2

Trincao trochę samolub, bo przy tym spalonym mógł zagrać do Dembele a wcześniej do Moriby.
W poprzednich meczach też mu się to zdarzyło.

67

Trincao z hattrickiem to byłby koniec świata.

0

@axegrinder W tym meczu widać jak Firpo gra bardzo wysoko i na dodatek Alaves prawie nie atakuje.

0

@joloskyy Zmienić byśmy nie musieli patrzeć na jego nieudolność i dać szansę Konradowi

7

Spalony Griezmanna był i nie ma co płakać
Może milimetrowy ale jednak spalony.

2

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, nareszcie szybko zamknęliśmy go.
Najlepszy oczywiście Lionel
Na plus: cała pomoc,Trincao
Najgorszy: Firpo, od razu po przerwie do zmiany
Najważniejsze dograć bez kontuzji i jak najmniejszym kosztem fizycznym.

1

@MesQueUnClub_87 Nie jestem pewny ale już to działa od poprzedniego sezonu.

1

@MesQueUnClub_87 Nie o to chodzi.
Jak drużyna atakująca dotknie piłki ręką w jakikolwiek sposób ręką w polu karnym to bramka jest anulowana.

11

@MesQueUnClub_87 Według nowych przepisów każde dotknięcie piłki w polu karnym anuluje gola.

12

@joloskyy Oczywiście sprawa oczywista, każde dotknięcie piłki ręką w polu karnym przeciwnika anuluje bramkę.
Gdzie był Var?

0

3

@Jakchcesz Trudno żeby cicho się przyglądali. Na tym polega polityka na wypunktowania przeciwnika i przedstawienia swojej opinii na dany temat.

0

Ma ktoś powtórkę tego faulu na Dembele i czy według was czerwo powinno być?

0

@FutbolToMagia Wiem że 12 minut to prawie nic ale może miał jakieś ciekawe zagrania albo groźne straty.

12

@BarcaInfo Świetna wiadomość. Nareszcie nasza obrona wejdzie kilka poziomów wyżej.

1

Ktoś oglądał? Jak mu poszło?

0

@KacperVEB To tylko skręcenie a nie uraz mięśniowy, najwyżej nie pogra po meczu 2 tygodnie.

3

@Azi Rozłożone ręce oznaczają symulke od razu? Stał na nogach potem został ściągany do ziemi w polu karnym proste.

1

@BarcaInfo Alba dodał trochę od siebie ale był pociągany mocno i to jest ewidentny karny

0

@Ls0811 O tym samym myślałem wczoraj, prywatne media wielce oburzone, niektórzy przerwali transmisję mimo że za to płacisz a w mediach większość podatków które wprowadziła władza zostało przemilczanych.

0

@ProMILs Ja ich nie bronię ale mogą mieć jakieś powody, nie można z góry oceniać

0

@mat32 Możliwe że to nie ich strefa albo chcieli szybciej się dostać na docelowe drogi.

0

@FafitFCB Co suso powiedział?

0

@PatrykBarcelona To tak nie działa,nie mają przy sobie nieograniczonej ilości piasku i muszą go odpowiednio dozować.

0

@ProMILs Może jechali na inne ważniejsze drogi żeby odśnieżyć.

8

Co do prawdopodobnej absencji Neymara wolałbym mieć zdrowych Araujo i Pique na ten mecz niż nie grać przeciwko Brazylijczykowi.

5

@BarcaInfo Z naszymi stoperami zastanawiam się która strona jest naszym polem karnym.

3

Jesteśmy w sezonie przejściowym i jak ktoś myślał po ostatnich meczach że wygramy wszystko do końca roku to był co najmniej debilem.
Słabszy mecz się zdarzył, przegraliśmy ze świetną drużyną
Wróci za niedługo Pique, Araujo i obrona może wejść na zupełnie inny poziom.
Trzeba się cieszyć bo wygląda to naprawdę dobrze jak na taki sezon.

0

Przegraliśmy przez to co było wiadome przed meczem, niestety było to nie do przeskoczenia.

0

Przegraliśmy przez to co było wiadome przed meczem, niestety było to do nie przeskoczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?