tego serwisu i może raz czy dwa mi się ścinało.

0

Pique jest na tyle doświadczony że sobie poradzi na pewno lepsza opcja niż Umtiti.
Bardziej się martwię żeby mu się kontuzja nie odnowiła ale sztab i sam Gerard wiedzą co robią.

2

@BarcaInfo Niektórym powinno to dać to myślenia.

1

@macio_944 Albo jak Messi strzelał karnego"Nie było tak doskonale" xD

0

@KORTIS Żałuję że Pjanic nie przyszedł kilka lat wcześniej

0

@LeoMessi1994 Bardzo przyjemny film jak leci w TV to zazwyczaj oglądam.

2

@VenoM Na bank wtedy byłby remis.

19

Puig i Pedri mają swoje wady i zalety aktualnie wolę Pedriego bo świetnie gra w defensywie.
Chciałbym by ta dwójka w przyszłości grała ze sobą i stanowiła szkielet naszej drużyny.

0

@LeoMessi1994 Dest wrócił po kontuzji to Mingueza na środek razem z Lengletem oczywiście jak Araujo nie będzie mógł zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?