Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trincao trochę samolub, bo przy tym spalonym mógł zagrać do Dembele a wcześniej do Moriby.
W poprzednich meczach też mu się to zdarzyło.
67
Trincao z hattrickiem to byłby koniec świata.
0
@axegrinder W tym meczu widać jak Firpo gra bardzo wysoko i na dodatek Alaves prawie nie atakuje.
0
@joloskyy Zmienić byśmy nie musieli patrzeć na jego nieudolność i dać szansę Konradowi
7
Spalony Griezmanna był i nie ma co płakać
Może milimetrowy ale jednak spalony.
2
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, nareszcie szybko zamknęliśmy go.
Najlepszy oczywiście Lionel
Na plus: cała pomoc,Trincao
Najgorszy: Firpo, od razu po przerwie do zmiany
Najważniejsze dograć bez kontuzji i jak najmniejszym kosztem fizycznym.
1
@MesQueUnClub_87 Nie jestem pewny ale już to działa od poprzedniego sezonu.
1
@MesQueUnClub_87 Nie o to chodzi.
Jak drużyna atakująca dotknie piłki ręką w jakikolwiek sposób ręką w polu karnym to bramka jest anulowana.
11
@MesQueUnClub_87 Według nowych przepisów każde dotknięcie piłki w polu karnym anuluje gola.
12
@joloskyy Oczywiście sprawa oczywista, każde dotknięcie piłki ręką w polu karnym przeciwnika anuluje bramkę.
Gdzie był Var?
0
No właśnie gdzie?
https://m.jbzd.com.pl/obr/1761807/pilnowanie-interesu
3
@Jakchcesz Trudno żeby cicho się przyglądali. Na tym polega polityka na wypunktowania przeciwnika i przedstawienia swojej opinii na dany temat.
0
Ma ktoś powtórkę tego faulu na Dembele i czy według was czerwo powinno być?
0
@FutbolToMagia Wiem że 12 minut to prawie nic ale może miał jakieś ciekawe zagrania albo groźne straty.
12
@BarcaInfo Świetna wiadomość. Nareszcie nasza obrona wejdzie kilka poziomów wyżej.
1
Ktoś oglądał? Jak mu poszło?
0
@KacperVEB To tylko skręcenie a nie uraz mięśniowy, najwyżej nie pogra po meczu 2 tygodnie.
3
@Azi Rozłożone ręce oznaczają symulke od razu? Stał na nogach potem został ściągany do ziemi w polu karnym proste.
1
@BarcaInfo Alba dodał trochę od siebie ale był pociągany mocno i to jest ewidentny karny
0
@Ls0811 O tym samym myślałem wczoraj, prywatne media wielce oburzone, niektórzy przerwali transmisję mimo że za to płacisz a w mediach większość podatków które wprowadziła władza zostało przemilczanych.
0
@ProMILs Ja ich nie bronię ale mogą mieć jakieś powody, nie można z góry oceniać
0
@mat32 Możliwe że to nie ich strefa albo chcieli szybciej się dostać na docelowe drogi.
0
@FafitFCB Co suso powiedział?
0
@PatrykBarcelona To tak nie działa,nie mają przy sobie nieograniczonej ilości piasku i muszą go odpowiednio dozować.
0
@ProMILs Może jechali na inne ważniejsze drogi żeby odśnieżyć.
8
Co do prawdopodobnej absencji Neymara wolałbym mieć zdrowych Araujo i Pique na ten mecz niż nie grać przeciwko Brazylijczykowi.
5
@BarcaInfo Z naszymi stoperami zastanawiam się która strona jest naszym polem karnym.
3
Jesteśmy w sezonie przejściowym i jak ktoś myślał po ostatnich meczach że wygramy wszystko do końca roku to był co najmniej debilem.
Słabszy mecz się zdarzył, przegraliśmy ze świetną drużyną
Wróci za niedługo Pique, Araujo i obrona może wejść na zupełnie inny poziom.
Trzeba się cieszyć bo wygląda to naprawdę dobrze jak na taki sezon.
0
Przegraliśmy przez to co było wiadome przed meczem, niestety było to nie do przeskoczenia.
0
Przegraliśmy przez to co było wiadome przed meczem, niestety było to do nie przeskoczenia.